Dodaj do ulubionych

Złomiarze ukradli pętlę sterującą tramwajami

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.12, 10:51
Panstwo czytaj rzad zajmuje sie soba a slowami premiera rubta co chceta pozostawia sie biedakow na pastwie losu.
Potrzebne sa szybkie dzialania
Samorzady i ich urzednicy zamiast odfajkowac temat po uwazaniu wyplacajac jalmuzne winne zagospodarowac ta grupe spoleczna do prac nisko kwalfikacyjnych.
Prawo winno byc bezwzgledne wobec bezmozgowych wandali tak jak do chuliganow jak i tzw bezrobotnych zlodzieji.
Zamiast kosztownego aresztu, zmuszenie do prac porzadkujacych nasze ulice i przestrzen spoleczna.
To jest znacznie trudniejsze i wymagajace duzo wysilku, niz sypniecie kasa dla potrzebujacych wsparcia.
Obserwuj wątek
    • kabarecik777 Re: Złomiarze ukradli pętlę sterującą tramwajami 17.10.19, 14:51
      A ja mam pytanie z inne beczki:) posiadam działkę mój wspólnik kapitał. Myślimy nad punktem skupu złomu w okolicach Tarnowa a dokładniej na odbieraniu złomu z budowy, osób prywatnych np. ten "skup złomu ma taką ofertę kontenerowego odbioru" Wydaje mi się że jest to chyba bardziej opłacalny biznes, niż tylko statyczny punkt do którego klienci przywożą złom. Logicznie wydaje mi się że można więcej tego złomu za jednym razem odebrać. Mam pytanie czy warto w to wchodzić? zdaje sobie sprawę z tego że trzeba kupić auta i sprzęt do załadunku złomu oraz samochody i więcej kontenerów. Najlepiej jak wypowiedzieli by się przedsiębiorcy z góry dziękuje za info.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka