Dodaj do ulubionych

Femen w ogniu krytyki. A agencje towarzyskie ma...

11.06.12, 08:14
a ja uważam, że te panie nie mają nic do zaproponowania poza publicznym obnażaniem się... co zresztą stoi w sprzeczności z tym, o co walczą. Ale GW promuje ten ruch - gdyby nie Wy, to nikt by o nich nie usłyszał
Obserwuj wątek
  • heimo Femen w ogniu krytyki. A agencje towarzyskie ma... 11.06.12, 08:53
   Chodzenie z gołymi cyckami po mieście i krzyczenie - fuck EURO - nie powinno kończyć się interwencją policji. Dlaczego np. nie zwinięto kiboli sCrackovii gdy wyzywali Holendrów i darli ryje z trybun na boisku treningowym?

   Niech Panie powiedzą co im na sercu leży, myślę, że 30 min aktywności by wystarczyło, z braku reakcji władz zwinęły by się same. W końcu cała ta akcja opiera się na prowokowaniu władz.
   • Gość: j Re: Oj, rzeczywiście... IP: *.xforce.3s.pl 11.06.12, 14:35
    i bardzo dobrze robią po co nam było potrzebne te Euro - Uefa na tym zarobi a my stracimy a co infrastruktura za którą musieliśmy słono zapłacić a II linii metra dlaczego jeszcze nie ma czyżby zapomnieliście forowicze jakie ceny dyktowały nam zachodnie firmy - 6mld za 6km to są fakty a z faktami się niedyskutuje a całe wpływy bez podatku zgarnie zgraja z Uefa i lewackiego PZPN ludzie obudźcie się Polska tonie a wam igrzyska w głowie!
   • Gość: Gość Re: niestety te kobiety mają racje IP: *.emea.ibm.com 11.06.12, 10:28
    Te kobiety nie są zmuszone do prostytucji - one wybrały łatwie pieniądze. To młode, zdrowe dziewuchy, którym się nie chce pracować. Zarabiają sporo forsy i jeszcze się ich żałuje, podczas gdy nikomu nie szkoda upokorzenia pani Mieci czy Gieni, co całe życie zapier.. jeżdżąc na szmacie a na stare lata została z głodową emeryturą. Żal tylko wulgarnej blondyny w mini, jeżdżącej BMW.
    • Gość: Vulcan też masz rację IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.12, 11:06
     No cóż, Twoje słowa brzmią rozsądnie. Jest wiele kobiet, które wybiera łatwe pieniądze za sex brzydząc się pracą, wysiłkiem, ale jakaś część jest do tego zmuszona również trudną sytuacją materialną, rodzinną itp. Problem jest szerszy niż to co opisujesz, choć niewątpliwie w swojej części masz rację. Przyzna to obiektywnie chyba każdy niezależnie od poglądów.
      • Gość: ultra3000 Re: też masz rację IP: *.rev.snt.net.pl 11.06.12, 13:46
       a moze panowie bez majtek tez powinni zaprostetowac przeciwko Euro a zarazem w obronie gangsterow ktorym brak legalnej pracy (czyt. chec latwych pieniedzy) zmusil do wstapienie na droge przestepcza. nie gadajcie glupot ze kazda prostytutka jest zmuszana do tego procederu!!! duza wiekszosc robi to pewnie z przyjemnoscia a do tego maja latwa kase.
     • Gość: Domcia Re: też masz rację IP: *.adsl.inetia.pl 11.06.12, 11:30
      Prostytucja była, jest i będzie, niezależnie od zamożności kraju. Powiedzenie, że to najstarszy zawód świata, nie wzięło się znikąd.

      Faktem jest, że jest to sposób na łatwy i szybki zarobek, niewymagający żadnych kwalifikacji zawodowych, nabywanych w drodze oficjalnej edukacji.

      Inną kwestią jest to,jaka konkretnie sytuacja życiowa skłania kobiety czy mężczyzn do podjęcia się prostytucji, jednak (pomijając kobiety faktycznie zmuszane przemocą do takiej pracy) tak czy inaczej chodzi zawsze o szybki i prosty zarobek.
      • Gość: wikul Z gołymi cyckami przeciwko prostytucji IP: *.unknown.vectranet.pl 11.06.12, 13:04
       Paradne. A ten "obrońca" niewyżytych ekshibicjonistek, przedstawiający świat w czarno - białych barwach, powinien do nich dołaczyć na golasa. Wtedy wszyscy klienci zamtuzów ze wstydu by zrezygnowali z usług prostytutek, burdele by splajtowały a Platini zlikwidował Mistrzostwa Europy.
       Panie autorze, to panu i pańskim podopietrznym, wszystko się popieprzyło. Walka z rezimami, walka z prostytucją, walka z imprezami itp., itd. Stań pan na czele tego ruchu (konicznie nago) a za honorowego prezesa weź pan nijakiego Kononowicza - żeby nie było niczego.
     • elokwenciak Re: też masz rację 11.06.12, 13:03
      No pewnie, że brzmią rozsądnie. Jestem takiego samego zdania. Czy ubóstwo jest zmuszaniem do prostytucji? Chyba jednak trochę przesadzasz. Przeciez nikt nie karze z ubóstwa i biedy być prostytutką. Przecież moga robić zupełnie coś innego. Tylko widzisz, chciwość i lenistwo polega na tym, że lepiej mieć przez jeden dzień 1000 zł jak przez cały miesiąc. To jest indywidualny wybór człowieka. Tak jak górnictwo czy bycie policjantem.
      A co do samego protestu to nie przeszkadza mi taka forma. nikomu tym krzywdy nie robią, bo gdzieś być może są takie kobiety, które sa naprawdę zmuszane. I o takie kobiety powinno się walczyć. A poza tym powinno się zalegalizować prostytucję i czerpać z tego podatki skoro i tak każdy widzi jak jest. A tak to rządzi tym półświatek.
      • lia.13 Re: też masz rację 11.06.12, 16:27
       no i dlatego właśnie protestowanie przeciwko prostytucji uważam za coś niewłaściwego. Głęboko wierzę w to, że gdyby zarejestrować prostytucję, ograniczono by tym samym handel żywym towarem, czyli porwania kobiet i zmuszanie ich do prostytucji przemocą, narkotykami czy groźbami.
    • Gość: qwerty Re: niestety te kobiety mają racje IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.06.12, 12:00
     Żal... Nie wiedziałem że w IBM'ie pracują tak ograniczeni ludzie. W tym biznesie, jeżdżące bmw blondyny to na 99% burdelmamy albo panienki (nie prostytutki) gangsterów, którzy żyją ze stręczycielstwa, kuplerstwa lub handlu żywym towarem. Prawdziwe oblicze prostytucji to nie ekskluzywne call-girls, tylko kobiety obsługujące kilku-kilkunastu klientów dziennie przy drogach, w podrzędnych agencjach itd. Myślisz, że zarabiają kokosy i robią to dla przyjemności?
     • Gość: zenek jaaaaasne :) IP: *.gadu-gadu.pl 11.06.12, 12:47
      @qwerty
      a możesz powiedzieć, skąd masz takie informacje? Jakieś prywatne badania? :) Chyba oglądasz za dużo tv :) Nawet gdyby tak było, że wszystkie prostytutki dziennie obsługują setkę klientów przy drodze za miskę ryżu - to i tak jest to ich wybór! Nie wybrały pracy w warzywniaku... i zastanów się, dlaczego? :) A problem gangsterki związany z tym zawodem można rozwiązać na wzór choćby paru cywilizowanych europejskich krajów - legalizując prostytucję. Wielka rzecz. krasnoludken.blogspot.com/2012/03/nie-chcemy-tych-pieniedzy.html
      • Gość: qwerty Re: jaaaaasne :) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.06.12, 13:59
       > a możesz powiedzieć, skąd masz takie informacje? Jakieś prywatne badania? :) Chyba >oglądasz za dużo tv :) Nawet gdyby tak

       W przeciwieństwie do Ciebie nie czerpię swojej wiedzy z TV i z kina. Rzeczywistość daleka jest od Pretty Woman. Pogadaj z ludźmi z La Strady, pogadaj z psami zajmującymi się przestępczością zorganizowaną i obyczajówką, idź do jakiejś kliniki prawa lub na dyżur HFPCz - tam możesz posłuchać o realiach i problemach z jakimi mierzą się osoby "zatrudnione" w seksbiznesie.

       >można rozwiązać na wzór
       >choćby paru cywilizowanych europejskich krajów - legalizując prostytucję. Wielka rzecz.

       Kolejna głupota! Łykasz wszystkie "cywilizowane nowości" jak młodziutki pelikan, co? :) W Polsce prostytucja jest w pełni legalna. Możesz nawet podatek odprowadzać (art. 20 ustawy o PIT - przychody z innych źródeł, o ile dobrze pamiętam). Zabronione jest za to kuplerstwo, sutenerstwo i stręczycielstwo (art. 204). I to akurat duży plus dla polskiego prawodawcy. Gangsterzy nie mogą działać legalnie, jak np. w Holandii i Niemczech, gdzie albańskie i bułgarskie gangi kontrolują tranzyt żywego towary i miejscowe agencje.
       • nikodem_73 Re: jaaaaasne :) 11.06.12, 15:30
        Och jakiś Ty mądry. A teraz powiedz mi na podstawie którego artykułu karane jest kuplerstwo. Bo podpowiadam - kuplerstwo nie oznacza automatycznie osiągania korzyści z cudzego nierządu.

        Gdybyś chciał się trzymać takiej interpretacji to niniejszym informuję Cię, że masz do zaaresztowania parę ładnych tysięcy ludzi, którzy wynajęli swoje mieszkania na najróżniejszej proweniencji "k*widołki".

        Powiem Ci nawet, że państwo NIE MOŻE pobierać podatków z nierządu, gdyż... naruszałoby właśnie art. 204 p.2.

        --
        Każdej akcji towarzyszy jej równy i skierowany przeciwnie program rządowy.
        • Gość: qwerty Re: jaaaaasne :) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.06.12, 16:32
         > Och jakiś Ty mądry. A teraz powiedz mi na podstawie którego artykułu karane jes
         > t kuplerstwo. Bo podpowiadam - kuplerstwo nie oznacza automatycznie osiągania k
         > orzyści z cudzego nierządu.

         No proszę, proszę... Analiza na podstawie Wikipedii, co? Oczywiście, że chodzi o odpłatne ułatwianie kontaktu z prostytutkami. Nie wiem czy wiesz, ale w zdarzały się już wyroki na taksówkarzy, którzy wskazywali klientom konkretne agencje towarzyskie, za co po dowiezieniu delikwenta na miejsce inkasowali zwyczajową prowizję. Prokuratura zajmowała się nawet providerami prowadzącymi serwisy na któych ogłaszały się prostytutki.

         > Powiem Ci nawet, że państwo NIE MOŻE pobierać podatków z nierządu, gdyż... naru
         > szałoby właśnie art. 204 p.2.

         Zgodzę się z tym że państwo nie może domagać się podatku od nierządu, ale zapłacić podatek możesz na podstawie podanych przeze mnie przepisów ustawy podatkowej. Słyszałeś zapewne o tricku z unikaniem opodatkowania poprzez deklarację że jest się "prostytutką" i coś Ci się pomyliło. Aktualnie, organa podatkowe potrafią zażyczyć sobie listy klientów, dokładnego opisu usług i cennika.
       • Gość: zenek Re: jaaaaasne :) IP: *.gadu-gadu.pl 11.06.12, 16:28
        @qwerty
        oj, nie czerpię tych informacji z telewizji :) Oprócz "psów" i La Strady są też inne możliwości dowiedzenia się czegoś - możesz np. zapytać same zainteresowane. Polecam.

        strasznie jestem ciekawy, w jaki sposób legalizacja prostytucji ułatwia handel żywym towarem i oraz wpływa na wzrost przestępczości. To bardzo interesujące.

        a jeśli chodzi o opodatkowanie dochodów "z innego źródła", to wygoogluj sobie może jakiej wysokości jest to podatek, a potem dopiero spróbuj go komuś polecić :)

        no i przede wszystkim - czy usiłujesz mi wmówić, że prostytutki w Polsce wykonują ten zawód, BO SĄ DO TEGO ZMUSZANE? I to tego dowiedziałeś się od "psów" i z La Strady? :)

        To że np. w Polsce jest to zawód "podwyższonego ryzyka" wynika IMHO GŁÓWNIE z tego, że właśnie prostytutka nie może liczyć na jakiekolwiek przywileje związane z wykonywaniem "normalnej" pracy, a "wsparcia" udzielają im (zresztą bez pytania o zgodę :) ) właśnie gangsterzy.
        • Gość: qwerty Re: jaaaaasne :) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.06.12, 16:52
         > oj, nie czerpię tych informacji z telewizji :) Oprócz "psów" i La Strady są też

         Wyrażenie "psy" jakoś Cię ubodło? Interesting...

         > a jeśli chodzi o opodatkowanie dochodów "z innego źródła", to wygoogluj sobie m
         > oże jakiej wysokości jest to podatek, a potem dopiero spróbuj go komuś polecić
         > :)

         Po pierwsze nikomu nie polecam. Po drugie chyba sobie źle wygooglałeś i Ci się pomyliło z 75% od dochodów nieujawnionych i pewnie stąd takie poruszenie :)

         > strasznie jestem ciekawy, w jaki sposób legalizacja prostytucji ułatwia handel
         > żywym towarem i oraz wpływa na wzrost przestępczości. To bardzo interesujące.

         Jak już wspominałem nie jest karalne samo uprawianie nierządu, ale wszelkie formy ułatwiania lub nakłaniania do tegoż. Nie ukrywam, że są pewne minusy tej sytuacji (w tym jeden naprawdę przykry - prostytutka nie może sobie legalnie wynająć ochroniarza, który chroniłby ją przed brutalnymi klientami, bo z punktu widzenia prawa będzie on sutenerem), ale jest bardzo dużo plusów. Przede wszystkim policja może do woli prześladować sutenerów i stręczycieli, którzy w znacznej mierze powiązani są z przestępczością zorganizowaną. Po drugie częste naloty na agencje, domy sutenerów i wynajmowane przez nich lokale pozwalają wykryć przestępstwa takie jak zmuszanie do nierządu i handel żywym towarem. Generalnie im łatwiej jest uzyskać nakaz przeszukania agencji, tym lepiej dla osób które są do nierządu zmuszane i tym gorzej dla gangsterów.
         • posterunkowy Re: jaaaaasne :) 11.06.12, 18:25
          @qwerty
          widzę, że uparcie twierdzisz, że prostytutki są do nierządu zmuszane oraz że się nimi handluje. No trudno. Być może jesteś w posiadaniu jakichś wiarygodnych statystyk. Ja tylko gadałem z paroma zwykłymi ludźmi. Może mnie oszukali :)

          Cieszę się, że jednak widzisz jakiekolwiek "minusy" obecnej sytuacji, kiedy to prostytucja jest jedynie o tyle legalna, że nie zakazana :) - co tak naprawdę jest jedną wielką niedoróbą i luką w prawie, na której zyskują niestety WYŁĄCZNIE gangsterzy.

          A co do podatku, masz rację, najprawdopodobniej to ja źle wygooglałem :) Chylę czoła!
  • Gość: byslaf Femen w ogniu krytyki. Agencje towarzyskie mają... IP: *.free.aero2.net.pl 11.06.12, 10:56
   "Nie jest tajemnicą, że agencje towarzyskie w stolicy i innych polskich miastach goszczących na Euro przeprowadziły ostatnio dodatkowy nabór dziewczyn, kusząc wysokimi zarobkami. Dla wielu polskich i ukraińskich kobiet "święto sportu" oznacza upokorzenie i poniżenie"

   Z jednej strony żądacie wolności dla pedałów a z drugiej zabraniacie tej wolności prostytutkom?
   • Gość: Poznań Re: Femen w ogniu krytyki. Agencje towarzyskie ma IP: *.cable.net-inotel.pl 11.06.12, 11:06
    Gość portalu: byslaf napisał(a):

    > "Nie jest tajemnicą, że agencje towarzyskie w stolicy i innych polskich miastac
    > h goszczących na Euro przeprowadziły ostatnio dodatkowy nabór dziewczyn, kusząc
    > wysokimi zarobkami. Dla wielu polskich i ukraińskich kobiet "święto sportu" oz
    > nacza upokorzenie i poniżenie"
    >
    > Z jednej strony żądacie wolności dla pedałów a z drugiej zabraniacie tej wolnoś
    > ci prostytutkom?


    Bardzo słuszna uwaga. GW przecież pisała o "rodzinie UEFA" bardzo łasej na pieniądze. Tok FM mówiło o tym szeroko.
    Przypomnę, że migrujące prostytutki to nic nowego. W czasach PRL jeszcze, podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich zawsze do miasta zjeżdżało sporo pań najstarszego zawodu świata z całej Polski ponieważ targi oznaczały mnóstwo nadzianych klientów.
  • Gość: depe Re: Femen w ogniu krytyki. A agencje towarzyskie IP: *.197.236.218.threembb.co.uk 11.06.12, 11:01
   Nic nowego. Gdy tylko zaczyna się uświadamianie [...]arzom, że są [...]arzami, to od razu ton się zmienia. Prawda jest taka, że z usług "agencji towarzyskich" korzystają albo obleśne typki, do których nikt za darmo nie chce się zbliżyć, albo zakompleksieni kolesie, którzy są tak prymitywni że żadna kobieta nie chce z nimi rozmawiać, albo panowie, którzy mają wprawdzie partnerki, ale nie słyszeli o czymś takim jak wierność. A ci, co tak zawzięcie bronią "agencji towarzyskich", wcale nie są lepsi od wyżej wymienionych.
  • pis_to_pic Tacy jesteśmy... 11.06.12, 11:09
   Zakompleksieni, obłudni i dwulicowi. Widać to na kazdym przykładzie począwszy od wiary która jest na pokaz od święta, poprzez tolerancję która jest pustym frazesem w ustach do wychowania, którego brak. Przykłady widać na co dzień.
  • klosowski333 Re: Femen w ogniu krytyki. A agencje towarzyskie 11.06.12, 11:13
   Po pierwsze mnie protesty dziewczyn z FEMENu nie przeszkadzaja, ani te przeciwko Janukowyczowi, ani te przeciwko Euro. Nie podzielam ich WSZYSTKICH pogladow, ale maja prawo do ich wyrazania. Po drugie widze roznice miedzy prostytucja a streczycielstwem. Ta roznica wyraznie sie autorowi artykulu zatarla.
   • pankrzysiek Re: Femen w ogniu krytyki. A agencje towarzyskie 11.06.12, 11:30
    klosowski333 napisał:

    > Po pierwsze mnie protesty dziewczyn z FEMENu nie przeszkadzaja, ani te przeciwk
    > o Janukowyczowi, ani te przeciwko Euro. Nie podzielam ich WSZYSTKICH pogladow,
    > ale maja prawo do ich wyrazania. Po drugie widze roznice miedzy prostytucja a s
    > treczycielstwem. Ta roznica wyraznie sie autorowi artykulu zatarla.

    Ja rozumiem powód ich protestu, mają cel i są w tym konsekwentne, prostytucja, hektolitry piwa są przeciez nieodłącznym elementem takich imprez. Nic z tym nie zdziałają, ale protest fajny nikogo niekrzywdzący, lepszy taki niż to co wyprawiali kibole
  • Gość: Ja Femen w ogniu krytyki. Agencje towarzyskie mają... IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.12, 11:32
   Dla wielu dziewczyn owszem jest to znój, ale nie oszukujmy się dla wielu dobre, łatwe i szybkie zarobki. Dlaczego zawsze usiłuje się wmawiać, że prostytutka zostaje do czegoś zmuszana. Znakomita większość zgłasza się do tego zawodu samodzielnie, po prostu lubi seks i jeszcze może na tym zarobić. A jeżeli one takie przeciwko, to niech przestana obnażać te cyce wiecznie, bo pokazują tym samym, że kobieta nic więcej do zaoferowania nie ma. Pijaństwo?? Błagam.... One chyba mają parcie na szkło i to bardzo mocne.
  • Gość: szyderca cynizm mediów "Zielonej wyspy"? IP: *.ksi-system.net 11.06.12, 11:38
   Na trybunie honorowej na inauguracyjnym meczu obok Gajowego siedział nie kto inny jak sam Janukowycz - fakt, że prezydent kraju wpółorganizatora Euro ale i "mały zamordysta", który jest krytykowany w całej Europie. Aby nie burzyć dobrego wizerunku Gajowego TVP i TVN tak kadrowała by było widać tylko jego i Platiniego zaś prasa i media trąbiły tylko o "byłych premierach" także obecnych na imprezie (zaś pomijały dyskretnie władcę - prezydenta sąsiedniego państwa). Hipokryzja czy Tuskopoland? Proszę to porównać z pianiem na temat wizyty Kanclerz Merkel czy obecnie prezydenta Włoch. To, że politycznie usłużna jest TVP (dawniej pisano o niej per: kłamsTVo) ale, że robi to także Tusk Vision Network? Żenada czy powrót PRL?
   • pochodna.dx Re: cynizm mediów "Zielonej wyspy"? 11.06.12, 12:06
    Obraz ze stadionu jest generowany przez UEFA i nic do tego nie mają poszczególne telewizje, które są tylko klientami. Zapędzasz się w swojej nienawiści a to zły doradca.
    --
    Wstążki i cekiny na polskim stole
    Szwedzki na maturze!
    Ratujmy dworzec Świebodzki!
  • Gość: Zenek-40 Euro należy do nas wszystkich!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.12, 11:40
   Całe społeczeństwo pracowało przez kilka lat aby mistrzostwa mogły się odbyć!! niektórzy świadomie, inni nieświadomie a jeszcze inni pośrednio pomagali nie zdając sobie sprawy.
   A tu przychodzą dziewczyny i protestują nie wiadomo dlaczego i po co??? jakoś odbieram to osobiście jako atak na Polskę i Polaków a nie na handel żywym towarem!!!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka