Dodaj do ulubionych

W 10 lat wiele się zmieniło. Ale przepisów nada...

IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.11, 15:43
"Dziś w klubie Toro przy Marszałkowskiej 3/5 dziesiąte urodziny KPH. ...
Początek o godz. 19. Wstęp wolny."

dziś? 11 września był wczoraj...
Edytor zaawansowany
  • Gość: Adam IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.09.11, 15:50
    Byk w tekście jeszcze ujdzie. Ale błąd w dacie W LEADZIE???
  • Gość: aaandrew IP: *.147.33.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.09.11, 16:10
    Nie do wytrzymania! Czy ten tekst ktoś czytał poza autorem, któremu chyba nie udało się skończyć gimnazjum. Analfabetyzm to mało powiedziane. Tego nie da się przeczytać, bo jest to napisane w jakimś narzeczu, którego nie uczą w szkołach
    Skandal, nie pierwszy raz na tym portalu!
  • Gość: K IP: *.lukman.pl 12.09.11, 19:04
    Zajebiście... mamy w Polsce coraz więcej pedałów. Na prawdę jest się czym cieszyć.
  • Gość: filut z Pragi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 20:01
    w KRUSach i innych przechowalniach dla mozgow z peezelu ktore obdzieraja reszte Polakow ze skory zeby "chlopi z Wiejskiej" mogli wspierac kreski i pedalstwo adoptujace dzieci w wiadomych celach

ale, cos sie zdaje ze nawet ten durny babon zrozumial ze w czas wyborczy to raczej jej brownie-points nie nabije a jak sie chopy z rodzinej wioski dowiedza jak, gdzie z kim pani minister tanczy to sie skonczy wywozka na wozie pelnym gnoju po przykladnym obiciu dupy jak to malowniczo opisal nasz laureat Nobla w przypadku kurw.iszcza Jagny Borynowej.
  • elfkabezhaltera 12.09.11, 20:10
  • Gość: STOP IP: 178.73.24.* 12.09.11, 21:17
  • heterofob2 12.09.11, 22:48
    Brakuje przede wszystkim przepisów określających zobowiązania względem dziecka partnera. Kwestia została uregulowana - DLA DOBRA DZIECKA! - w wielu krajach na długo przed prowadzeniem partnerstw i homoadopcji.

Na Węgrzech jestem zobowiązany opiekować się i łożyć na dziecko swojego partnera, także wtedy, kiedy go nie adoptowałem (!). Ten mój obowiązek znika, kiedy przekraczamy granicę węgiersko-polską.

Zapytajcie te dzieci, czy chciałyby być wychowane przez parę gejów. Zapytałem: chciałyby.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.