Dodaj do ulubionych

Ludzie z ZTM trollują na forum - są twarde dowody!

16.11.11, 10:15
Alle jaja. Czytając forum w ostatnim czasie mieliśmy ogrom ataków "fanatyków" komunikacji miejskiej na osoby użalające się na funkcjonowanie komunikacji miejskiej itp. Przykładem niech będzie narzekanie na komunikację na Żoliborzu i ataki niejakiego Pawła.777 który bronił ZTM jak obrońcy krzyża pod Pałacem w każdym wątku krytykującym komunikację miejską w stolicy. Ale wydało się! Mamy wreszcie dowód, że pracownicy ZTM trollują na forum gazeta.pl! Otóż dziś jeden z użytkowników forum nie omieszkał się zalogować i tym samym ujawnił część swojego adresu IP - należącego do wewnętrznej sieci... Zarządu Transportu Miejskiego!:
Oto screen z wypowiedzi:
img26.imageshack.us/img26/1438/ztmtrolluje.jpg
Wypowiedź użytkownika pada w tym wątku:
forum.gazeta.pl/forum/w,484,130724366,130725698,Re_Przez_kogo_korki_na_moscie_Grota_.html
Cytat z wypowiedzi:
(...) Pragnę zwrócić Waszą uwagę, że ludzie zajmujący się zawodowo inżynierią komunikacyjną skończyli studia o tej tematyce, najczęściej na Politechnice Warszawskiej (czyli są lepiej wykształceni od 95% z Was!). Poza tym, wracam codziennie z pracy tym mostem korzystając z autobusu linii 508, i w godzinach między 16 a 17, dojazd od Marymontu do Konwaliowej zajmuje 15-18 minut. Pewnie, że bez korków jest to 5 minut, ale uważam, że nie jest to tragedia. Proponuję wszystkim sfrustowanym kierowcom przesiadkę do komunikacji miejskiej.
Z adresu IP ZTM osoba ta lobbuje w wątku o korkach na Tarchomin na rzecz poruszania się linią 508 - osoba ta zachwala, że codziennie jeździ 508, poucza rzekomo "sfrustrowanych" kierowców i zachwala, że planujący komunikację w naszym mieście to ludzie z wykształceniem kierunkowym:))). Cóż wypada przyznać, że rzeczywiście ma wygodnie (nie to co sardynki w takim np. 190) - 508 jeździ co 3-4 minuty podstawia się następne gdy tylko wygodne miejsca siedzące zostaną zajęte - pozazdrościć. Pytanie, czy to ta sama osoba, co pouczała mieszkańców Przasnyskiej, że jeśli narzekają na brak autobusów, to mogą iść 2 km do metra na piechotę. Wstyd. Kompromitacja. Ludzie z ZTM zamiast zająć się poprawą komunikacji miejskiej, sieją propagandę na forum!
Edytor zaawansowany
 • warzaw_bike_killerz 16.11.11, 10:18
  To pewnie "lala laleczna". Wyrzucili z Ministerstwa Transportu, dostal prace w ZTM ;)

  --
  Nie moge siebie czytac...
  Dieta Tuskana
 • hgwatch 16.11.11, 10:19
  Oto prawidłowy link do screena:
  img26.imageshack.us/img26/1438/ztmtrolluje.jpg
 • Gość: Maciej IP: 208.89.211.* 16.11.11, 10:20
  Uuu ZTM-ie taka wpadka...żeby tak sromotnie umoczyć sprawę:D
  Już wiemy skąd na warszawskich forach ta nienawiść do mieszkańców Elbląskiej upraszających się o komunikację miejską... brzydko, bardzo brzydko. Jakie nicki jeszcze należą do ZTM-u, bo jest ich kilka - wiecznie plują żółcią na forum Komunikacja na jakąkolwiek propozycję zmian?
 • pawel.777 16.11.11, 10:32
  A sam ilu nicków używasz? A oszołoma z Elbląskiej imieniem Paweł przypadkiem nie znasz? A jaką masz propozycję zmian? Zabrać wozy z całego miasta i skierować przez Elbląską co 4 minuty? Czy może wszystkie okoliczne linie skierować przez Przasnyską? To nie są propozycje zmian, tylko prywata kosztem reszty miasta.
 • sibeliuss 16.11.11, 10:44
  Sam Ciebie pytałem kilka razy skąd posiadasz rozległą wiedzę na temat ZTM, planów zmian i wyniki pomiarów i analiz. Nigdy nie otrzymałem odpowiedzi. Jak wiesz sieć nie jest anonimowa :)
  --
  W życiu wszystko jest pożyczone
 • pawel.777 16.11.11, 10:50
  Zabrzmiało jak groźba ;)
  Ja przynajmniej nie zmieniam nicków, nie robię z siebie i innych idiotów i nie wnikam w orientację.
 • Gość: P IP: *.com 16.11.11, 10:54
  Pawełku, wystarczy wyszukać historię twoich postów aby przekonać się, że na 100% od lat trollujesz na rzecz ZTM - jeśli nie jesteś pracownikiem ZTM to musisz mieć problemy osobowościowe i pracować u któregoś z przewoźników ZTM-u. Latami zalewasz forum jakimiś chorymi wypowiedziami i dawno temu ludzie przestali z tobą dyskutować - bo wiemy, że i tak będziesz bronił ZTM. Dziś jedynie otrzymaliśmy 100% sygnał, że prawdą jest, że ludzie z ZTM-u zawodowo trudnią się spamowaniem i kreowaniem rzeczywistości. Czyli propaganda przekracza stronę ztm.waw.pl gdzie codziennie publikowane są przez was idiotycznie banalne 'laurki' o rzekomo cudownej komunikacji miejskiej. Myślę, że w końcu wyjdzie z tego jakaś afera, bo jako miejska spółka powinniście się wstydzić tego co robicie, a nie spamować po forach.
 • pawel.777 16.11.11, 11:08
  P(awełku), poczytaj swoje wypociny o komunikacji na Elbląskiej praktycznie w każdym wątku, pisane często o drugiej czy czwartej w nocy, dołączane do wypowiedzi często sprzed miesiąca lub wręcz własnych, dyskutując samemu ze sobą. I teraz oceń kto ma problemy osobowościowe, szczególnie zwracając na zmianę nicków (np. Gosia). To Ty musisz w dzień i w nocy wypisywać farmazony o zniszczonej komunikacji czy odcięciu Elbląskiej od świata, myśląc, że im więcej bzdur wypiszesz tym lepszy skutek osiągniesz. Jesteś typowym trollem lub osobą z problemami. Ale to już tak jest, że pijak uważa, że jest trzeźwy tylko świat się za szybko obraca :)
  PS. Ja nie kreuję rzeczywistości. Na co dzień korzystam wyłącznie z komunikacji miejskiej i jestem zadowolony.
 • sibeliuss 16.11.11, 11:17
  I nie jesteś zawodowo/płacowo związany z ZTM, tak?
  --
  W życiu wszystko jest pożyczone
 • Gość: P IP: *.com 16.11.11, 11:30
  Pracownicy ZTM przekroczyli już wszelkie granice...czy ty się aby dobrze czujesz? Akurat żale o Elbląską są jak najbardziej uzasadnione, bo nie ma tam ANI JEDNEGO autobusu i nie są to pomysły chorych ludzi o 2 w nocy - jak wymyślasz - ale postulaty mieszkańców - ostatnio Radni Dzielnicy wręcz żądali od ZTM-u autobusu na Przasnyskiej i Elbląskiej do metra - poczytaj sobie zanim znów zmieszasz z błotem potencjalnych klientów waszej instytucji:
  bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/000c88a9/gknkbikkvajsbbvfuzhkvtgcdwjjynjg/Interpelacjanr29.pdf
  bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/000ca671/gdlykpnghravoyrpdvxswoabraaaifwb/odpnaInterpelacjęnr29.pdf
  Akurat o autobusy na Przasnyskiej i Elbląskiej walczą kolejno mieszkańcy, rada osiedla, radni dzielnicy z komisjami, burmistrz (co możesz przeczytać na bipie- żądał od was skierowania linii autobusowej na Elbląską) - a wy tropem maniaka tłumicie protesty.
  Przypomnę, że o autobusie na Elbląskiej pisał red.Osowski i ZTM obiecywał wyjaśnić sprawę w najbliższych tygodniach - coś się dłuży sprawa, czyżbyście czekali aż spadnie pierwszy śnieg a ludzie z Żoliborza będą drałować po 700 metrów na autobus lub czekać 20 minut na 122? Tak, drodzy koledzy z ZTM, na Żoliborzu SPAPRALIŚCIE komunikację miejską (teraz napisz że burmistrz, osiedle i wszyscy są chorzy bo domagają się od was autobusu...przykre).
 • Gość: GC IP: *.1and1.pl 16.11.11, 12:37
  Ufajcie dalej listom z obietnicami pana Frankowa to daleko zajedziecie tą waszą komunikacją miejską - ale chyba palcem na papierze. W cytowanym liście pan Franków celowo pokrętnie obiecał zmiany, ale właściwie nie podał konkretów - i takie są fakty, bo nic się nie zmieniło. I nie zmieni możecie być tego pewni, to są obietnice bez pokrycia i konkretów;)
 • Gość: Paweł IP: *.com 20.11.11, 06:55
  Żoliborz nie może narzekać tylko na jedno - na połączenie z Tarchominem, pętla Marymont to jeden wielki napływ autobusów typu 508 co 3 minuty z Tarchomina, ale te autobusy rano wracają puste - nie takiej komunikacji oczekuje Żoliborz.
 • lubgazetycodzienne 16.11.11, 10:27
  Ale żenua. Intrygi internetowe...spiski...afery - tym zajmuje się dziś ZTM. Dopiero co czytaliśmy w GW o tym, jak to wicedyrektor ZTM wydawał licencję na szybko znajomym
  forum.gazeta.pl/forum/fix/forum/opinia.jsp?xx=10236420&w=128602241. Skandal.
 • lubgazetycodzienne 16.11.11, 10:32
  Trefne tablice, licencja na szybko. ZTM: "Nie ma afery"
  warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34864,10236420,Trefne_tablice__licencja_na_szybko__ZTM___Nie_ma_afery_.html
 • sonia.wrb88 16.11.11, 12:02
  Nie ma afery? A to ciekawe, bo pan Franków w jednym z artykułów w Gazecie Wyborczej sam przyznał się do posiadania znajomości w branży twierdząc, że zna szefa jednego z przewoźników. Cóż... propaganda wszystko przykryje - tak jak z tym dowcipem, co dyr. Ruta narzekającym na komunikację autobusową dawał dobrą nowinę, że "wraca tramwaj 15" - psu na budę...dowcipnisie...
 • jurek_dzbonie 16.11.11, 11:03
  Koniecznie!!!
 • freeartdesign 16.11.11, 11:08
  Wypas. Dyrektor Ruta i jego podwładni nie mają wstydu w pisaniu propagandowych bredni w swoich broszurach, stronach, ulotkach... HGW z pewnością odpali coroczną pokaźną premię dla ZTM-u. W ostatnim czasie nie tylko lament Żoliborzan był tłumnie gaszony przez anonimowych "doradców", ale też, co ważniejsze, skutecznie duszono krytykę rozwiązań komunikacyjnych wokół budowy metra na Wileńskim i dojazdów z Targówka, gdzie panuje bałagan. Pięknie, prosimy o kolejne podwyżki cen biletów!
 • maxym74 16.11.11, 11:42
  Miasto traktuje pasażerów komunikacji jak zło konieczne - i dobrze - bo to gołodupcy najczęściej są, zysk z podatków, jeśli w ogóle je wnoszą do stolicy, jest znikomy. Jak czytam w internecie kolejne przeboje pt. czego to Zarząd Transportu Miejskiego nie zrobi dla "dobra" pasażerów to tylko się mogę pośmiać pod nosem w ciepłym autku. Zima idzie, kredyciarze pożyczać kasę u znajomych i kupować blachosmrody po 5 tys. z Niemiec, inaczej będziecie zaparowani w przepoconym Ikarusie patrzeć z wytrzeszczonymi gałami na właścicieli 4 kółek. Ucałujcie dyrektora ZTM ode mnie, podobno też się wozi autobusami, propaganda wiecznie żywa:))
 • Gość: P IP: *.000webhost.com 16.11.11, 12:19
  Otóż informuję cię, że niektórzy mają auta, ale mimo to, mieszkając blisko centrum chcieliby poruszać się komunikacją miejską. Niestety ZTM robi często dosłownie WSZYSTKO by zatruć życie takim osobom. W sprawie Żoliborza napisano już wszystko i pracownicy ZTM wielokrotnie czytali to na forum - nic nie zrobili, nie widzę więc sensu na liczenia na jakiekolwiek zmiany. Ostatni raz powtarzam co do mojego osiedla:
  - zamienić trasę 114 i 122 od Conrada do Sadów aby Krasińskiego (przystanki Przasnyska, Elbląska) miały przyzwoitą częstotliwość do metra - 114 co 10 minut do metra to żaden luksus porównując to z częstotliwością takich np. 179+192 jeżdżących naprzemiennie po uliczkach Ursynowa - po zamianie Broniewskiego zostaje z zadowalającym 122 i częstymi tramwajami a Krasińskiego ma częstszy autobus z Przasnyskiej; ewentualnie skierować 180 przez Broniewskiego od skrzyżowania z Krasińskiego/Powązkowskiej
  - od czasu uruchomienia stacji metra Marymont (mija kolejny rok...) obiecywany jest autobus przez Elbląską i Włościańską do tej stacji metra - do dziś takiej linii ZTM nie powołał i ludzie biegają na piechotę 600-700 metrów by z przesiadką jechać do metra
  - skoordynować odjazdy 114 i 122 z pl.Wilsona do Sadów lub dołożyć jakąś linię lokalną na tej trasie - codziennie na pl.Wilsona tłumy ludzi czekają na jakikolwiek autobus w stronę Sadów, niestety rozkłady są nieskoordynowane, 122 jeździ co 20 minut poza szczytem czy w weekendy - i to ma być paroprzystankowa dowozówka do metra
  - ZTM KŁAMIE (tak! kłamie, bo inaczej tego nazwać nie można) na swojej mapie komunikacji miejskiej, oznaczając ul. Rydygiera i Przasnyską jako tereny przemysłowe, podczas gdy od dawna plany zagospodarowania zostały zaktualizowane na funkcję mieszkaniową, kolejne bloki sukcesywnie powstają. W rzeczywistości na Rydygiera część bloków już jest oddawana do mieszkania, część się buduje, to samo zresztą Przasnyska. ZTM olał tych, co już mieszkają na Rydygiera, olał wszystkich, którzy pracują na okolicznych budowach, ma to w nosie - puści pewnie jakiegoś busika jak się ludzie wściekną po wielu miesiącach chodzenia kilometr na rzadkie 122 lub na tramwaje w drugą stronę (najpewniej doczekamy tego na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi). Na Rydygiera i Przasnyskiej do Elbląskiej także obiecywano linie, pisała o tym GW niedawno i co? Nici z tych obietnic, ludzie wciąż biegają przez całe osiedla. A wystarczy na Przasnyskiej trochę farby i wytyczenie przystanku w miejscu zatoki jednego z parkingów - choć przede wszystkim potrzeba trochę dobrej woli, której w ZTM brakuje. Tymczasem pracownicy ZTM "doradzają" korzystać z "innych przystanków" (gadka o tym, że radzili biegać na piechotę do metra na pl.Wilsona i dw.Gdański to prawda - takie wpisy ZTM serwował na facebooku, czatach itd. - kpina z pasażerów) - poczytajcie forum komunikacja, tam pełno jadu ze strony ZTM. Ja już nie wierzę w cokolwiek od tej beznadziejnej, fałszywej instytucji.
 • jan-w 16.11.11, 13:24
  Napisane posta na forum przez kogoś z setek pracowników ZTM to nie jest trollowanie. Na forum wypowiada się wielu pracowników różnych instytucji i w niektórych wypadkach można mówić co najwyżej o kryptoreklamie lub spamie. W tym wypadku nawet z tym nie mamy do czynienia.
 • Gość: P IP: *.com 16.11.11, 13:28
  Polecam zapoznanie się z postami osób takich jak pawel.777 - wszystko stanie się jasne kogo reprezentują w g.8-16:
  http://szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?view=espsystemwebcluster&es.ac.hitsPerPage=5&s.ac.offset=0&s.sm.collapsenum=2&s.si%28similarity%29.documentVector=&s.si%28similarity%29.similarType=refine&s.si%28navigation%29.navigationEnabled=true&s.si%28navigation%29.breadcrumbs=author%C7%81pawel.777%C7%81Autor+%C7%81pawel.777%C7%81%C7%82genericnav2%C7%81Komunikacja%C7%81Forum%C7%81Komunikacja%C7%81%C7%82&s.sm.query=pawel.777&s.sm.threadXx=0&s.ac.sortBy=news&s.ac.sortOrder=&s.sm.author=&s.sm.title=&s.sm.forumName=&s.sm.forumNameType=simpleall&s.sm.authorType=equals&s.ac.hitsPerPage=10
 • jan-w 16.11.11, 15:50
  Nie interesuje mnie pawel.777. Napisałeś o autorze zalinkowanego postu że "trolluje". To nie jest prawda. Nie można tego postu pod żadnym względem określić jako trollowanie. Jak lobbing, także nie.
 • Gość: P IP: *.com 16.11.11, 17:00
  Oczywiście, że JEST to lobbing, bardzo nieudolny zresztą. Ale chyba ty, jako osoba z firmą związaną poniekąd umowami m.in. z ZTM-em, tym bardziej nie powinieneś dyktować w tym wątku co jest lobbingiem, a co nie jest.
 • jan-w 16.11.11, 17:58
  Nic w tym wątku nie dyktuję. Kolejny absurd. Jeden post pracownika to lobbing? Proponuję zapoznanie się ze znaczeniem tego słowa, przed jego użycwaniem: pl.wikipedia.org/wiki/Lobbing
  Jakimi umowami moja firma jest związana z ZTM? Nic o tym nie wiem, mimo że jestem jej właścicielem.
  BTW: Pisanie dużymi literami to niespecjalnie przekonujący argument ;-)
 • Gość: P IP: *.com 17.11.11, 09:04
  W przedmiotowym wpisie Wiki mowa o lobbingu usankcjonowanym w prawie. W przypadku opisywanym w tym wątku mamy do czynienia z nieuprawnioną działalnością, gdy pracownik spółki miejskiej udziela wypowiedzi i nie podpisuje się z nazwiska, nie podaje danych firmy itp.
 • jan-w 17.11.11, 10:36
  To nie jest lobbing. Niemal nikt na forum nie podpisuje się imieniem, nazwiskiem i nazwą firmy.
  Co twoim zdaniem oznacza użyte przez ciebiue słowo "nieuprawniony"? Czyżby istniały jakieś przepisy nakazujące podpisywanie się przez autorów postów? Niektórzy nie mają nawet nicków.
 • Gość: P IP: *.com 17.11.11, 13:58
  Firma w formie spółki prawa handlowego w każdym komunikacie musi się podpisać - przeczytaj stosowne ustawy, jakie dane powinny znaleźć się w poście, mailu czy liście tradycyjnym. Pracownik, który ze służbowego komputera wysyła takie informacje dodatkowo musi podać swoje imię, nazwisko, funkcję. No..chyba, że używa służbowego laptopa do prywatnych celów - wtedy być może sprawą warto zainteresować skarbówkę.
 • pawel.777 17.11.11, 16:11
  O, widzę pan Pan Paweł to nie tylko specjalista od komunikacji miejskiej (na Żoliborzu) ale także prawnik. Nie zapytam skąd ta wiedza prawna, bo jest na poziomie zerowym.
  1. Co ma do tego spółka prawa handlowego (no chyba że to taki ogólny przykład)?
  2. Jeżeli pracownik wyraża swoją opinię nie musi się podpisać.
  3. Co pracownik robi ze służbowym komputerem to sprawa pracownika i pracodawcy.
  4. Nie strasz skarbówką, bo już wystarczająco się ośmieszyłeś swoimi wywodami. W końcu co skarbówkę obchodzi do czego jest używany legalnie nabyty sprzęt komputerowy?
 • Gość: Paweł IP: *.com 05.10.12, 15:55
  Ile zarabiasz jako szczekaczka ZTM-u? Ile osób pracuje w biurze promocji ZTM?
 • tom_aszek 16.11.11, 14:09
  jan-w napisał:

  > Napisane posta na forum przez kogoś z setek pracowników ZTM to nie jest
  > trollowanie.

  Właśnie. To jest po prostu lobbing.

  --
  Są dwie grupy ludzi, którzy śmieją się z prawa: ci, którzy je łamią i ci, którzy je stanowią.
 • Gość: P IP: *.com 16.11.11, 14:15
  Jednak lobbing niedozwolony;)) ZTM wymaga w listach podawania danych adresowych, a sam spamuje anonimowo. Chcą lobbować - niech się podpisują jak w stopkach z maili - z pełnymi danymi.
 • balcerek_jozef 16.11.11, 16:34
  Janie, w pracy nie surfuje się po necie, bo za to wylatuje się z niej. Proste
  --
  Targówek
 • jan-w 16.11.11, 18:00
  balcerek_jozef napisał:

  > Janie, w pracy nie surfuje się po necie, bo za to wylatuje się z niej. Proste

  Biorąc pod uwagę że większość ludzi pracuje na etacie a większość postów pojawia się w dni powszednie w godzinach 8-16 chyba się jednak nie wylatuje ;-)
 • wutang4eva 17.11.11, 22:29
  Ale ten caly Pawel777 jak i inni podobni zapewne maja w obowiazkach takie spamowanie i robienie z ludzi idiotow. Do tego zostaly stworzone to wszystkie dzialy Pijaru i Marketingu, zeby ludziom wciskac kity i klamstwa. Dlatego jak ktos mowi ze pracuje w Pijarze lub Marketingu od razu wlacza mi sie lampka ostrzegawcza: "tej osobie ufac nie mozna". Niestety takie sa czasy. Oburzajace moze byc tylko to, ze z publizcnych srodkow wydaje sie pieniadze na te wszelkie kampanie, manipulacje i klamliwa propagande.
 • Gość: Ruta IP: *.biznes.mm.pl 16.11.11, 13:52
  Czy to naprawdę problem pójść te 2 kilometry do metra na piechotę?
 • Gość: GC IP: *.1and1.pl 16.11.11, 14:01
  Kpiny sobie urządzacie? Myślałem, że poszła wiadomość w intranecie, że dziś nikt z komputerów ZTM nie ma prawa więcej się dopisywać na forum.
 • Gość: P IP: *.com 16.11.11, 20:16
  Z pasażerów kpią sobie od dawna. Żoliborz jest tylko jednym z przykładów. Najczęstszą linią na Żoliborzu jest 508 - kursujące, bo mości pan z ZTM musi wozić tyłek na siedząco z Marymontu na Tarchomin. Typek ten nie pierwszy raz zapomniał się zalogować, pisząc z siedziby ZTM-u. Potwierdza się teoria, czemu to Tarchomin ma tak świetną komunikację (508 co 3 minuty to naprawdę gruba przesada - przejeździe się kiedyś), a z takiej Elbląskiej drałują na piechotę i czekają na marną jedną linię na Krasińskiego.
  A co dopiero mają powiedzieć w w Wawrze - ci sami ludzie planowali miesiącami zmiany i wielkie G z tego wyszło. Więcej etatów w ZTM proponuję, zwłaszcza w dziale "promocji i marketingu", wtedy zaleją nas na forach same pochwalne teksty rodem z propagandowej strony ztm.waw.pl gdzie same "lody" na swój temat wypisują, a to że głupiej koordynacji 114 i 122 z Wilsona do Sadów od roku wykonać nie potrafią, to się nie pochwalą - niedorajdy (ale piszą na forum, że mają 95% lepsze wykształcenie-gratulacje!!!).
 • Gość: wylogowany IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.11.11, 10:39
  p. -- a do ilu radnych trafiłes ze swoimi uwagami?
  Oni radni Warszawy moga rozwiązac problem ZTM Czy tylko bez sensu w klawiature walisz z coraz większą agresją?

  Masz racje.. ale to nie wystarczy trzeba jeszcze trochę wysiłku - i nie chodzi o MB postów.
  Trzeba buty założyć wyjsc z domu i do PKiN na dyżur radnego przyjechać. Potarfisz?
  Piszesz w jednym z poprzednych postów o "radnych Żoliborza" i linkujesz do odpowiedzi jednego radnego Grzegorza Hlebowicza. Skąd u ciebie się wzieła liczba mnoga?
  Tak mi się wydaje że siedzisz w domu i tylko nam 4litery zawracasz swoją agresją.
  Chłopie wyloguj się i zacznij walczyć w realu!
 • Gość: Ruta IP: *.biznes.mm.pl 17.11.11, 11:48
  Oferta ZTM jest adekwatna do potrzeb mieszkańców, dotyczy to także mieszkańców ulic Elbląskiej i Przasnyskiej. ZTM wie lepiej niż sami mieszkańcy, co jest dla nich dobre, ponieważ w ZTM pracują ludzie z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, kompetentni i zdolni do przeprowadzenia odpowiednich analiz. Przeprowadzone przez ZTM analizy wykazały znaczną otyłość u mieszkańców okolic Elbląskiej i Przasnyskiej, dlatego uznano, iż powinni oni zażywać większe dawki ruchu. Stąd nasza propozycja chodzenia do metra 2 km na piechotę, jest to propozycja poparta naukowymi analizami a nie naszym "widzimisię".
 • Gość: P IP: *.com 17.11.11, 13:14
  Drogi wylogowany, nie tylko z Hlebowiczem, ale i z urzędnikami samego UD prowadziłem rozmowy. Otóż nie tylko ja kontaktuję się - z kim się tylko da - w sprawie burdelu komunikacyjnego na Żoliborzu. Nie rozumiem jednak tych pytań w niniejszym wątku, dotyczy on jednak trochę innej sprawy - podejścia ZTM do ogółu pasażerów z Warszawy i aglomeracji warszawskiej, które to podejście jest skandaliczne. A co do Żoliborza, to są takie osoby jak mąż radnej Donaty Rapackiej, który administruje żoliborskim forum i głośno sprzeciwia się jakiemukolwiek proponowaniu zmian komunikacyjnych na Żoliborzu i utrudnia dyskusję z radnymi przez forum - trudno się dziwić, radna chwali się, że mieszka przy samej stacji metra, zresztą jeździ samochodem.
 • krysnk 17.11.11, 13:37
  Działania Z.T.M. są już nie tyle absurdalne, co wręcz ośmieszające tę instytucję. Jeśli HGW zwolni w końcu obecną ekipę, która jak widać niezbyt dobrze radzi sobie z problemami mieszkańców (i jeszcze umacza się w aferach - jak ta z przetargiem na obsługę trasy linii podmiejskich), to nowa nieprędko odbuduje wizerunek instytucji wiarygodnej i dbającej o pasażera.
  Z drugiej strony wszyscy mówią, że HGW sama jeździ autem (okazjonalnie urządza sobie sesje zdjęciowe z podlizującymi się dziennikarzami w SKM itp.) i kompletnie nie rozumie, co dzieje się w ZTM, tak więc nie zdziwi mnie już nawet sytuacja, jak osoby odpowiedzialne za kolejne wpadki z rozkładami, trasami autobusów itd. dostaną roczne premie wraz z dyrektorem tej jednostki.
  Chyba coś jest nie halo, najpierw niech zaplanują zmiany, a potem je wdrażają, a nie zbudowali metro przed laty (łał - jedną linię) a teraz płacz, że nie ma nawet jak do metra dojechać. Niech sobie wyciągną wnioski na budowaną drugą linię - bo jak tak dalej pójdzie, to po uruchomienia centralnego odcinka będzie powtórka z rozrywki i płacze osób, które nie będą miały jak do tego metra dotrzeć. Dostają pieniądze w Z.T.M. - niech planują takie rzeczy z wyprzedzeniem, a nie zajmują się absurdami, jak pisanie na forach internetowych... ktoś się minął z powołaniem.
 • Gość: P IP: *.com 17.11.11, 14:04
  Znając ZTM - za dzień, dwa, na ich stronie pojawi się propagandowy pseudo-news o tytule typu:
  "Przejrzystość przede wszystkim" - gdzie to ZTM będzie zachwalał jasną i prostą politykę komunikacyjną z pasażerami. Oczywiście ZTM słowem nie piśnie, że przyłapano ich, jak to nie pierwszy raz z IP ztm.waw.pl siana jest nagonka na zmiany w zbiorkomie. Tak jest zawsze - jak tylko Wyborcza np. napisze, że coś jest nie halo w ZTM - jak dzieci piszą propagandę, że jest zupełnie inaczej (nie odnosząc się do konkretów, byle tylko nikt z ich strony nie dowiedział się o jakimś kolejnym negatywnym artykule).
  Np. jak ludzie się wściekali na obsługę w ZTM - zawiesili na stronie pseudo-newsa pt. "Dziękują za kompetencję i skuteczność" a tam laurki o cudownym ZTM.
  Nie wiem, kto kieruje wydziałem prasowo-marketingowym tej firmy, ale osoba z pomysłami tego typu powinna zostać zwolniona za tak nieudolną propagandę (rodem tekstów studentów dziennikarstwa pierwszego roku) a teraz jeszcze to trollowanie na forach.
 • pawel.777 17.11.11, 16:02
  Gość portalu: P napisał(a):

  > Znając ZTM - za dzień, dwa, na ich stronie pojawi się propagandowy pseudo-news
  > o tytule typu:
  > "Przejrzystość przede wszystkim" - gdzie to ZTM będzie zachwalał jasną i prostą
  > politykę komunikacyjną z pasażerami. Oczywiście ZTM słowem nie piśnie, że przy
  > łapano ich, jak to nie pierwszy raz z IP ztm.waw.pl siana jest nagonka na zmian
  > y w zbiorkomie.

  Co to znaczy przyłapano? Może i post został napisany przez pracownika ZTM-u i co z tego? To nie kradzież ani przestępstwo. Będziesz to przeżywał pisząc co dzień kolejnych 20 postów? Widząc domenę ztm.waw.pl odczuwasz takie podniecenie? Coś się dzieje z nabiałem? Z dozorcą i panią ze spożywczego też o tym rozmawiałeś? Może czas pogadać z lekarzem?
 • Gość: GC IP: *.1and1.pl 17.11.11, 16:37
  Oooo, już wróciłeś? Naczelna szczekaczka ztm-u znów zabrała głos!
 • Gość: P IP: *.com 17.11.11, 16:43
  Pawełku ile osób siedzi z tobą i trolluje na rzecz ZTM-u? Wrzucając twój nick w szukajkę, wyskakują tysiące postów na jeden temat - w stylu "cudowny ztm, reszta zamknąć gęby", pisane w g. 10-17, jak tam zarobki od CK? Wasza propaganda jest żenująca.
 • Gość: Wawiak IP: 174.140.169.* 28.11.11, 12:17
  No tak... na coś muszą iść pieniądze z coraz wyższych cen biletów. Zamiast poprawiać komunikację, rozrastają się wydziały promocyjno-marketingowo-sprzedażowe i efekt jest taki, że zamiast skupić się na podstawowym zadaniu-transporcie ZTM zajmuje się kampaniami reklamowymi jak ta "bilet seniora idealnym prezentem" - kto to wymyślił? Jeśli ktokolwiek w Warszawie potrzebuje biletu seniora i może z niego skorzystać (skoro stać nas na rozrzutność w postaci sponsorowania przejazdów "przedwczesnym" emerytom) to na pewno w taryfie taki bilet znajdzie. Reklamowanie tego biletu (który zresztą przynosi straty ZTM-owi czyli miastu) i wciskanie, że to "idealny prezent na święta" jest głupotą roku w wydaniu ZTM.
 • Gość: Lepian IP: 208.89.211.* 06.12.11, 05:25
  "Czy warto pomagać Afryce?" głosi news dnia na oficjalnej stronie ZTM. Oto czym zajmuje się ów dział PR-u. Żenada na dwóch kółkach, nic dziwnego, że z transportem publicznym coraz gorzej w tym mieście.
 • Gość: Paweł IP: *.com 13.01.12, 18:22
  Trollują? A co mają robić, jak ciągną niewyobrażalne pieniądze. Moim zdaniem szfowi ZT Leszkowi Rucie nie można ufać, tak jak jego podwładnym. Ten człowiek ciągnie 16 tysięcy na miesiąc, jak wynika z jego oświadczeń, dorobił się z żoną już co najmniej drugiego samochodu - zobaczcie jak wzrosły jego oszczędności odkąd pracuje w ZTM:
  bip.warszawa.pl/Menu_przedmiotowe/oswiadczenia_majatkowe/r/6197_ruta_leszek/OswiadczenieMajatkowe_4.htm
  Tagi: Leszek Ruta ZTM zarobki. Jakie są jego kompetencje jestem ciekaw? Teraz poczytajcie jak ten człowiek naobiecywał cudów na patyku na Żoliborzu, a w praktyce nadal ludzie stoją i modlą się o 122 co 20 minut poza szczytem aby doznać łaski przesiadki do metra:
  forum.gazeta.pl/forum/w,484,131316851,131316851,Szef_ZTM_nie_spelnia_obietnic.html
  Nieładnie Panie Leszku oj nie ładnie. A na Przasnyskiej i Elbląskiej wciąż nie powstały przystanki pod linię lokalną do Marymontu. Jedyne słowa jakie się cisną - oszustwo, nielojalność, brak motywacji do płacenia podatków w Warszawie.
  Należy piętnować skandaliczne niekompetencje, okłamywanie ludzi i zmuszanie do biegania przez całe osiedle na autobusy, jak ma to miejsce na Przasnyskiej i Elbląskiej. Precz z nierobami i ludźmi nie potrafiącymi rozwiązywać prostych problemów.
  Wkrótce treści oświadczeń Ruty, pism jego zastępcy i ich zestawienie poznacie na specjalnej stronie o komunikacji na zachodnim Żoliborzu. Moim zdaniem ten człowiek powinien zostać dawno odsunięty przez HGW od kierowania ZTM-em.
 • Gość: Paweł IP: *.com 13.01.12, 18:23
  Oto prawidłowe linki:
  oświadczenie o zyskach Pana Ruty:
  bip.warszawa.pl/Menu_przedmiotowe/oswiadczenia_majatkowe/r/6197_ruta_leszek/OswiadczenieMajatkowe_4.htm
  I jego niespełnione obietnice:
  forum.gazeta.pl/forum/w,484,131316851,131316851,Szef_ZTM_nie_spelnia_obietnic.html
 • Gość: piszczyk IP: *.de 13.01.12, 20:20
  Ciekawe czy warszawiacy to niedorozwoje, że drugi raz wybrali złodziejską bandę z Chamowa, czy Chamowo samo się wylansowało na władze stolicy, aby okradać to najbogatsze miasto Polski?
 • Gość: Paweł IP: *.com 10.02.12, 16:27
  Co ciekawe, jak wynika z oświadczeń Ruty, zarabia on już podobnie jak jego przełożona Gronkiewiczowa. Za co tyle kasy dla Ruty, pytam się, za obietnice bez pokrycia? Za ignorowanie wniosków dzielnic, miliony przykładów jak np. na Żoliborzu gdzie zrujnowano dostęp do komunikacji, skasowano 520, nie dano obiecywanych busików do metra Włościańską, za co płacić Rucie z naszych podatków i biletów???
 • Gość: GC IP: *.1and1.pl 17.03.12, 12:08
  To są zwykłe łachudry szkodzące miastu, jak trafnie gdzieś na forum już ich określono, nie ludzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka