Dodaj do ulubionych

Święto Niepodległości w Warszawie. Relacja na żywo

• Gość: ERG IP: *.toya.net.pl 11.11.11, 15:56
    Atakowanie policji jest łamaniem prawa.....Do łamiących prawo się strzela......
  • Gość: cvb IP: *.rzeszow.mm.pl 11.11.11, 15:57
    "Patrioci" pokazali swoje mordy. :-) (cudzysłów nieprzypadkowo!)
  • marcin22w 11.11.11, 15:57
    Oświadczenie przeczytała rzecznika ratusza miasta W-wy! I co GWniane dziennikarzyny:)))) Zdradziliście się wasze życzeniem od początku:)))))
  • zwyczajny_zjadacz_chleba 11.11.11, 15:58
    Prawdziwy mocher wydał głos z siebie.

Bla blala, bla blala....meeeeee
  • lisa2 11.11.11, 15:58
    A jak myślicie? kim byli manifestanci z okresu PRL-u? Nie takimi samymi rozrabiaczami?

Zobaczycie, że dzisiejsi demonstranci-rozrabiacze za 30 lat będą "Kombatantami o Wolność i Tolerancję" i będą sobie żądali wysokich dodatków do emerytury.

Warto rozrabiać, przecież większość rozrabiaczy z Solidarności była i nadal jest u żłoby począwszy od Lecha Wałęsy.

Oni już nawet mordują tak jak Lecha Kaczyńskiego i Andrzeja Leppera.

ZOMO nadal działa - należy czekać aż zacznie działać znowu ORMO pod swoją nazwą.

Czekam na nich w domu - już znają mój nick do IP doszli - więc i adres będą mieli - a reszta to pała, brygady antyterrorystyczne i wyważanie drzwi.

Zdrówka :)

--
    lisa2
  • Gość: Roman D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 15:59
    sądząc po dzisiejszej zadymie, po paleniu opon na torach i przed Sejmem kilka lat temu i wielu zachowaniach hierarchii koscielnej - raczej nie.
  • pan_abrahadabra 11.11.11, 16:00
    Pokazali nam się "polscy patrioci".
    Toż to zwykli nazi i faszole.
    Lać i gonić to bydło precz.

Niech już więcej nie dostana pozwolenia na demonstrowanie.
    Zdelegalizować NOPy, wszechpolaków i inne zbieraniny niskich czółek.
  • Gość: fgh IP: *.PARAWANOWIEC.ds.uni.wroc.pl 11.11.11, 16:41
    A dodatkowo wszelkie antify, lewackie bojówki itp, które zapraszają kolegów zza Odry, a ci katują reporterów, napadają rekonstruktorów...
    Dlaczego w dniu Święta Niepodległości Polak nie może iść ramię, w ramię z innym Polakiem?
    Psuedodokrtynerzy, nierozumiejąca pojęć lewacka chołota i przygłupi kibice z IQ małpy niech spotkają się gdzieś na uboczy i leją się po pyskach..
    Dlaczego w tym kraju w dniu najważniejszego święta nie można już normalnie kształtować postaw patriotycznych? Dlaczego boję się wyjść z synem na taki marsz? To jest chore!!!
    Albo dostanę w mordę od kibica, albo butelka od lewaka...a chciałem tylko pokazać, że szanuje tych, którzy naprawdę walczyli o to, żeby taki jeden z drugim mogli teraz mówić po polsku, a nie szprechać czy też gaworzyć... A najlepsze jest to, że jak pójdę w Marszu Niepodległości to zostanę faszystą, a jak Kolorowym to pedałem lub komunistą...a chciałbym tylko pokazać przywiązanie do kraju, w którym żyje..Dlaczego inni mi na to nie pozwalają?
    Jeżeli lewaku/"narodowcu" jeżeli idziesz bić się z policją to nie rób tego przynajmniej w Święto Niepodległości, które powinno być NASZYM świętem!
    Dołączam do tych, którzy płaczą nad dzisiejszym dniem...
  • incienso 11.11.11, 16:48
    zgadza się! 100% racji! a policja powinna KAŻDEGO zakapturzonego i z szalikiem na ryju prać ile wlezie, prać pałami gdzie popadnie!! powinno być ze 200 czy 300 martwych po takim marszu. może następnym razem te zakapturzone ryje nie będą już takie odważne.
  • czaromir 11.11.11, 16:00
    Niepodległości. To efekt zachęcenia plebsu do takich manifestacji przez skrajnie prawicowych polityków z PiS. Niedobrze się robi, że Polacy biją się teraz pomiędzy sobą.
  • histeryx 11.11.11, 16:02
    mentolnięcie"
  • Gość: lEJB pEREC IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.11.11, 16:03
    To nie kibice Slaska tylko przybudowka Gazetki Wybiurczej i PZPN
  • Gość: mitoogorkach IP: *.as13285.net 11.11.11, 16:08
    KATOLICY - HIPOKRYCI - 99% spoleczenstwa Polskiego
  • Gość: vagabund IP: *.home.aster.pl 11.11.11, 16:09
    niszczyć policyjne radiowozy ?!
  • nelson.pl 11.11.11, 16:09
    To co działo i dzieje się w Warszawie świadczy o lekceważeniu naszego bezpieczenstwa przez rząd pana Donalda Tuska .Jest to temat dla GW,która stała się dla mnie gazetą bulwarową z uwagi na brak szacunku dla dziennikarzy innych gazet.Pan Tusk ze swoimi nieudolnymi ministrami zamiast zajmować się wzmacnianiem naszego bezpieczeństwa,potrafi śmiać się z pana Biedronia i innych jemu podobnych.Wg mnie zamiast dołować Policję,poprzez reformowanie jej systemu emerytalnego powinień pozbyć się urzędasów w centrali Policyjnej i komend wojewódzkich.Jak piszą gliniarze na IFP jest tam ich mnogo za to mało na ulicach.Nie obchodzi mnie czy policjant będzie pracował 15 czy 25 lat ale to aby był wyszkolony i skuteczny a to jest rola p.Tuska.Zamiast reform policyjnych należy się w pierwszej kolejności zająć przepisami prawnymi aby uniemożliwić w przyszłości podobne zadymy ale widać rządowi jest to na rękę.Za 8 m-cy mamy mistrzostwa a Tusk zajmuje się gierkami politycznymi zamiast zmianami w prawie.
  • Gość: Abra Makabra IP: *.toya.net.pl 11.11.11, 18:38
    Żenująca wypowiedz. Młodzierz Wszechpolska powinna być rozwiązana, juz nie pierwszy raz robią taką zadymę, normą były foty z pozowaniem na "hitlerowca". To trzeba rozwiązać. Tusk winien, ze oszołomy mają nierówno pod sufitem? Powinni zatrzymać wszystkich i dowalic im grzywne pokrywającą straty...
  • Gość: Hej IP: *.unused.derbynet.waw.pl 11.11.11, 16:11
    Nawoływanie do agresji od tygodni coś dało. Lewackie hordy sprowokowały zamieszki.
    A ci... z TVN stwierdziła właśnie że pojawiły się agresywne hasła w stylu Bog-Honor-Ojczyzna.
  • rlnd 11.11.11, 16:12
    > Lewackie hordy sprowokowały zamiesz
    > ki.

No jasne, bo "prawicowe" hordy nie maja mozgow i daja sie sterowac/prowokowac ?
  • trajkotek 11.11.11, 16:42
    siebie i swioch dzieci!
  • rlnd 11.11.11, 16:52
    No i co ? Nadal sie zastanawiam, jak to "moralnie lepsi" uczestnicy Marszu Niepodleglosci, dali sie sprowokowac. Czyzby to jednak byly bezwolne marionetki ?

• Gość: Hej IP: *.unused.derbynet.waw.pl 11.11.11, 17:09
    OBIE strony mają mniej więcej tyle samo pomyślunku: kibole i radykalne lewaki. Obie dają sobą manipulować. Tymczasem w marszu wzięło udział 10tys. ludzi, z czego najwyżej 500 to chuligani.
    Skrajnie niepodpowiedziane było nawoływanie do blokowania czegokolwiek. G
  • rlnd 11.11.11, 17:18
    Co racja to racja.
  • Gość: Jan IP: *.toya.net.pl 11.11.11, 16:11
    No cóż nawet Święta Niepodległości nie potrafimy uszanować.
    Może nie dorośliśmy do niej?
  • Gość: Miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:22
    To jest prywatne święto narodowych socjalistów ochoczo wspieranych przez V kolumnę watykańską w walce z państwem polskim. Osoby bezczeszczące swoim marszem naszą flagę są sowiecką agenturą. Kto pozwolił temu bydłu włóczyć się po Warszawie?
  • Gość: KrawIec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:11
    Piszą tu o lewicy, prawicy, Cohn-Bendit, RAF, itd. ale wyraźnie widać na tych zdjęciach, że to są ci sami idioci jak ci, którzy na boiskach rozrabiają. Zastrzelić i ich rodziców wsadzić do więżenia na przynajmniej 5 lat, bo złą robotę wykonali.
  • Gość: majawro IP: *.internetia.net.pl 11.11.11, 16:12
    Po ryjach powinni im lać ten gaz łzawiący. Bydło. Dlaczego policja nie strzela ostrą amunicją do tych debili?! Utylizować takie ścierwo a nie spychać żeby dalej szło.
  • Gość: well IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 16:13
    co tam walki
    w Warszawie powstanie....
  • papa_s 11.11.11, 16:16
    Jednym po jednej stronie Wisły pozwolić robić marsze i demonstracje a innym po drugiej stronie. Pilnować czy nie przeprawiają się przez mosty i jest święty spokój. Przez rzekę w takie zimno nie będzie im się chciało przeprawiać;)
    Ewentualnie jeszcze mogą chodzić wzdłuż Wisły i wykrzykiwać na siebie aż im gardła popuchną.

--
    Andrzej Pałys... zasadniczo... Panowie pozwolą... moja żona... Zofia!
    Koniec PZPN
  • Gość: wawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:16
    znowu moje podatki pojda na sprzatanie po tej onr-owskiej dziczy. na rzecz narodu najlepiej zdemolowac stolice, sku*wysyny jedne.
  • Gość: bumcykcykhopsiup IP: 2.24.240.* 11.11.11, 16:18
    w zasadzie kazdy nius z polszy utwierdza mnie w przekonaniu, ze wyjazd z tej dziury byl najlepsza decyzja w moim zyciu.
    bawcie sie dalej, rodacy. taniego dentysty zycze.
  • Gość: Miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:22
    Latryna czysta? Bo cię szef pogoni prolku.
  • Gość: bumcykcykhopsiup IP: 2.24.240.* 11.11.11, 16:26
    latryny sa u ciebie na bloku, poza tym nie mam szefa surowko mentalna
  • Gość: gracjan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 17:54
    ... twoja głupia wypowiedź świadczy jaki z ciebie polaczek z Polski B.
  • Gość: wolny człek IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 11.11.11, 16:42
    Ja też się cieszę, że w tym smutnym jak pidza kraju juz mnie nie ma!
  • asuara 11.11.11, 16:19
    powinni tych debili komisyjnie utopic w Wisle
  • Gość: ewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:19
    rozdmuchano wydumany problem
    aby prowokować zamieszki
  • adam545 11.11.11, 16:19
    Wojnosc zgromadzen gwarantuje Konstytucja a przeciw grupie niezadowolonych wysyla sie kordony policji z armatkami wodnymi 20 procent narodu zyje z miesiąca na miesiąc a rzad wciska narodowi ze nie ma kryzysu a do tego dochodza morderstwa Niewyjasniona sprawa Lepera-podobno popelnil samobojstwo-smieszne, po prostu za duzo wiedzial uruchamiajac biuro walki z korupcją,
  • Gość: 333 IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 16:21
    Jakąś wojnę mamy ? Czy może kogoś popie...ło ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka