Dodaj do ulubionych

Restauracja na rocznice ślubu.

08.07.12, 19:29
Poszukuje mrga romantycznej, ciekawej restauracji na rocznice ślubu. Fajnie by było jakby była na wysokości(chętnie np. na jakimś tarasie), kuchnia polski fushion, azjatycka lub amerykańska najchętniej ale i włoską czy francuską nie pogardzimy. ;)
Mamy kilka miejsc ale może starsi mieszkańcy miasta jeszcze coś doradzą?
--
Moje inspiracje: Ślubne i Dziecięce
Nasza wspólna podróż: Tak to się zaczęło, Narzeczeństwo, Panieńskie chwile, Ślubnie, Filmowo
Edytor zaawansowany
  • maitresse.d.un.francais 08.07.12, 20:29
    a na czym ma polegać mega romantyzm?
  • zia86 08.07.12, 20:47
    Na ciekawym miejscu, ładnym wystroju, przytulnej przestrzeni, dobrej atmosferze itd. Ogólnie chodzi o wyjątkowe miejsce do którego nie chodzi się co dziennie.
    --
    Nasza wspólna podróż: Tak to się zaczęło, Narzeczeństwo, Panieńskie chwile, Ślubnie, Filmowo
  • Gość: BUC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.12, 22:37
    Moze napiszesz, ktore restauracje czesto odwiedzasz z mezem? Chcesz pomocy? Pomoz sobie pomoc.
  • Gość: BUC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.12, 22:35
    Przyjechaliscie do Warszawy juz po slubie? Nigdzie nie wychodzicie i nie macie pojecia o restauracjach? Ale Gloria, Belvedere, Cavallo, Dom Polski, e, Flik, g, h, i, j, Kuznia smaku, l, Moonsfera, n, o, Panorama, Rozana, Stary Dom, t, u, w, Zielnik.
    Zeby tak nie miec wlasnego zdania...
  • Gość: jim IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.07.12, 23:02
    Dla uzupełnienia alfabetu restauracyjnego Buca dodam jeszcze dwie litery:
    q- Qchnia artystyczna. Można jeść na tarasie, z którego jest jeden z ładniejszych widoków warszawskich, na Kanał Piaseczyński.
    v- Valencia. Restauracja na 38 piętrze w Intraco, więc widok na całe miasto.
  • Gość: BUC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.12, 17:42
    Przybytku pani Marty G nie podalem. Nie polecam, nie komentuje.
    Valencja? Dziwne, przestali spamowac na Forum. Moze juz padli.
  • zia86 08.07.12, 23:08
    Tak przyjechaliśmy po ślubie, niecały rok temu. Jakieś pojęcie mamy ale nie tak duże żeby wiedzieć o wszystkich klimatycznych miejscach. Warszawa ma ten plus i minus jednocześnie, że ma wszystko wszędzie a więc wyjście do knajpki to już cała wyprawa bo nagle się okazuje, że trzeba pojechać na drugi koniec miasta. ;) Co oczywiście ma też swoje plusy bo czasem znajduje się coś fajnego pod domem. My głównie chodziliśmy na Stare miasto i zwiedzaliśmy typowo turystyczne miejsca. Poza tym bardzo lubimy sushi i kuchnie azjatycką ogólnie, więc prędzej znamy mapę warszawskich susharni niż tradycyjnych restauracji. Dlatego też pytam, bo po prostu żeby na coś fajnego trafić to trzeba wiedzieć gdzie szukać.
    Z tych restauracji, które podałeś to znam AleGlorie, Belvedere, Panorame i Moonsfere. Interesowałby nas klimat Belvedere z widokiem z Panoramy, jest takie cudo? ;)
    Dzięki za wszystkie propozycje, na pewno nam pomogą. :)
    --
  • zia86 09.07.12, 12:03
    Podoba mi się Belvedere koleżanka miała tam wesele 3 lata temu i bardzo chwaliła ale widzę dużo niepochlebnych opinii, to samo z Qchnią Artystyczną, piękne miejsce a opinie podzielone. Powiedzcie na ile można ufać opiniom? Bo jak patrzę to prawie każda wymieniona przez Was oraz brana dodatkowo przeze mnie pod uwagę knajpka ma podzielone opinie. Niby taka specyfika internetu ale nie wiem komu ufać, czy tym odradzającym czy polecającym. ;)
    --
  • Gość: smakosz IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.12, 22:54
    Polecam McDonalds !!!
  • zia86 10.07.12, 01:38
    Wybraliśmy w końcu Belvedere a potem Panorame, ani w jednym ani w drugim miejscu się nie zawiedliśmy. :) Nie wiem skąd niektóre niepochlebne opinie o tych miejscówkach.
    --
  • Gość: BUC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.12, 19:38
    Juz Ci mowie, skad niepochlebne opinie o dobrych restauracjach. Jeden z drugim byl w trzech restauracjach w zyciu. Czwarta okazala sie zbyt droga ;) i jest powod zeby napisac, ze obsluga zla a jedzenie niesmaczne. O tym, jak ma sie zachowywac obsluga, jeden z drugim nie ma pojecia. To raczej jemu kelner moglby udzielic wielu cennych rad, czego nie robic.

A ze nie smakuje jednemu czy drugiemu? Coz, jeszcze toto nie jadlo w wielu miejscach i nie ma porownania. No a moze woli hamburgery...
  • Gość: Danka IP: *.jp-telekom.pl 22.06.18, 12:14
    Naszą 4 rocznice ślubu jakiś czas temu zorganzowalismy w restauracji Akademia w Warszawie. Muszę przyznać, że obsługa bardzo się postarała, żeby wszystko wyszło bajecznie :) Dziękujemy!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.