Dodaj do ulubionych

Będzie pierwszy remont na Pradze na Euro: lifti...

16.03.12, 08:47
Okazuje się, że czasami władza słucha obywatela. Kilka razy na tych łamach pisałem, że murek wokół Skaryszaka jest w opłakanym stanie. I .... znalazły się pieniądze! Jak władza ma kłopot ze znalezieniem pieniędzy u siebie, to ja chętnie pomogę im poszukać. To nie jest takie trudne.
Edytor zaawansowany
  • cynek2003 16.03.12, 09:09
    Przecież redaktorzy GW sami pisali pół roku temu, że torowisko na Zielenieckiej było remontowane na Euro. Tak samo pisaliście o dworcu Stadion. Ja rozumiem, że to miała być ironia, ale tym tytułem zaprzeczacie sami sobie.
  • Gość: racetam IP: *.acn.waw.pl 16.03.12, 12:06
    wiesz, nie ważne że 1/4 pragi sie zmieniła infrastrukturalnie. ważne można pojechać władzy. remont torowiska to przeszłość, szybko się o tym zapomina.
  • Gość: warszawianka IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.12, 09:10
    Panie Michale! zrób murek wspaniale!
    Bo jesteś z Mińska, a ja jestem z Pragi
    i murek w centrum mojej uwagi!
    Chodzę codziennie do tego parku,
    by poczuć piękno natury na karku.
    I gdy spartolisz murek panie Michale,
    to ja tu wyleję swoje gorzkie żale.

PS. Ja też pisałam przy okazji odpowiednich tematów, że ten murek jest paskudny. A najgorsze jest to, że jest tak blisko Stadionu Narodowego. Wyjdzie taki kibic z meczu i co sobie pomyśli o nas, że na murek żałujemy? Możemy żałować na autostrady, na nowe mosty, ale na murek? Nigdy!!! Jestem bardzo zadowolona, że choć jedna rzecz w moim parku będzie naprawiona. Ciekawa jestem, czy doczekam się gruntownego remontu parku za mojego życia. I ciekawi mnie też, czy ktoś zajmie się wreszcie psami, które biegają tam bez smyczy?
  • Gość: gizmo IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.12, 10:06
    "Tyle miejskiej kasy poszło na te głupie filmiki z Chopinem i Syrenką, zamiast na Park Skaryszewski."

Panie mundry. Filmiki to rzecz wieczna - jak dzieła Homera. Pana prawnuki będą mogły się nimi zachwycać na Jutubie. A park? Drzewa rosną i usychają, liście opadają, zwierzaki umierają. Po co pakować kasę w coś, co jest skazane na zniknięcie. W całym cywilizowanym świecie zamyka się miejskie parki publiczne, by za zaoszczędzone pieniądze kręcić reklamy.
  • rosada 16.03.12, 11:02
    ;) to, że murek wymaga remontu nie wymaga dyskusji, ale żałosne jest przedstawianie inwestycji w kategorii miejskich sukcesów na EURO 2012... ;(
  • Gość: gizmo IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.12, 17:57
    Niedługo jak pozamiatają ulicę, to będą mówić, ze to z okazji Euro. Strach pomyśleć co będzie po Euro.
  • jestem-z-miasta 30.03.12, 09:25
    mam nadzieję, że to ironia.
  • Gość: JohnHR IP: 212.160.91.* 16.03.12, 11:27
    1. Nareszcie jakis większy remont na Pradze związany z Euro! :\

2. 900.000zł? Na remont 2km murku o wysokości 50cm i szerokości 50cm ?????????
    Ja chętnie założę firmę budowlaną, zatrudnię 20 pracowników, którym dam pensję 3-krotnie większą niż wszędzie indziej przy takiej robocie i zrobię im ten remont za 1/4 tej kwoty.

3. Czy policja nie wie, ze po swoich zwierzakach (w parku rowniez) się sprzata? Moze ktos by im mandat wystawil... hmmm...no tak, tylko kto...?
  • Gość: szuwax IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.12, 11:49
    Ani policja ani wiejska srasz nie muszą sprzątać końskiego łajna.

Takie przepisy. ;]
  • Gość: 1avid IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.12, 12:04
    niech jeszcze zlikwidują tę wstrętną niebieską budę kantoru przy przystanku autobusowym w stronę centrum
  • wajego 16.03.12, 12:15
    Jakby kosztował ze 200 mln to by się znalazły i pieniądze, i wykonawca. A tak...
  • Gość: marti-32 IP: 192.92.94.* 16.03.12, 13:18
    ...prawdziwą Pragą - Północ??? Kibice ze stadionu będą szli do metra a tam ruiny i syf :(
  • Gość: filut z Pragi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.12, 21:14
    iacami turystow

sie szarpnal - trzeba bedzie podniesc wieczyste o kolejne 1600% zeby ta murarke sfinansowac tak zeby premii Bufeciarzy nie ruszyc
  • Gość: bazyl IP: *.warszawa.vectranet.pl 18.03.12, 12:34
    Murek trzeba wyremontować aby kibice mieli estetyczne miejsce do załatwiania potrzeb fizjologicznych. Z tych samych powodów lepiej nie porządkować zieleni w parku - krzaki i liście mogą się przydać.

Kibicu lej na mur tak jak władze Wawy leją na Pragę!
  • hektor51 20.03.12, 17:42
    Takiego buraka jak ten pismak Urzykowski jeszcze nie widziałem.Człowieku starasz się być złośliwy, a jesteś po prostu debilny!
  • Gość: wert IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.12, 17:44
  • jestem-z-miasta 30.03.12, 09:30
    wybudować mur 3-metrowej wysokości i zasłonić całkowicie praskie slamsy przed wzrokiem europejskich kibiców.
  • Gość: gosc IP: *.home.aster.pl 13.04.12, 13:26
    a które slamsy w tym miejscu? park? wedla? czy najstarszy warszawski kościół? bo to dokładnie widać od zielenieckiej? czy może osiedle sonata? slamsy jak się patrzy doprawdy :DDD

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka