Dodaj do ulubionych

Poradnik PiS: "Uwaga na zdradziecki poczęstunek"

• mieszkaniec_wszechswiatow 29.09.11, 15:54

orów ani słóweczka !!!
  • Gość: 1.stanley IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.11, 16:08
    Ludzie nie obśmiewajcie tego triku platformy.Odsyłam was do informacji o wyborach w Wałbrzychu.To was nauczy,co platforma potrafi.A platform potrafi.przekonaliśmy się w mienionym okresie ich rządzenia.Afery,ale wszystkie zamiecione pod dywan.
  • zalesand 29.09.11, 19:59
    > Ludzie nie obśmiewajcie tego triku platformy.Odsyłam was do informacji o wyborach w Wałbrzychu.

A w powtórzonych i pod specjalnym nadzorem kandydat PiS odniósł moralne 3% zwycięstwo nad kompletnym zerem. Wygrał kandydat popierany przez PO w I turze.
  • Gość: seiendes IP: *.torun.mm.pl 29.09.11, 16:23
    ...są tylko komisje posiadające nadzór patriotyczny i takowego pozbawione" - ta strawestowana myśl tow. Dzierżyńskiego wydaje się esencją ulotki akolitów prezesa Kaczyńskiego.
  • Gość: kot Alik IP: *.dynamic.chello.pl 25.10.11, 10:17
    Kaczyński = bolszewia
  • szachch 29.09.11, 16:36
    polish_lancer napisał:

> W prawie wszystkich komentarzach widzę - oprócz pogardy dla "nieswojej" partii
    > - objawy dziecinnej wręcz naiwności.
    > Ryczycie ze śmiechu, że ktoś nie ma zaufania i chce kontrolować komisje wyborcz
    > e. Dlaczego nie dziwi was widok policjanta patrolującego ulice albo kontrolera
    > sprawdzającego bilety? Przecież, jeśli wszyscy są uczciwi i porządni, jakiekolw
    > iek kontrole są niepotrzebne!

zgoda. kontrolować trzeba. tylko skąd pewność, że "mężowie zaufania" nie będą kantować?nie ma jej. więc muszą być nadmężowie. ale ci też mogą być nieteges. więc dalejże wyższe instancje kontrolujące. absurd!
  • jartam 29.09.11, 16:39
    i słodki przedsmaczek dla tych którzy wogóle akceptują możliwość takiego świata-
    szczególnie dla oszalałych mediów, snujących ostatnio beztrosko i z zaangażowaniem rozważania, jak to będzie gdy......., zamiast co zrobić żeby NIE.

• Gość: pisoliz IP: *.icpnet.pl 29.09.11, 16:39
    Za PIS nastąpi zmiana na "Polska w ruinie"...
  • Gość: antropoid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.11, 16:45
    ... miotanych maniami prześladowczymi, z chorobliwą podejrzliwością na czele.

Partia Kaczyńskiego i Macierewicza powinna się nazywać Sądzimy Ludzi Naszą Własną Miarą.
  • Gość: he he he IP: *.dynamic.chello.pl 07.10.11, 07:28
  • quant34 29.09.11, 16:50
    Ten ich poradnik jest zaskakująco podobny do instrukcji wydawanych dla NKWD w stalinowskim Związku Radzieckim. Wygląda na to, że Jarek nie czeka na wynik wyborów i już zaczyna szkolić przyszłych enkawudzistów. Po wygranych wyborach, do poradnika doda się tylko punkt poświęcony rozstrzeliwaniu, ale to już będzie tylko formalność.

ps. na medycynie uczą, że schizofrenia paranoidalna nie jest zaraźliwa, a tu proszę - okazuje się, że jest :)
  • czyzyk331 29.09.11, 18:23
    Pisowcy i eunuchy z haremu sułtana Jaro I. słusznie lękają się o swoje życie.
    Bowiem 9 października nad Polską ma pojawić się rosyjska chmura niżowa przesiąknięta genowymi wirusami kaczystów. Taki zmutowany gen, spowoduje, ze ortodoksyjny kaczysta zagłosuje na SLD lub Palikota.
  • Gość: UFO IP: *.dynamic.chello.pl 23.10.11, 19:59
    PiSbolszewia:(
  • ccorey124 29.09.11, 16:52
    Wstyd powiedziec ale ja jako czlonek komisji najpierw po wejsciu takiego jegomoscia dal mu w zeby a potem kopami pogonil na trawke. Nie bedzie mi tu menda pisowska podwazala uczciwosci ludzi ze mna pracujacych . Jak sie jest menda to ma sie i o innych takie mniemanie.
  • Gość: Mickeyyy IP: *.ip.netia.com.pl 30.09.11, 00:25
    Twój dziadek NKWD-ek tak robił. Twój tato UB-ek też, ty gnido nie możesz i to cię boli najbardziej.
  • ju-li1 29.09.11, 16:57
    Jakbym czytała Orwella :(
    --
    carpe diem
  • jur56 29.09.11, 17:10
    Z pewnością z napisaniem mieli coś wspólnego , Wielki Śledczy Macierewicz i Wielki Historyk
    Cenckiewicz. Ogólne kierownictwo jak zawsze JK .
  • czyzyk331 29.09.11, 18:25
    Prof Zybertowicz ostrzega...9 października nad Polską ma pojawić się rosyjska chmura niżowa przesiąknięta genowymi wirusami kaczystów. Taki zmutowany gen, spowoduje, ze ortodoksyjny kaczysta zagłosuje na SLD lub Palikota.
  • michal.b09 29.09.11, 18:15
    To jest instrukcja dla PiSiorów "jak sfałszować wybory!!!!!
    --
    mondobel
  • czyzyk331 29.09.11, 18:25
    Pisowcy i eunuchy z haremu sułtana Jaro I. słusznie lękają się o swoje życie.
    Bowiem 9 października nad Polską ma pojawić się rosyjska chmura niżowa przesiąknięta genowymi wirusami kaczystów. Taki zmutowany gen, spowoduje, ze ortodoksyjny kaczysta zagłosuje na SLD lub Palikota.
  • iwano19 29.09.11, 18:36
    Ja się przyznaję-wziąłem kasę od Dartha Wadera i przeszedłem na "ciemną stronę Mocy".Będę okradał staruszki,fałszował wybory,obrażał swym istnieniem cnotliwych członków PiSu.Mam zamiar dodawać im do poczęstunku środków psychotropowych po których nie będą wiedzieli co mówią i robią,aby wszyscy uznali ich za niebezpiecznych.Jednemu już podałem zdradziecką miksturę.Zgadnijcie komu?
  • Gość: proro IP: *.aster.pl 29.09.11, 18:53
    Jeden z tych, co mają już dość
  • Gość: AD IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.11, 19:04
    MILICJA.
  • zalesand 29.09.11, 19:50
    ... a tak poza tym to wszyscy w domu zdrowi?
  • alikpalik 29.09.11, 21:08
    Zachować czujność przed prowokacjami tzw. mężów zaufania. Szukają pretekstów do rozróby.
  • jurek4491 29.09.11, 21:11
    A co zrobi " mąż zaufania PiSdzielec ",jak zachce mu się sr..., do kibla wyjść nie może bo w tym czasie nastąpi fałszerstwo , WALI W KALESONY. Pytanie do PKW czy po zamknięciu lokali wyborczych mogą tam przebywać osoby nie wchodzące w skaład obwodowych komisji wyborczych.
  • Gość: elka IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.11, 21:44
    Uśmiałam się do łez przeczytawszy tę instrukcję. Ci, którzy ją przygotowali, najwyraźniej nigdy nie pracowali w komisji wyborczej. Ja za to tak - przy dwóch ostatnich wyborach w zeszłym roku. Po pierwsze - członków komisji deleguja komitety wyborcze poszczególnych partii. każda partia może wyznaczyć jedną osobę. Dodatkowo jedna osoba - informatyk - delegowana jest przez urząd gminy. Karty do głosowania - przeliczone w urzędzie gminy - odbierane są kolegialnie przez komisję i kolegialnie stemplowane. Wszystkie są jeszcze raz oglądane i przeliczane. Nie ma mozliwości (podobno) podrobienia pieczątki, a nawet gdyby była, to cała komisja musiałaby byc w zmowie - co jest nierealne. Bo zmówić musieliby sie przedstawiciele wszystkich partii (pytanie - na korzyść jakiej partii?) plus informatyk z urzędu gminy. Po lokalu wyborczym nie krązą żadne przypadkowe osoby (to nie jest klub towarzyski) - wyborca oddaje głos i wychodzi. Nie może wynieść karty na zewnątrz, gdyby chciał to zrobić, komisja odnotowuje ukradzioną kartę.
    Po zamknięciu lokalu, zostają w nim tylko członkowie komisji plus mężowie zaufania. Zalakowana urna otwierana jest kolegialnie. Nikt nie liczy głosów w samotności, w żadnym odosobnieniu. Niemozliwe jest, żeby jakis członek komisji wyciągnął podrobione karty i zaczął je podmieniac, bo wszyscy by to widzieli. Wyniki wyborów spisane w protokole (koperty z głosami zostają zalakowane) przekazuje droga elekroniczną informatyk w asyście członków komisji - tylko informatyk dysponuje kodami pozwalającymi na dokonanie przekazu. Nastepnie komisja udaje się z zalakowanymi kopertami do urzędu gminy. Tam siedzi zespół osób wyznaczonych przez Państwowa Komisje Wyborczą (jego delegatury), który otwiera koperty i sprawdza, czy wyniki (liczba głosów na poszczególnych kandydatów) zgadza się z tymi, przekazanymi drogą elektroniczną. Uff! I to by było na tyle. PS W komisjach nikt nie urządza przyjęć, poczęstunków itp. Każdy ma swoje własne jedzenie, butelkę z wodą mineralną i termos z kawą/herbatą. W mojej komisji natomiast męzowie zaufania mieli dowożone jedzenie i picie przez swoich kolegów partyjnych. Odbierali je na zewnątrz lokalu wyborczego. Ale nie zauważyłam, żeby kogoś częstowali, zjadali sami, podobnie jak kazdy z nas.
  • Gość: Szachch IP: *.226.51.114.awist.pl 29.09.11, 22:19
    jak to dobrze, że piszą tu ludzie, którzy mają pojęcie jak wygląda rzeczywistość, a nie imaginacja Państwa z PiSu. dzięki wielkie
  • minstrel515 29.09.11, 22:07
    PiS wymaga, PiS płaci!
    Alternatywa to nie jeść i nie pić 24 h, ale wtedy mogą wystąpić halucynacje i będzie jeszcze gorzej dla demokracji.
  • Gość: MIckeyyy IP: *.ip.netia.com.pl 29.09.11, 23:59
    Głupcami są ludzie tu piszący o fałszowaniu wyborów prze mężów zaufania. Maż zaufania nie może dotykać kart, urny itd. Może tylko obserwować i zgłaszać nieprawidłowości.
    Druga i przykra sprawa, jaką wielu tu porusza to próba obarczania Kaczyńskiego fałszowaniem poprzednich wyborów. Niestety, ale to na Kaczyńskiego, było aż 20% głosów uznanych przez komisje za nieważne, co w oczywisty sposób przesądziło o końcowym wyniku.
    Skoro w poprzednich wyborach, było tak dużo nieprawidłowości, to aż strach pomyśleć jak zagrożona jest nasza demokracja.
    A może to nie demokracja, a dalej socjalizm, tylko w przebraniu w oszustów i klaunów.
  • Gość: m IP: *.ip.netia.com.pl 30.09.11, 00:04
    UB-ecja to rodzice i dziadkowie, a może i jeszcze pracujący dla GW czyli gó...o prawdy
    Kim jest banda Michników - szechteriada.org/wp/ czemu naczelny, na temat swojej rodziny nic nie napisze?

Precz z komuną!!!
  • Gość: m IP: *.ip.netia.com.pl 30.09.11, 00:05
    szechteriada.org/wp/
  • Gość: ino IP: *.dynamic.mm.pl 30.09.11, 04:38
    gazeta tradycyjnie antypisowska, stwierdzenia zdradziecki poczęstunek nie ma w tekście... Nabijacie się z prawa posiadania przez partię męża zaufania... Paranoja. Instrukcja po przeczytaniu nie jest zła, tylko wasz tytuł ma z nich zrobić kretynów.
  • slbm 03.10.11, 11:43
    Nie, nabijają się z instrukcji jaką tym mężom wydano. Zresztą moim zdaniem całkiem niesłusznie się nabijają. To nie jest śmieszne, to jest straszne. Jak można tak ludzi straszyć, że cała reszta świata jest przeciwko nim?
    --
    Plus ratio quam vis
  • kluska11 30.09.11, 06:52
    To chyba sam prezes wydalil?
  • Gość: H-bomb IP: *.dynamic.chello.pl 30.10.11, 13:17
    raczej czuć "ducha" tow. Antonio Macierescu:)
  • wels5 30.09.11, 07:26
    Wiele razy byłem w komisjach wyborczych. Fałszerstwa polegające na dosypaniu kartek do urny są niemal niemożliwe do wykonania, bo natychmiast wystąpi różnica pomiędzy ilością wydanych kartek a głosami wyjętymi z urny. A tak poważnie, to znam faceta, który regularnie do wyborów chodzi, pobiera kartkę, po czym z kartką wraca do domu, bo te kartki kolekcjonuje. Robi przy tym kłopot komisji wyborczej, która musi uzasadniać niezgodność ilości wydanych kartek i wyjętych z urny. Czy taki przypadek PIS też uznałby za dowód fałszowania wyborów?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka