Dodaj do ulubionych

Święto Niepodległości w Warszawie. Relacja na żywo

• Gość: Anty-Niemiec IP: *.range86-143.btcentralplus.com 11.11.11, 16:21
    Z jakiej przyczyny ten popapranu genetycznie narod jeszcze istnieje??? Z jakiej przyczyny nie zrobiono z nimi dokladnie tego samego co oni robili innym nacia!!! Po jakiego dzwona przyjezdzaja do Polski te gebelsowskie syny i wcinaja sie w nasze sprawy???
  • Gość: Macho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:23
    Bo trzeba bronić Polski przed narodowymi socjalistami spod znaku PiS i Kościoła Katolickiego - organizacji jawnie dążących do zagłady państwa polskiego.
  • Gość: uber alles IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:28
    a twoja stara woli zlotowki czy marki?
  • Gość: majawroc IP: *.internetia.net.pl 11.11.11, 17:05
    A Ty coś wdychasz konkretnego, czy taki się urodziłeś?
  • Gość: konskipsiinteres IP: *.access.telenet.be 11.11.11, 22:01
    "Z całą pewnością bandyci z ONR-u i Młodzieży Wszechpolskiej są w pełni odpowiedzialni za to co się dzisiaj stało. Są odpowiedzialni za kilkanaście pobić, zdemolowanie Placu Konstytucji oraz narażenie matek z dziećmi, które tak chętnie zapraszali na swój Marsz, na bezpośrednie zagrożenie życia, a nawet zdrowia. Nasuwa się jednak pytanie - kto jeszcze jest za to odpowiedzialny? Czy takie "autorytety" jak Ziemkiewicz oraz Pospieszalski, którzy z premedytacją tak aktywnie wspierali skrajnie faszystowską i bandycką demonstrację, mają nie ponieść żadnych tego konsekwencji? Ziemkiewicz, który wzywał do udziału w Marszu w Rzeczpospolitej i Pospieszalski, który robił to samo w TVP Info? Moim zdaniem Ci Panowie mają krew na rękach".

Rafał Kwiatkowski, rzecznik prasowy Stowarzyszenia Wolność-Równość-Solidarność

• mia-zga 11.11.11, 16:24
    że ich antyfaszyści leją?

Ale pierdoły gazeta pisze.
  • Gość: chan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:27
    moze wizje z blade runnera nie sa takie odlegle :DDDDDD

alienacja elit "imprezkach" zaciaganie koki tworzenie zamknietych kregow
    a na ulicach amfetaminowe zagryzajace sie psy z pensja minimalna szumnie szczekajace hasla wymyslone przez elity. Takie tepaki nawet nie rozumieja ocb tak bylo jest i bedzie
    I szalenie naukowcy szukajacy lekarstwa do zatrzymania biedy i gnicia ludzkosci. Tylko zazwyczaj optymistyczy koniec zdarza sie jedynie w filmach :)
  • demokrex 11.11.11, 16:27
    Godnych następców Anders Brevik ma w naszym kraju.
  • Gość: fukitol IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.11.11, 16:30
    Zdrowa, prawicowa frakcja młodzieżowa chciała pokonwersować z chorą frakcją lewicową.
    Na spotkanie wprosiła się policja i usiłowała zapobiec wymianie poglądów o podstawach ustrojowych i światopoglądowych państwa. Prawica poprosiła policjantów, "s.p.i.e.r.d.a.l.a.j.c.i.e", czego jednak proszeni nie uczynili.
    Twierdzę, że akcja policji jest marnotrawieniem społecznych środków. Jakim prawem uniemożliwiają wymianę poglądów i uniemożliwiają zademonstrowanie swoich przekonań?
    I jeszcze zaduma: w przypadku (nie daj Bóg nigdy) wojny z okupantem, ciekawe która, lewa czy prawa strona, miałaby więcej ikry do podjęcia walki; spedalona lewica czy krzepka prawica?
  • Gość: ds IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:37
    Zatkaj ryj kó...
  • bumcykcykhopsiup 11.11.11, 16:39
    zczadziales?
    patriotyzm i odwaga nie determinuje preferencji politycznych.
    malo bylo szmalcownikow- zwolennikow endecji?
  • chateaux 11.11.11, 16:52
    bumcykcykhopsiup napisał:

> zczadziales?
    > patriotyzm i odwaga nie determinuje preferencji politycznych.
    > malo bylo szmalcownikow- zwolennikow endecji?

To prawda, patriotyzm i odwaga nie są zdeterminowane preferencjami politycznymi, ale z drugiej strony, to po stronie lewicy domunijące sa poglądy o wstydliwym "zasciankowym patriotyznie", o "patriotyżmie bogo-ojczyznianym", etc, etc. Co gorsza, ze patriotyzm jest passe i odwrotnie, to zwolennicy różnych odcieni konserwatyzmu, deklarują większe przywiązanie do wartosci narodowych, rozumianych jako patriotyczne, jako miłośc do własnej ojczyzny., a tylko w grupach skrajnych, ta miłość do własnej ojczyzny przybiera formy nacjonalistyczne, szowinistyczne.
  • bumcykcykhopsiup 11.11.11, 17:04
    grupy skrajne zawsze sa najlosniejsze. i te z lewej i te z prawej strony.
    co do zasciankowego patriotyzmu- jest to definicja tego wlasnie patriotyzmu, ktory poza krzyzem i pisem nic wiecej nie widzi. tak jak mnostwo ludzi chodzi do kosciola na pokaz, tak samo sa wielkimi partiotami na pokaz (vide moj ulubiony maciarewicz, ktorego odwaga osobista jest juz chyba legendarna)
    ja partiotyzm postrzegam inaczej- nie jako przywiazanie do wierszykow, roty i procesji (szczegolnie ze haslo polska zawsze katolicka jest kompletnym idiotyzmem- polska byla potega, tylko wtedy, gdy mielismy tygiel kulturor i religii), ale jako robienie czegos dla polski czy to poprzez wyprodukowanie lodowki, czy poprzez probowanie zmianienia stereotypow o polakach (co obecnie robie)
  • Gość: Anka IP: *.toya.net.pl 11.11.11, 18:46
    A ty co ich lekarz? Skad wiesz ze zdrowia?
  • incienso 11.11.11, 16:31
    JEZU CHRYSTE! o co w tym chodzi?? co to za marsz?? raz czytam:

15:36 - Już oficjalnie: Marsz Niepodległości zdelegalizowany !

a za chwilę:

15:52 - Marsz Niepodległości nadal legalny - Ewa Gawor szefowa Biura Bezpieczeństwa Warszawy

boże drogi, kto tu się tłucze z kim???? o co chodzi z tym marszem???? kto maszeruje przeciw komu???? kto decyduje czy to jest legalne czy nie???? dlaczego o 15:36 jest nielegalny a za kilkanaście minut nadal legalny????
    czy ktoś to rozumie????????? co to jest antifa? co to są narodowcy?????? co to jest kolorowa niepodległa??????

• Gość: jesienna-pani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:34
    To może już czas najwyższy tę całą hołote wziąć za ryj!!!!!!
  • Gość: 3-kuleczka IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 16:35
    @prawdziwy moher, janek 48
    dyzurne pisowskie trole
    a raczej jeden trol pod kilkoma nickami
    wymiotowac ci sie chce jak czytasz Wyborczą, ale od miesięcy przykleiłeś sie do niej jak goooowno do szosy i nie możesz odejść
    wniosek - albo kaczyński dalej opłaca swoje hail brygady żeby pisali pierdoły, albo jestes wyjatkowo szurniety zboczur
  • Gość: Adam B. IP: *.sileman.net.pl 11.11.11, 16:35
    transmisja niezależna na żywo: www.livestream.com/nowyekrantv
  • malena-76 11.11.11, 16:37
    Ja i moja przyjaciółka Agata wracałyśmy ze spaceru w Wilanowie gdy Nowowiejska byłajuż zablokowana. To było około14. Na początku było spokojnie, tylko Kazia Szczuka produkowała się na scenie otoczona przez ochronę. Zdziwyłyśmy się, że tyle policji , mówię Wam, czarno. Jak zobaczyłyśmy tabuny dzieciaków we flejersach czyli ortalionowych kurtkach z pomarańczową podszewką , bojówkach glanach, kapturach na głowach iszalikach legii zasłaniających twarz to się zmyłysmy.Przychodzą do domu, włączam tvn24 a tu coś takiego. Antyfaszystów od narodowców było cięzko odróznić i wg mnie to jedna i ta sama antysystemowa hołota która się przyszła ponapie...ć na ustawce w srodku miasta. Szkoda mi jedynie Policji bo chłopaki strasznie oberwali podobno. Tak to uczciwi porządni obywatele ucierpiał bo sfrustrowany lumpenproletariat musiał dać upust prymitywnym instynktom.
  • Gość: 123kamik IP: *.ap113.ftth.ucom.ne.jp 11.11.11, 16:37
    Uczestnicy Marszu nie sa zakapturzeni. Zadyme robia przeciwnicy Marszu zaproszeni do tego przez organizatorow Kolorowej-Niepodleglej.
  • Gość: umberta IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.11.11, 16:38
    Jakim cudem, to jest legalne? Agresywny tłum niszczy wszystko, co tylko znajdzie na swojej drodze, a władze Warszawy na to pozwalają? Dlaczego się na to zgadzają? Zasłaniają się demokracją, ale demokracja nie polega na bezkarnym, agresywnym i bydlęcym zachowaniu. Mamy kryzys, ile pieniędzy pójdzie na wątpliwe próby utrzymania porządku i na naprawianie szkód? Szok. Wstyd. Oburzenie. I to przy okazji tak ważnego dnia.
  • Gość: pcc6 IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 11.11.11, 16:38
    Bydło! Ot i cały komentarz. Najgorsze jest to, że podatnik za to zapłaci!
  • Gość: bezrobotny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:38
    Niema czego świętować bo co to za wolność, co to za niepodległość jeśli likwidują nam miejsca pracy, zabierają środki do życia, okradają nas i nic nie robią. Rząd obiecał więcej miejsc pracy, wielkie reformy a jak na razie nic nie robią tylko dbają o własne kieszenie. Zamiast dobrobytu mamy coraz większą biedę, żyjemy w nędzy i mamy coraz większe wykluczenie społeczne. KOMUNO WRÓĆ.
    Nie chcemy takiej wolności – nie chcemy takiej niepodległości !
    Korupcji i rozkradania kraju nie będziemy świętować.

Precz z taką niepodległością !!!
  • Gość: kris IP: *.252.17.16.internetia.net.pl 11.11.11, 19:14
    jedna mądra wypowiedż proszę nie oceniać skutkow tylko przyczynę tych zamieszek!!!!wielka niepodległość !!! bez pracy , godności i patrzenie na tojak sie bogacą solidarnościowcy -wielcy patrioci naszym kosztem. kto płaci podatki biedni ludzie, mieszkańcy miast a resztasię rozpiera w fotelach i myslą jaby tu jeszcze dokopać najmniej zarabiającym wychowującym dzieci, co im jeszcze zabrac i czego niedac!!!zasilki rodzinne ? nie! obcięto fundusze dla bezrobotnych, niech zdychają itd itp.
  • Gość: gamling IP: *.swidnica.mm.pl 11.11.11, 16:40
    co to kraj co to za policja,że nie potrafi sobie poradzić z hołotą. Przeprowadzić pacyfikacje tłumy, ciąć pałami jak sprzede laty.
    Komuno wróć !!!!!
  • trajkotek 11.11.11, 16:40
    wielu faszystów było pedałami ... dlatego nie dziwi propagowanie swastyki w kolorach tęczy

• Gość: jak zwykle IP: *.limes.com.pl 11.11.11, 16:41
    instynkty plemienne zaspokojone, "patrioci" - spocznij, rozejść się. Aaaa zapomniałem, proszę policję o wyegzekwowanie grzywien za dokonane szkody (bruk, kosze, samochody, przystanki)

PS. Żeby nie było że jestem jakimś tam zagorzałym anty-nacjonalistą - na kontrdemonstrację się nie udałem, wolałem iść na spacer. Ten tłumek pijany niechęcią do inności i zachwytem nad nieswoimi czynami narodowowyzwoleńczymi nie zasługuje na jakąkolwiek uwagę poza uwagą kordonu policji oddzielającej ich od normalnego społeczeństwa
  • trajkotek 11.11.11, 16:45
    oj tam, oj tam - przeczytałem uważnie twoją relację ... jak widać neandertalczyk może być także stateczny, spokojny, refleksyjny ...

• Gość: burrows IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.11.11, 16:41
    do zadymiarzy -> jesteście pojeb...ni !!!!!!!!!
  • ffamousffatman 11.11.11, 16:42

350 postów, w których w większości łysi jęczą, że biją ich pedały.

--
    Jakich pomników Polsce brakuje?
  • ffamousffatman 11.11.11, 16:45

A tłuc, tłuc to bydło narodowe. Każdemu, kto powołuje się na Paderewskiego. a nie potrafi zanucić Minutowego Walca, dać dwa razy.

--
    Jakich pomników Polsce brakuje?
  • Gość: Stan IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.11, 16:42
    Największe bydło po tych niby manifestantach to dziennikarze którzy jak gnoje idą za policją i cykają fotki. To następna zaraza Polski po pis-ie.
  • Gość: Tommy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 17:02
    Należy ich traktować jak sniperów - zabijać na miejscu.
  • Gość: John IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.11, 16:45
    To naprawdę jest pokojowa manifestacja. Można to tu zobaczyć: www.nowyekran.tv/
  • Gość: Piotr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:46
    Tłuc pałami kibolską hołotę.
  • Gość: toja IP: *.c152.petrotel.pl 11.11.11, 16:46
    Od wielu lat widać jak na dłoni: pan AM., pan SB i jego koledzy lewacy dostaja wysypki na słowo: Polska, patriotyzm, naród, tradycja, suwerenność... To wszystko dla nich jest hasłem do wylewania pomyj na wartości narodowe. Oni cenią wyłącznie jakieś inne - własne fundamentalizmy...No i mamy, to co mamy. Nie zdziwię się, jak sie okaże, że te starcia z policją to prowokacja grupy przekupionych bandziorów, który dostali takie zadanie, by dać pretekst do rozwiązania marszu. Zobaczycie, że za rok bufetowa odmówi możliwości świętowania Niepodległości! B o tak ją ustawią najbliższe artykuły GW. Zwróćcie uwagę, że im gorzej w tym kraju z czymnkolwiek - tym lepiej dla sługusów GW. Pieją wręcz peany zachwytu , im bardziej wartości narodu są ośmieszane i opluwane.
    Bojkotujmy GW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: krypto IP: *.as13285.net 11.11.11, 16:53
    Zacznij od siebie i daruj sobie komentarze na forum...
    Hmm jak widzę jak patrioci świętują 11 listopada to wstydzę się być Polakiem.. chyba pora wystąpić o inne obywatelstwo..
  • bumcykcykhopsiup 11.11.11, 16:54
    zrob nam ta przyjemnosc i zacznij bojkotowac od zaraz.
  • Gość: Miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:55
    Polski patriotyzm sprowadza się dziś do oszołomstwa braciokaczyńskiego i włażenia do tyłka watykańskiej sekty. Na tak pojmowaną niepodległość zgody być nie może a jej wyznawcy muszą poczuć na tyłkach twardy but i pałę prawdziwej Polski.
  • da-do 11.11.11, 16:51
    kupa durni !!!!!!wyłapać i wysłać w kamieniołomy :/
  • Gość: normalna IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 16:53
    Święto Niepodległości jest świętem narodu polskiego, więc nie rozumiem jakim prawem lewicowcy, pederaści i inni degeneraci dostali pozwolenie na jakiekolwiek manifestacje - to nie parada równości, ani I Maja. Oczywiście GW nie poda rzetelnej informacji, że to chołota lewicowa atakuje funkcjonariuszy tego Państwa i narodowców w dzień istotnego dla nich święta. Chciałoby się krzyknąć: chołota do....... innego kraju - skoro nie podoba się Polska! Won, skoro nie ma szacunku dla narodu, jego symboli, historii i świąt.
  • bumcykcykhopsiup 11.11.11, 16:56
    te, patriotka. podaj mi prosze pierwszych 5 krolow polski.
    zobaczymy jaki szacunek do historii masz...
    podejrzewam ze marny
  • Gość: Macho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:58
    Ona z tych którzy twierdzą że Jezus jest królem Polski.
  • bumcykcykhopsiup 11.11.11, 17:05
    wiem :)
  • Gość: normalna IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 17:25
    Tak głupio się składa, że jestem po prostu Polką. Moi przodkowie byli przyzwoitymi ludzmi, którzy od pokoleń budowali i inwestowali w ten kraj, kiedy trzeba było stawali w jego obronie, nawet ginąc. Nie było wśród nich zdrajców, pederastów (nie istniałabym ;-) ). Jestem uczciwym człowiekiem, pracuję, nie kradnę, uczciwie odprowadzam podatki i przestrzegam porządku prawnego żyjąc w tym kraju. Jestem wyznania rzymskokatolickiego, jak większość tego narodu, więc nie widzę powodu do ataków na moją osobę (w przeciwieństwie do odpowiadających na mój post, szanuję ludzi innych wyznań- przynajmniej wraz ze swoją wiarą posiadają jakiekolwiek wartości i to zasługuje na szacunek). Takich ludzi jak ja jest w tym kraju wielu - zwykłych, przeciętnych, którym nie podoba się atak na to,że są narodowości polskiej i brak szacunku dla naszych przodków, dzięki którym dziś obchodzimy święto! Mam prawo do wyrażania opinii we własnym kraju, tym bardziej, ze nie godzą one w dobro tego państwa - o to też walczyli moi probanci.
  • Gość: von IP: *.aster.pl 11.11.11, 17:39
    szanuję ludzi innych wyznań- przynajmniej wraz ze swoją wiarą posiadają jaki
    > ekolwiek wartości i to zasługuje na szacunek)

Już sam fakt, że w twoim swiecie jedynie wyznawcy jakiejkolwiek religii sa godni szacunku bo ich swiat wypelniaja wartosci swiadczy niechybnie o ciasnocie umyslowej. Mam nadzieje, ze zaniechalas rozmnazania, bo zaludnianie ziemi kretynami to ostatnie czym moglabys sie jej przysluzyc.
  • Gość: normalna IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 17:50
    "von" umiejętność czytania ze zrozumieniem nie jest Twoją, nawet dobrą stroną - nie jestem homoseksualistką, wiec nie powinieneś czuć się rozczarowany (na moją emeryturę przyszła będzie miał kto pracować ;-D. Wracając do tematu nie uważam, żeby dobro potrafili czynić ci, którzy w nie nawet nie wierzą. Pozdrawiam
  • Gość: von IP: *.aster.pl 11.11.11, 18:02
    Pieprzenie bez sensu idzie ci fantastycznie - zatem twoje mocne strony juz znamy.

A co do rozmnazania - jednostki ulomne, rowniez umyslowo, sa eliminowane na drodze ewolucji, zostaje nam cierpliwie poczekac, kretyni ktorych plodzisz znikną predzej czy pozniej. Taka jest juz kolej rzeczy.

Nie oczekuje jakiegokolwiek zrozumienia z twojej strony - jestem realista.
  • Gość: normalna IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 18:13
    Naprawdę brak Ci argumentów, że czepiasz się, prostaku moich dzieci??? A to zabłysnąłeś i sam sobie strzeliłeś gola - znamy twoj poziom. Od mądrzenia się przed kompem z pewnością ty ich posiadać nie bedziesz, bo tak jak szybko działa twój intelekt muszą działać, również plemniki, o ile nie jesteś oczywiście pederastą
  • Gość: von IP: *.aster.pl 11.11.11, 18:18
    To twoje swiadectwo wiary i milosci blizniego? :)

Ludzie dla ktorych religia daje niezbedna busole by w zyciu odnalezc 'dobro' budza moje wspolczucie. Ty stanowisz mieszanke powyzszej definicji i powaznych zaburzen emocjonalnych i umyslowych. Budzisz we mnie jedynie politowanie.

Pozdrowienia dla smarkaczy - szkoda ze tocza sie po rowni pochylej. To nie ich wina, to genetyka (ktorej zdaje sie jestes fanka)
  • Gość: normalna IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 18:30
    Moja religia jest następstwem tego co mam w sobie. Gdyby było innaczej odstąpiłabym od niej. Ty we mnie budzisz to samo odczucie - i nie piszę tego złośliwie. Mam nadzieję, że życie Ciebie oszczędzi i nie zweryfikuje Twoich poglądów - tego z całego serca życzę. Wszystkiego dobrego.
  • Gość: von IP: *.aster.pl 11.11.11, 18:39
    Do wypracowania wlasciwego kodeksu postepowania w zyciu niektorzy nie potrzebuja zadengo boga... Wiem, to nie do uwierzenia. To wrecz niemozliwe.

Ale jak przyjmiesz ze to pederasci, jest na pewno lzej.

BTW - wsrod ksiezy tez ich troche jest. V kolumna? :D
  • Gość: normalna IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 18:54
    Bóg to nie osoba..... warto wyrosnąć już z przedszkolnych kategorii postrzegania świata. Pozdrawiam.
  • Gość: normalna IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 18:56
    a "Szatan" nie ma rogów, bo to nie byk, ani kozioł. Sorry, ale nie mogłam się powstrzymać :-D
  • Gość: von IP: *.aster.pl 11.11.11, 21:09
    Dziecino - dyskutujesz z wlasnymi urojeniami. A juz na pewno nie z moimi wyobrzaeniami na temat twoich wierzen.

Ale nie powstrzymuj sie. Rob co ci podsuwa rozum (sic!). Dla mnie to jak obserwacja myszy w laboratorium.
  • Gość: latko IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 17:45
    Moi przodkowie byli przyzwoitymi ludzmi, którzy od pokoleń budowali i inwestowali w ten kraj, kiedy trzeba było stawali w jego obronie, nawet ginąc. Nie było wśród nich zdrajców, pederastów (nie istniałabym ;-) ).

Kiepsko z logiką, gdyby nie było pederastów wśród przodków "normalnych" to pederastów wcale by nie było. Bo niby skąd mieliby się brać? :)

Geje i lesbijki się żenią i wychodzą za mąż, mają dzieci, czasem do końca życia się nie ujawniają, czasem ujawniają się jako dojrzali już ludzie - kiedy uniezależniają się psychicznie od rodzin i szowinistycznych środowisk, w których przyszło im żyć.

Masz mnóstwo gejów i lesbijek pośród swoich przodków. No i są jeszcze bi. To tylko kwestia statystyki. :)
  • Gość: normalna IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 18:05
    Bardziej, jak statystykę cenię genetykę (jest pewniejsza). Ja nie mam żadnych wątpliwości,ani kim jestem, ani skąd pochodzę. Swoją drogą statystyka w moim odczuciu jest "nauką" naciągania faktów, kiedy brak rzeczowych argumentów
  • bumcykcykhopsiup 11.11.11, 18:13
    to moze znasz chociaz pierwszego krola polski?
    i co ty mozesz wiedziec o tradycji, jak nawet oficjalnej historii narodu nie czaisz, a co mowic o historii dnia codziennego....
    zenada
  • Gość: normalna IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 18:18
    Ty, "historyk" nie bądź śmieszny i daj spokój. Ten pierwszy król to jedyna wiedza jaką posiadłeś w V klasie sp????
  • bumcykcykhopsiup 11.11.11, 18:27
    najprzod pytalem sie o pierwszych pieciu, ale zdaje sie ten poziom pytan jest za wysoki dla ciebie, wiec obnizylem poprzeczke dla patryjotki, ktora czerpie pelnymi garsciami ze spuscizny pokolen :D
  • bumcykcykhopsiup 11.11.11, 18:29
    ps. ty naprawde nie wiesz nawet takich podstaw, skoro dalej unikasz odpowiedzi nawet na takie banalne pytanie....
  • Gość: normalna IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 18:38
    najsampierw :-) powiem ci tylko, że na banalne pytania się nie odpowiada - może odpowie Ci któryś z tych, którzy ze Swięta Niepodległości zrobili banał
  • bumcykcykhopsiup 11.11.11, 18:00
    to jak z moim pytaniem? masz szacunek do historii, czy jeno frazesy w gebie?
  • papa_s 11.11.11, 17:07
    jaki był rozmiar buta przedostatniego prezydenta? Wyjdzie na to że zadający pytania jest niekompetentny;)

--
    Andrzej Pałys... zasadniczo... Panowie pozwolą... moja żona... Zofia!
    Koniec PZPN
  • Gość: Miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 17:11
    Przedostatni prezydent z reguły chodził w kapciach, gdyż nie hańbił się nadmiernie pracą. Kapcie jak wiadomo nie mają ściśle ustalonych wymiarów.
  • bumcykcykhopsiup 11.11.11, 17:11
    odpowiedz:
    za maly :D
  • bumcykcykhopsiup 11.11.11, 17:16
    po chwili szperania w necie
    nr 41, zazwyczaj czarne, z bydlecej skory, sznurowane polbuty
  • Gość: Macho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 16:56
    Starozakonny Kaczyński i wszyscy zdrajcy którzy oddali się na służbę watykańskiej mafii nie będą decydować o tym co to znaczy Ojczyzna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka