Dodaj do ulubionych

Wielka iluminacja Stadionu Narodowego. Zobacz z...

IP: *.home.aster.pl 27.08.11, 19:09
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Rocco S. IP: *.dynamic.chello.pl 27.08.11, 20:19
    Znowu porozjeżdżają trawniki.

Najlepszy widok z InterContinental! ;)
  • Gość: ugvy IP: *.elartnet.pl 28.08.11, 09:38
    ć Stadion o 23...Szaleństwo :-D
  • Gość: oiuhn IP: *.elartnet.pl 28.08.11, 10:25
    i
  • Gość: gosc IP: *.opera-mini.net 28.08.11, 10:30
    najwyzej Tusk bedzie sprzedawal :-)
    POjeb wsio kupi :-)
  • Gość: zbanowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.11, 20:58
    Hmm ..... sensacja taka jakby nowa "zarowke" wynalezli ...... taka co "pradu" nie zuzywa.
  • Gość: dj IP: *.centertel.pl 27.08.11, 21:17
    które krytykowały wygląd stadnionu, jak zaczynali montować panele na elewacji?! Podobno wygladało to fatalnie...
    Mamy w końcu w Warszawie obiekt, z którego wszyscy powinni być dumni. Stadion jest naprawdę niesamowity. Tenw Gdańsku również, szkoda tylko ze tam zdecydowano z podświetlenia "od wewnątrz".
    Oczywiście inną kwestią są koszty tych fajerwerków, jakość wykonania i późniejsze wykorzystanie stadioniu. Bo z tym może być różnie ;-)

Pozdr
    DJ
  • Gość: byslaf IP: *.play-internet.pl 27.08.11, 22:15
    Bzdura. Ten stadion to architektoniczne gó... i tragedia. Każdy kto ma choć trochę smaku ci to powie.
  • Gość: Obrońca IP: 77.252.244.* 28.08.11, 00:03
    Zrobiło wrażenie, co nie?
  • Gość: ordynat IP: 195.140.154.* 28.08.11, 00:07
    Tak, Wole !!!
  • Gość: Obrońca IP: 77.252.244.* 28.08.11, 00:14
    Ich szczątków doczesnych?
  • Gość: Simoon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 00:29
    Pokaz cały był na żenująco niskim poziomie...aż szkoda czasu.
    A skąd informacje, że o 21...z informacji w gazecie metro lub plakatach w komunikacji miejskiej.
  • Gość: gosc IP: *.opera-mini.net 28.08.11, 10:25
    tylko wiejskie odpusty sie podobalo to najwazniejsze :-)
  • Gość: Ekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 00:55
    > Zrobiło wrażenie, co nie?

normalnie, jak gó... w lesie
  • polazrski 28.08.11, 09:41
    Gość portalu: byslaf napisał(a):

> Bzdura. Ten stadion to architektoniczne gó... i tragedia. Każdy kto ma choć tro
    > chę smaku ci to powie.

Jest kaplica! Reszta sie nie liczy.;))
    --
    It is often said that Poland is a country where there is anti-semitism and no Jews, which is pathology in its purest state.
    Bronislaw Geremek
  • Gość: gari IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.11, 10:04
    > Bzdura. Ten stadion to architektoniczne gó... i tragedia. Każdy kto ma choć tro
    > chę smaku ci to powie.

Och, dokładnie to samo mówiono, a nawet gorzej o wieży Eiffla. Ocaliło ja przed rozebraniem jedynie to, że wykorzystano ja jako nadajnik radiowy.
  • Gość: cromio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 00:14
  • peterpeter77 28.08.11, 00:50
    Stadion w dzień wygląda, jakby ktoś rozwiesił sprane i niedoprane gacie na drutach, a pokaz wieczorny był żałosny. W dodatku od strony Mostu Śląsko-Dąbrowskiego nie zapaliły się wszystkie panele. Scenariusz pokazu też do wyszukanych nie należał niestety.
  • Gość: gość IP: *.aster.pl 28.08.11, 12:30
    Nie zgadzam się z porównaniem do spranych gaci ! Obstaję przy siatce ogrodniczej pomalowanej domowym sposobem na dwa kolory, bo farby zabrakło !!!
  • Gość: turysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 13:38
    szopa w powybijanymi oknami. O porównaniu z barcelońskim Camp Nou już nie wspomnę.
  • Gość: lucek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.08.11, 21:26
    Można pooglądać big coś tam coś tam, jak amerykańsko, jak europejsko że wyborcza zapomniała polskiego. Stadion narodowy ale eventy hamerykańskie :)
  • artremi 28.08.11, 07:17
    Big light show event!! LOL!!
  • tym-oteusz 27.08.11, 21:42
    tym kilku tysiącom ludzi na Placu Zamkowym, którzy od 20. czekają i nie mogą się doczekać.
  • Gość: warszawianka IP: *.aster.pl 27.08.11, 22:17
    Miało być o 21.00
    byłam- nie zobaczylam
    niech ludziska stoja, kogo to obchodzi
    "nie ma jak pompa!"
  • Gość: wiak IP: 178.73.48.* 28.08.11, 00:15
    Wczoraj w internecie widziałem informację, że start iluminacji ok. 22, więc nie wiem, skąd Wy wzięliście tę 20 i 21... Przyszedłem punktualnie i nie musiałem czekać. Jak ktoś nie umie szukać informacji, to znaczy, że powinien wrócić do szkoły, a nie psioczyć na organizację, która była bez zarzutu
  • Gość: JK IP: *.ip.netia.com.pl 28.08.11, 01:18
    Widziałem program i było tylko o starcie imprezy o 20. Kilka tys. ludzi nie pomyliłoby się aż tak. Co do organizatorów to przychodzą mi jedynie niecenzuralne słowa, więc sobie daruję. Następnym razem piszcie jasno i wyraźnie program.
    Organizacja = wiocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: Jan IP: *.dynamic.chello.pl 27.08.11, 21:49
    Wielki chaos, .....
  • Gość: kot bojowy IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.11, 01:49
    wielki chaos to będzie za rok :)))) pokaz pokazał jedynie to że miejska kasa świeci pustkami i trzeba ludowi pokazać trochę świecidełek aby potem zerżnąć z niego ile wlezie i potem powiedzieć taaaaakiee dziwy wam prezentowaliśmy :)
  • Gość: michal IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.11, 03:45
    Nie miejska kasa bo Stadion buduje Rząd. Jak się nie znasz to nie wydawaj z siebie nie przemyślanych tekstów pisanych....
  • antycenzor-1 28.08.11, 04:36
    a czemu ten twoj RZAD , Q...A , wszystko buduje w Warszawie ??? ; czy to tez moj " RZAD " , czy tylko twoj -- warszawski ??? --- a jesli tak to czemu , Q...A , wszystko buduje w Warszawie , ten twoj- moj RZAD ??? ; wyjasnij maluczkiemu , bo nijak nie moge tego " ugryzc " ... , panie ! ; swieci sie jak psu pysk !!! ; ja to tam bym wolal , zeby sie nie swiecil , ale zeby na nim znowu tak Lubanski , Deyna , Gadocha , Szarmach i reszta zagrali ..., jak kiedys ...
  • Gość: Don Chichot IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.11, 07:57
    Przecież PISlamistyczna propaganda o obecnym rządzie RP mówi jak o byłych rządach, czyli "rząd Donalda Tuska" lub "rząd Platformy" (tak, jak się mówi o byłych rządach: Rząd Kaczyńskiego, rząd Oleksego,rząd Pawlaka itd.). Tylko o sobie PISielcy mają nakaz mówić pełną nazwą, co brzmi komicznie, gdy w jednym zdaniu wszystkie pozostałe partie wymieniają skrótami, a siebie pełną nazwą (PO, PSL, SLD, PJN, Prawo i Sprawiedliwość)... Dziwne to PISlamskie plemię w kraju nad Wisłą :)))
  • Gość: gari IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.11, 10:08
    > a czemu ten twoj RZAD , Q...A , wszystko buduje w Warszawie ???

Tak się składa, że żadna autostrada (inwestycja rządowa) do Warszawy jeszcze nie dochodzi, a 3/4 Polski południowej może już autostradą dojechać do Lizbony.
  • Gość: kot bojowy IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.11, 11:16
    a z czyich podatków to idzie? społeczeństwa Kambodży? puknij się w swój łeb zamiast w klawiaturę
  • Gość: mostek IP: 178.73.26.* 27.08.11, 21:52
    Trzeba niestety przyznać rację tym, którzy po wyborze projektu krytykowali jego walory architektoniczne. Nie chcę wnikać w szczegóły i rozwiązania techniczne wewnątrz obiektu bo być może pod tym względem jest super, jednak z zewnątrz ten stadion do wielka porażka. Jestem warszawiakiem i często przejeżdżam koło tego paskudztwa. Jak wieszali te czerwone i białe panele, to miałem nadzieję, że to nie jest jeszcze elewacja, że będzie coś więcej. I dlaczego do cholery sięgają one tylko niewiele więcej niż połowa wysokości stadionu? I dlaczego mają strukturę firanki? Dopiero podświetlone i w nocy robią jako takie wrażenie. Przecież nikogo nie będzie stać na to, żeby elewacja była podświatlona 24h. W dzień to tragedia. Panele, które w wizualizacjach miały być białe są szare, szaro-żółte, a przez te otwory w nich się znajdujące wyglądają jak brudne. Mam nadzieję, że miasto i urzędnicy zapamiętają nazwiska tych architektów przy następnych zleceniach. Blamaż! W wakacje oglądałem PGE Arenę w Gdańsku. I do wyglądu tego stadionu można mieć pretensje, ale przynajmniej nie wygląda on jak projekt, na którego nagle zabrakło pieniędzy i elewację wykonano z siatki ogrodzeniowej pomalowanej na biało-czerwono. Na szczęście pewnie te panele da się wymienić i może za kilka lat to się stanie. Pozdrawiam.
  • Gość: byslaf IP: *.play-internet.pl 27.08.11, 22:18
    Chłopie, mieszkasz w Polsce. Tutaj nic nigdy nie będzie dobre. Syf, tandeta i wtórność. Stadion wygląda jak zaprojektowany przez średnio zdolnego gimnazjalistę.
  • peterpeter77 28.08.11, 00:57
    Stadion w dzień wygląda, jakby ktoś rozwiesił spłowiałe (niby czerwone) i niedoprane, bure (niby białe) gacie na drutach. Koszmar!
  • Gość: mk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 01:06
    kup sobie różowe okulary świat od razu będzie piękniejszy ....
  • peterpeter77 28.08.11, 01:17
    No chyba to jedyne wyjście... ;)
  • peterpeter77 28.08.11, 01:21
    To chyba jedyne wyjście... ;)
  • antycenzor-1 28.08.11, 04:46
    " mk " -- TO NIE LEPIEJ BYLO NAM WSZYSTKIM TE ROZOWE OKULARY KUPIC , ZAMIAST TO BUDOWAC ??? ; Q... A ILE KASY BYSMY ZAOSZCZEDZILI I JAK ROZOWO BY BYLO ..., nie ???... ; A TAK WYBUDOWALI , A I TAK TE ROZOWE OKULARY TRZEBA KUPIC ; Q...A , JA NIC NIE ROZUMIEM !!!
  • Gość: kot bojowy IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.11, 01:53
    jak się kupuje tzw. projekt gotowy, seryjny od JSK - zob. projekt w Kapsztadzie (choć w przypadku narodowego znacznie przepłacony) to nie należy za wiele wymagać, a że Miro miał sporo siatki ogrodzeniowej to na coś się przydała :)))
  • Gość: dereks IP: *.warszawa.mm.pl 28.08.11, 08:13
    zapoznaj się z historią i dowiedz kto wpadł na pomysł 2 stadionu w wawie a się zdziwisz że to PiS
  • Gość: 4g63 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.11, 09:03
    wiedziałem że to wina pis, jak żydkom coś nie wyjdzie to wiadomo że to wina pis, jak pis zniknie to i tak będzie wina pis, moherów i rydzyka z torunia.
  • Gość: mk IP: *.internetia.net.pl 28.08.11, 09:13
    to nie był pomysł niczyj, UEFA wymagała stadionu Narodowego. Można było w tym momecie wycofać się z budowania stadionu Legii, ale ITI kazali...
  • tykaczor 28.08.11, 09:46
    Gość portalu: mostek napisał(a):

> Trzeba niestety przyznać rację tym, którzy po wyborze projektu krytykowali jego
    > walory architektoniczne. Nie chcę wnikać w szczegóły i rozwiązania techniczne
    > wewnątrz obiektu bo być może pod tym względem jest super, jednak z zewnątrz ten
    > stadion do wielka porażka. Jestem warszawiakiem i często przejeżdżam koło tego
    > paskudztwa. Jak wieszali te czerwone i białe panele, to miałem nadzieję, że to
    > nie jest jeszcze elewacja, że będzie coś więcej. I dlaczego do cholery sięgają
    > one tylko niewiele więcej niż połowa wysokości stadionu? I dlaczego mają struk
    > turę firanki? Dopiero podświetlone i w nocy robią jako takie wrażenie. Przecież
    > nikogo nie będzie stać na to, żeby elewacja była podświatlona 24h. W dzień to
    > tragedia. Panele, które w wizualizacjach miały być białe są szare, szaro-żółte,
    > a przez te otwory w nich się znajdujące wyglądają jak brudne. Mam nadzieję, że
    > miasto i urzędnicy zapamiętają nazwiska tych architektów przy następnych zlece
    > niach. Blamaż! W wakacje oglądałem PGE Arenę w Gdańsku. I do wyglądu tego stadi
    > onu można mieć pretensje, ale przynajmniej nie wygląda on jak projekt, na które
    > go nagle zabrakło pieniędzy i elewację wykonano z siatki ogrodzeniowej pomalowa
    > nej na biało-czerwono. Na szczęście pewnie te panele da się wymienić i może za
    > kilka lat to się stanie. Pozdrawiam.
    - Dla ciebie "mostek" Rząd pana Premiera Tuska powinien był zostawić Polakom Stadion X Lecia, bo on był "piękniejszy " od nowego ! Co za KRETYN z ciebie !
  • Gość: mostek IP: 178.73.26.* 28.08.11, 21:26
    Poraziła mnie siła twoich argumentów. Poddaję się.
  • Gość: mostek IP: 178.73.26.* 27.08.11, 22:06
    Acha.. i jeszcze jedno. Jeżeli elewacja miała przypominać flagę biało-czerwoną i nie zdecydowano się na podzielenie górnej połowy stadionu w kolorze białym a dolnej w czerwonym (co oczywiście robiłoby pewnie jeszcze gorsze wrażenie) i zdecydowano się, że będzie przejście z koloru białego na górze na kolor czerwony na dole, to niech to przejście będzie płynne! Dlaczego nie zastosowano mniejszych paneli? Obecnie to wygląda jakby było oglądane na telewizorze w małej rozdzielczości z wielkimi pikselami! Na górze powinno być więcej samej bieli (a sa tylko dwa rzędy paneli) a na dole więcej czerwonego (tylko jeden rząd paneli - swoją drogą dlaczego nie dwa jak na górze?). Pomiędzy nimi jakaś sieczka. Jakby zastosowano mniejsze panele, łagodniejsze przejścia kolorów, więcej czerwonej podstawy i białej góry oraz panele bez tych otworów dających w dzień wrażenie brudnych, to mim zdaniem dałoby się to uratować.
  • Gość: ssl IP: *.jmdi.pl 28.08.11, 00:31
    nie sposób nie zgodzić się z Tobą...mimo wszystkich przemian, jakie "dotknęły" nasz kraj w ostatnim dwudziestoleciu , wiele takich i im podobnych inwestycji wygląda a potem funkcjonuje łagodnie rzecz ujmując ...średnio. ale cóż, po epoce stadionów w formie wałów przeciwpowodziowych każdy nowy, który powstaje wydaje się być szczytem architektury. ten w warszawie niczym specjalnym się nie wyróżnia, no może tą "łowicką" fasadą. miałem okazję oglądnąć to cudo od wewnątrz i co?, strasznie mały jak na tego typu obiekt - narzekam? mam prawo, bo miałem okazję być na wembley i emirates w londynie, te stadiony wyróżniają się nie tylko architektonicznym gustem ale doskonałą funkcjonalnością i infrastrukturą na zewnątrz w pełnym tego słowa znaczeniu. nasz narodowy "przykurzy się" przez zimę elewacja, a'la koszyk przyrdzewieje i będzie jak wszystko wokół ...
  • Gość: kot bojowy IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.11, 01:57
    do tego jeszcze dochodzi "zaprojektowane" otoczenie żużlowe na okolice i otaczający całość płot - ot projekt a'la PO (POrażka). Tuż obok wspaniała, zrewitalizowana Praga, mekka artystów - trawa będzie pomalowana na zielono, krawężniki na biało, na kamienicach płachty z wizualizacjami i odmalowany dworzec wschodni (ale bez przejść i peronów). No, ale fajerwerki się dzisiaj udały!!!
  • Gość: Basia32 IP: *.CNet.Gawex.PL 27.08.11, 23:12
    A z mojego miejsca wyglądało to tak

www.youtube.com/watch?v=ENrz2kOPYcU
    impreza typu światło i dźwięk.
  • Gość: :D IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.11, 00:01
    reaktywacja Jarmark Europa 2012"
    HOHOHO
  • Gość: sybilla IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.11, 00:01
    Zdezelowany koszyk. Ktoś słusznie napisał, że to architektoniczne g..wno. No ale dziennikarzowi sie podoba...
  • markamiasto.pl 28.08.11, 00:04
    No i co....wygląda bosko!
  • Gość: kserkses IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.11, 02:01
    taaa bosko, jak dupsko twojej starej po nocnym melanżu :)))
  • pare.slow 28.08.11, 08:13
    Super, ze takie rzeczy sa juz w W Wie!

A ty i twoj tekst mowi tylko jedno: jestes prymitywny cham!
  • Gość: kserkses IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.11, 11:21
    prymitywna jest twoja mentalność i estetyka rodem z Dupigór Małych
  • Gość: alojzyonly IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.11, 00:11
    Ja nie wiem jaka gó...ana propaganda, ten stadion jest tak samo piękny jak pałac kultury, wygląda koszmarnie straszne badziewie trzeba być debilem żeby widzieć w nim piękną budowle powód do dumy, straszny syf szczególnie ta siatkowa elewacja jakiś beznadziejny koszmar, i co to za wydarzenie światełka zapalili i przygłupy myślą że to coś wyjątkowego światełka sobie zobaczą
  • Gość: antY IP: *.146.181.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.08.11, 00:16
    dla mnie wygląda to jak koszyk pleciony albo kojarzy się z hasłem "cyrk "przyjechał"!
    poza tym skoro już zrobili tę plecionkę to dlaczego do cholery te 'piksle" co jakieś bez składu i ładu???!!!
  • Gość: Obrońca IP: 77.252.244.* 28.08.11, 00:18
    A fe, ohyda, brzydactwo, paskudztwo, wstrętne, obrzydliwe, jak ropucha z wybałuszonymi oczami, brrrrr...

Tylko Prezes jest piękny!
  • Gość: oldboj IP: 62.244.136.* 28.08.11, 07:41
    To ruda Tola nie odpalała tych fajerwerków.
  • simpson85 28.08.11, 00:22
    LOL, trzeba być niezłym frustratem żeby pisać wiecznie to samo z jednego adresu. Pod różnymi nickami gościa. Typowo polska żałość...
  • Gość: tralala IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.11, 19:40
    *dynamic.chello.pl to adres mobilnego internetu w UPC. Ja też mam taki, a nie wypowiadałam się jeszcze w tym wątku.Taki adres mają tysięce ludzi. Pozdrawiam.
  • Gość: tralala IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.11, 19:40
    *dynamic.chello.pl to adres mobilnego internetu w UPC. Ja też mam taki, a nie wypowiadałam się jeszcze w tym wątku.Taki adres mają tysięce ludzi. Pozdrawiam.
  • Gość: Jerry IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 28.08.11, 00:29
    W USA za takie badziewo projektant dostal by dozywocie,a wykonawca stracil dozywotnio licencje na prowadzenie biznesu.Biedna ta Polska rzadzona przez nieukow.
  • Gość: Jarhead IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 01:47
    Nie wiem, tylko jednego: to głupota czy prowokacja.
  • Gość: gosc IP: *.opera-mini.net 28.08.11, 10:59
    wyszla kupa jak zwykle to cusz :-)
  • Gość: Negro99 IP: *.gdynia.mm.pl 28.08.11, 00:16
    mala dzemka;)
    tricity.wordpress.com/2011/08/28/spiochy/
  • wybitniemadry 28.08.11, 00:17
    zafascynowani autentycznie parszywym koszykiem
  • studus 28.08.11, 00:18
    a od strony pragi ciemnosci... dla pragi nic choc na pradze staion stoi,
    wygladało to tak jakby staion odwrocil sie do pragi 4literami.
    --
    pozdrawiam
    Michal Studus
  • Gość: rdk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.11, 00:22
    Zwłaszcza ten golf na pierwszym planie...
  • Gość: widz IP: *.acn.waw.pl 28.08.11, 00:24
    Owszem iluminacja i stadion sprawiają bardzo duże wrażenie. Mam nadzieję ,że bedzie długo i dobże służył warszawiakom i nie tylko. Jednak jest jedno duże ale. Pokaz miał się zacząć o 22.30 a zacząłsie o22.45. Niby nie dużo, ale znów było byle jak. Jak się robi takie przedsięwzięcie to z szacunky dla ludzi rozpoczyna się punktualnie. Trzeba było posłuchać komentarzy ludzi. Jak zacząłsie pokaz świalteł to nikt nie widział czy to już, czy coś nawaliło itd. Kiedy wreszcie ludzie co cokolwiek organizują nauczą sie szacunku do innych i chociaż raz coś odbędzie się w terminie, a tak miało być pięknie , a wyszło jak zawsze
  • Gość: kot bojowy IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.11, 02:04
    > dzie długo i dobże służył warszawiakom

hahahahaha - najlepszy post dzisiaj, z tym "dobże" to nieuku wymiatasz :)))
  • Gość: Aga IP: *.play-internet.pl 28.08.11, 00:24
    Cóż to za "wielka iluminacja" skoro wszystko było zaplanowane tylko na pół stadionu. Od strony Pragi nic nie było widać, wielka ŻENADA!! Wiele hałasu o nic!
  • Gość: JAREK3 IP: *.CNet.Gawex.PL 28.08.11, 00:31
    A z mojego miejsca wyglądało to tak

www.youtube.com/watch?v=ENrz2kOPYcU

impreza typu światło i dźwięk.
  • Gość: rex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 00:34
    stadionów na świecie? Dzięki PO!!
  • Gość: mk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 00:41
    moze nie najpiekniejszy ale na międzynarodowych forach arhitektonicznych się podoba
  • Gość: haim IP: *.chomiczowka.waw.pl 28.08.11, 20:35
    Bzdura, wszystkie fora jadą po nim. Na zagranicznych forach o architekturze jest kulturalna rozmowa więc wydaje się Tobie że mówią dobrze o tym koszmarze. Piszą wprost że to zły projekt.
  • Gość: ADS IP: *.range86-145.btcentralplus.com 28.08.11, 02:14
    No i dzięki komu mamy Polskę w UE? Dzięki SLD!!!
    No i dzięki komu mamy tak wysoki dług narodowy? Też dzięki PO!!!

Mądry to ty synu nie jesteś.
  • Gość: turysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 13:41
    bo jako stadion jest żałosny.
  • nasan 28.08.11, 00:40
    Dziekuje Platformo Obywatelska.
  • Gość: ADF IP: *.range86-145.btcentralplus.com 28.08.11, 02:18
    Kibice nie mogą doczekać się aby oddać swój głos na ciebie. Masz go jak w banku.
  • Gość: aw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 00:41
    Najfajniejsze są te ludziki przesuwające się na pierwszym planie... Robotnicy, maszyny, a w tle zaparkowane cichaczem auto... Tam - fajerwerki i "wielki świat", a tu - polska właśnie:)...
  • snajper707 28.08.11, 00:53
    "Warszawa jest dumna ze swojego stadionu! Tysiące ludzi w całym mieście podziwiało świetlne show inaugurujące w sobotę iluminację elewacji Stadionu Narodowego." Ten stadion nie jest własnością Warszawy i budowany był z pieniędzy płynących z całej Polski. Autor zapewnie warszawiak.
  • koham.mihnika.copyright 28.08.11, 00:56

--
    "Power is the ultimate aphrodisiac" - prezes JK za Henry Kissingerem.

Don't worry about the world coming to an end today. It's already tomorrow in Australia.
    koham.mihnika© - alter ego koham.mihnika
  • Gość: je IP: *.internetia.net.pl 28.08.11, 09:18
    a ileż taki peron mógł kosztować? Chyba jednak nie 2 miliardy....
  • Gość: mk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 00:58
    ojej tylko się zaraz nie obraż

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka