Dodaj do ulubionych

Fryzjer ul. Wolska.81..

16.07.11, 17:04
Poniżej krytyki. Strzygłam tam włosy od dwóch lat. Gdy byłam tam pierwszy raz zaproponowano mi panią .X- jest to fryzjerka z działu męskiego.Ja mam bardzo krótkie włosy i byłam zadowolona z owej pani. Płaciłam zawsze jak za usługę fryzjerstwa damskiego/ truteń zwany szefem nie zauważył, że nie stosowano u mnie żadnych odżywek, lakierów i innych kosmetyków z damskiej fryzury/. Dziś kierownik tego lokalu o dumnej
nazwie "Salon Lidia" mając muchy w nosie zachował się jak zwykły łobuz. Przeklinał i po zakończeniu strzyżenia wyprosił mnie z lokalu, bo nie życzy sobie bab w dziale męskim. Fryzjerów w Warszawie multum, ale takiego chama można spotkac tylko tam. Nie polecam tego zakładu, wystrój raczej PRL-owski, za czystośc nie ręczę. Pozdrawiam pracowników, bo to nili ludzie

--
Interesuje mnie przyszłość,bo tam zamierzam spędzić resztę życia.
http://i45.tinypic.com/2vwwpwx.jpg
Obserwuj wątek
          • dwa-filary Re: Fryzjer ul. Wolska.81.. 16.07.11, 20:10
            Gość portalu: Duch napisał(a):

> Tylko, że w tamtym wątku wychwalano tego Pana. Podobno pomimo pewnej rubasznośc
            > i to kulturalny, miły facet. I co najważniejszy świetny fryzjer.

Nigdy nie widziałam aby strzygł, zawsze siedział za ladą i zbierał kasę , słuchając na cały regulator dysko-polo. Dziś cały czas zawodził "Biały miś". Nie uwierzę, aby z tego prostaka mógł nagle się stac kulturalnym facetem. to nie ten typ
            --
              • dwa-filary Re: Fryzjer ul. Wolska.81.. 17.07.11, 09:47
                alfajet-777 napisał:

> Na jakiej podstawie uważasz że to prostak, bo słuchał disco polo ? Ale ten niby
                > prostak jest szefem w porównaniu do Ciebie .

1.Na podstawie jego zachowania.
                2.Uważasz, że szef może być chamem
                3. a skąd wiesz, ze nie mam swojej firmy???
                --
                ******************************************************************
    • Gość: Niezadowolona Re: Fryzjer ul. Wolska.81.. IP: *.adsl.inetia.pl 06.09.11, 03:20
      Zgadzam,się .Chciałam iść do fryzjera i do kosmetyczki.Jednak sam widok lokalu i gabinetu kosmetycznego trochę mnie przestraszył.Chodzi o czystość .Szybko się wycofałam .Pan który siedział na recepcji,nie wiem czy to szef czy pracownik,tez powinien nauczyć się kultury.Na moją informacje ,ze jednak rezygnuję z ich usług usłyszałam ,że nie robię łaski i kazał mi natychmiast opuścić lokal,Co zrobiłam z przyjemnością.
      • Gość: Ela Re: Fryzjer ul. Wolska.81.. IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.13, 10:01
        Ja na przystanku ostatnio znalazlam ogloszenie ze bardzo tanio mozna tam zrobic rozne uslugi kosmetyczne. Skuszona poszlam i faktycznie wczesny prl i brudno a na miejscu okazalo sie ze czesci uslug wymienionych w ogloszeniu zupelnie nie ma a ceny sa wyzsze od tych z ogloszenia. Wywiazala sie pyskowka z panem ktory mienil sie wlascicielem gdyz zapytalam po co takie informacje zamieszcza w ogloszeniach i obwieszcza ńimi przystanki. Ztm powinien mu wklepic spora kare za naklejanie prywatnych ogloszen na przystankach. Odradzam wszystkim wizyte w tym miejscu, syf,brud i chamstwo na najwyzszym poziomie
        • Gość: gość monika Re: Fryzjer ul.ordona12 IP: *.adsl.inetia.pl 16.06.14, 18:06
          Stanowczo ODRADZAM !!!! salon Elegante ul.Ordona 12 też na Woli.Kolejna ściema .Wierzcie mi na stronie i facebook wypisują nieprawdziwe informacje.Opinie rzekomych klientek sami sobie piszą. Działają zaledwie od poru miesięcy i zatrudniają młode dziewczyny nie mające doświadczenia w pracy z klientem.Chciałam skorzystać z przedłużania rzęs - naprawdę trudno się umówić .Pani Kamila - chyba właścicielka mówiła ,że oddzwoni i nie dzwoniła - zwodziła mnie dłuższy czas.W końcu jak już tam wreszcie wykonałam przedłużanie rzęs ,to długo się nimi nie nacieszyłam .Już następnego dnia zaczęły odpadać - masakra.Szkoda wydanych pieniędzy.Ciekawe kiedy zdobyły i gdzie to wieloletnie doświadczenie. ODRADZAM ,więcej tam nie pójdę.
    • Gość: Wanda Re: Fryzjer ul. Wolska.81.. IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.15, 16:24
      Jestem niewidoma, mam orzeczenie o niepelnosprawnosci. Wiele razy korzystalam z uslug tego zakladu. Dzis chcialam ufarbowac wlosy, przyszla agresywna fryzjerka, prosilam o ton jasniejszej farby, twierdzila ze to jest niemozliwe. Wreszcie poszla, przyniosla jakis druk, ktory mial byc zgoda na farbe. Razem z nia przybiegl wlasciciel. Nie podpisalam niczego z wiadomych wzgledow. Wlasciciel wyrzucil mnie z zakladu. Nie jest on fryzjerem i nie wiedzial nic o tej sprawie. Brawo za takie postepowanie wzgledem klientki. Mam 72 lata i farbuje sie u fryzjerow przez 40 lat. Zawsze fryzjer byl moim doradca. Teraz fryzjerka ze swoim pryncypalem okazali sie stworzeniami, siedzacymi jeszcze na drzewie.
    • Gość: Wanda Re: Fryzjer ul. Wolska.81.. IP: *.dynamic.chello.pl 23.12.15, 15:03
      Napisalam 21.12.15 o potraktowaniu mnie przez zaklad Lidia. Otoz nastepnego dnia, czyli wczoraj udalam sie do innego fryzjera, ufarbowano mi wlosy spokojnie i profesjonalnie. a w salonie Lidia fryzjerka pod oslona agresji chciala ukryc swoja niewiedze i analfabetyzm fryzjerski. Wlasciciel zakladu kwalifikuje sie do leczenia. Nalezy uwazac na ten zaklad.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka