Dodaj do ulubionych

Strażnicy pilnują zoo. 59 odholowanych aut

IP: *.warszawa.vectranet.pl 31.07.12, 16:15
ale tendencyjny artykuł, żal.... czemu niestety przyjechali autem ??!!! mają prawo jak chcą!! mamy wolność? czy nie?! nie ma się im dziwić, jak bydłowóz jeździ jak chce i się ciągle psuje!! niech Ci dziennikarze apelują o zbudowanie parkingu, to rozwiąże problemy! Przy każdym szanującym się ZOo jest parking, a u nas, no właśnie...
Edytor zaawansowany
  • Gość: mieszkaniec IP: 212.160.172.* 31.07.12, 16:49
    Do zoo przyjeżdżają bandyci i przestępcy, a małe dzieci to na pewno tylko przykrywka. Ale co się dziwić Straży Miejskiej - łatwa kasa, brak zagrożenia zdrowia/życia. W starciu z prawdziwymi bandytami w tym mieście byłoby zapewne trudniej, więc po co się męczyć...
  • miguell 31.07.12, 17:49
    Do niedawna funkcjonował parking przy Wybrzeżu ale już jest zamknięty barierkami.
    Strażnik gdy go zapytałem gdzie jest jakiś parking przy ZOO wydarł się na mnie, że "on nie musi takich rzeczy wiedzieć".

Władza nasza bardzo wyalienowała się od społeczeństwa.
    Najważniejsze dla nich to usadzenie znajomków na etatach i przyznawanie sobie premii.
    Pamiętajmy o tym
  • Gość: benek IP: *.e-wro.net.pl 03.08.12, 08:56
    We Wrocławiu likwidują parking przy zoo.Będzie można zaparkować tylko na 5 minut aby wysadzić rodzinę.
    U nas też jest tramwaj pod bramą zoo.

• Gość: k. IP: *.cluster-e.websense.net 31.07.12, 17:01
    do cholery niech parking tam zorganizują, i po kłopocie! do zoo jeżdżą zazwyczaj rodzice z małymi dziećmi, wózkami, butelkami - chyba samochodem łatwiej, prawda? ale nie ma parkingu, wiadomo, że będzie tłum - straż miejska działa!!!! ale jak dzwoniłam, że pod oknem mam awanturę pijacką, latają butelki, to nikt nie mógł przyjechać, tyle pilnych spraw straż miejska miała na głowie - wiadomo, mandaty pod zoo!!!!!!!!! 2 kilometry dalej nie dali rady już zainterweniować!
  • w.s3 31.07.12, 17:06
    Miejsca b. dużo. Czemunie nie zrobić płatnego parkingu z dostępnymi cenami. Czasy Gomułki się chyba skończyły, gdzie posiadacz samochodu był wrogiem ludu pracującego miast i wsi. Szczęśliwy obywatel miał się przemieszczać per pedes lub środkami komunikacji zbiorowej. Choć czytając o planach zagospodarowania Świętokrzyskiej jakaś V kolumna Gomułkowszczyzny chyba zagnieździła się w magistracie. Jak zwykle "wadza" wie lepiej co obywatelowi potrzeba do szczęścia. Może trzeba zrobić zrzutkę na zielonych i zafundować im "dotacje na działalność" to zamkną jadaczki i nie będą ględzić o deptakach i projektach. Teraz to nie ma nic skończonego wszędzie sa tylko realizowane projekty. Jakoś nigdzie nie słyszałem o zrealizowanym projekcie. Czy to nowa "nowomowa".
  • Gość: wdr IP: 145.221.193.* 31.07.12, 17:07
    przecież w pobliżu zoo jest parking (przy dworcu wileńskim), ale nasi kierowcy muszą podjechać pod samą bramę blokując chodniki. jeśli się jest z wózkiem i rodziną to można ich wysadzić a samemu odjechać i zaparkować trochę dalej (w okolicy jest dość łatwo o miejsca).
    dodam, że ci blokujący chodniki "z rodzinami", nie myślą o innych rodzinach, które tymi chodnikami nie mają jak dojechać wózkiem

byłem ostatnio w zoo w kolonii i amsterdamie i tam nie ma specjalnych parkingów (podobnie jak w krakowie i rzymie), więc proszę się nie powoływać na wymyślone standardy
  • w.s3 31.07.12, 17:13
    Gość portalu: wdr napisał(a):

> przecież w pobliżu zoo jest parking (przy dworcu wileńskim), ale nasi kierowcy
    > muszą podjechać pod samą bramę blokując chodniki. jeśli się jest z wózkiem i ro
    > dziną to można ich wysadzić a samemu odjechać i zaparkować trochę dalej (w okol
    > icy jest dość łatwo o miejsca).
    > dodam, że ci blokujący chodniki "z rodzinami", nie myślą o innych rodzinach, kt
    > óre tymi chodnikami nie mają jak dojechać wózkiem
    >
    > byłem ostatnio w zoo w kolonii i amsterdamie i tam nie ma specjalnych parkingów
    > (podobnie jak w krakowie i rzymie), więc proszę się nie powoływać na wymyślone
    > standardy
    A czy w tych zagramanicznych miejscach jest tyle terenu co przed warszawskim zoo.
    Będzie parking , bedą zadowoleni ludzie i kasa na banana dla małpki.
  • Gość: wdr IP: *.chello.nl 31.07.12, 21:03
    w amsterdamie miejsca jest dość mało, ale w rzymie jest bardzo dużo terenów zielonych koło zoo i nikt nie proponuje ich zniszczenia w celu przerobienia na parking. podobnie np. w NY od parkingów do zoo w central parku jest spory spacer, porównywalny do tego z wileńskiej. 15 minut spaceru z wileńskiej (w większości przez park) to przecież nic strasznego w porównaniu z tymi kilometrami, które trzeba przejść z dzieckiem w zoo.
  • Gość: janna IP: *.dynamic.chello.pl 31.07.12, 17:32
    Gość portalu: wdr napisał(a):
    jeśli się jest z wózkiem i ro
    > dziną to można ich wysadzić a samemu odjechać i zaparkować trochę dalej (w okol
    > icy jest dość łatwo o miejsca).
    Bzdury, mieszkałam w okolicy i w wolne dni znalezienie wolnego miejsca parkingowego graniczyło z cudem, własnie przez klientów ZOO.

Szczytem działalności (czyt. bezczelności) "naszej kochanej" Straży było odcholowywanie samochodów 1 czerwca!!! Wyobrażacie sobie tych zdenerwowanych rodziców, takie święto zrobili biednym dzieciaczkom. A wystarczyło by również 1 czerwca pozwolić ludziom parkować na prawym pasie Jagiellońskiej.
  • Gość: mieszkaniec IP: *.play-internet.pl 31.07.12, 18:30
    to samo było 30 kwietnia - komunikacja jak w Święta, a Wybrzeża pod zoo nikt nie raczył zamknąć. Durnota i tępota w tym mieście.. Zastałem wezwanie za parkowanie na chodniku - stawiłem się i nawet nie było dyskusji tylko od razu 100zł i 1 punkt. Brawo dla Straży Miejskiej za skuteczność :). Miasto +100, ja -100 (ale kogo ja i moje dziecko obchodzi). Jeszcze mi w Straży powiedzieli, że mogłem komunikacją przyjechać :)
  • Gość: wdr IP: *.chello.nl 31.07.12, 21:05
    szczyt to jest blokowanie chodnika/drogi swoimi samochodami (na szczęście dla pieszych pojawiło się więcej słupków). zero szacunku dla innych mieszkańców warszawy
  • Gość: benek IP: *.e-wro.net.pl 03.08.12, 09:01
    > Gość portalu: wdr napisał(a):
    > jeśli się jest z wózkiem i ro
    > > dziną to można ich wysadzić a samemu odjechać i zaparkować trochę dalej (
    > w okol
    > > icy jest dość łatwo o miejsca).
    > Bzdury, mieszkałam w okolicy i w wolne dni znalezienie wolnego miejsca parkingo
    > wego graniczyło z cudem, własnie przez klientów ZOO.
    >
    > Szczytem działalności (czyt. bezczelności) "naszej kochanej" Straży było odchol
    > owywanie samochodów 1 czerwca!!! Wyobrażacie sobie tych zdenerwowanych rodziców
    > , takie święto zrobili biednym dzieciaczkom. A wystarczyło by również 1 czerwca
    > pozwolić ludziom parkować na prawym pasie Jagiellońskiej.

Niech się dzieci uczą że tata to warchoł i na co dzień parkuje jak cham.

Jak nie tak to przynajmniej dzieci zapamiętają, ze prawo jest an straży aby wykroczeń nie popełniać.
    Ja tam byłem niedawno w zoo rodziną ale auta nie parkowałem pod nim bo tak robią tylko idioci.

• miguell 31.07.12, 18:01
    Niesamowite - kilometr dalej jest Centrum Handlowe, w którym zdarzają się wolne miejsca?!

Dlaczego w tym ebniętym mieście gdziekolwiek chciałbyś pojechać z dziećmi,
    czy to do przedszkola, czy do szkoły, czy do Zoo to wolne miejsca znajdują się zawsze kilometr dalej?

Władze miasta i kraju w dupie mają to, że młodzi Polacy, którzy tu zostali nie decydują się na posiadanie potomstwa natomiast Ci, którzy wyjechali za granicę często mają więcej niż dwójkę.
  • intransigent 01.08.12, 10:37
    > byłem ostatnio w zoo w kolonii i amsterdamie i tam nie ma specjalnych parkingów

O tym zoo w Amsterdamie piszesz: www.artis.nl ?

parking

Artis has its own parking lot. Artis visitors can use the cheaper Artis parking rate. The parking lot is only 150 meters from the zoo entrance. The entrance to the meeting rooms is another 300 meters down the street, around the corner at Plantage Middenlaan 41a-43.

Jeśli chodzi o dojazd samochodem do zoo w kolonii:

Rund um den Kölner Zoo steht Ihnen eine Vielzahl von Parkmöglichkeiten zur Verfügung: im Zoo-Parkhaus, unter der Zoobrücke, am Nebeneingang Riehler Gürtel und auf der Riehler Straße.

To tyle na temat mitów o rzekomym braku parkingów.
  • wlodzimierz.ilicz 31.07.12, 17:08
    parkingu?
    Są za to "myśliwi" polujący na mandaty?
  • nessuno 31.07.12, 17:15
    wlodzimierz.ilicz napisał:

> parkingu?
    > Są za to "myśliwi" polujący na mandaty?

A po cholerę miasto ma budować parking i wywalać kasę w bloto? Inwestycja trwałaby latami a tak, ci "myśliwi" słuzalczo przynoszą w zębach do kasy bufetu pokaźna kasiorę,ktorą od razu można przeznaczyć na premie i nagrody.
    --
    Odszkodowania "smoleńskie" - wymuszone od państwa odszkodowanie przez cwaniaków ,którym nie chciało się ubezpieczyć na tak wysoką kwotę.
  • Gość: piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.12, 23:13
    A gdzie była ta Straż Miejska jak około godz.13.00 był bity i kopany na środku ul.Ratuszowej niedaleko wejścia do ZOO mężczyzna który przyjechał z żoną i malutkim dzieckiem do ZOO????
  • Gość: Tirinti IP: *.acn.waw.pl 31.07.12, 18:32
    Lepiej jechać do centrum chandlowego gdzie klienci są mile widziani. Tylko niech zoo nie wyciąga łapy po pieniądze podatników.
  • Gość: wdr IP: *.chello.nl 31.07.12, 20:56
    zoo nie ma problemów z frekwencją, w weekendy są kolejki do kas
  • Gość: fm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.12, 18:46
    Dobrze, niech holują. Może Polaczki nauczą się w końcu parkować. Dlaczego na Zachodzie taki słoik, Warszawiak, Poznaniak, burak czy Krakus potrafi odczytać ze zrozumieniiem znaki drogowe a u nas w kraju to postawi swojego złoma na każdym, nawet najmniejszym kawałku chodnika, byle bliżej wejścia lub klatki schodowej, a najlepijej byłoby podjechać pod same drzwi mieszkania.
  • gregsmile 31.07.12, 19:23
    parkingi przy ZOO to taka sama paradnoja organizacyjna jak na podzamczu. normalnie w tygodniu przy ZOO czy na podzamczu policji czy strazy miejskiej nie zobaczymy, ale w weekend chyba cala straz miejska tam sie zjezdza wypisywac mandaty.
    otoz problem lezy w niedostatecznej ilosci miejsc parkingowych przy tych miejscach. pewnie dla urzednikow warszawkich najlepszym rozwiazaniem byloby, gdyby mniej ludzi tu w weekendy przyjezdzalo. obym nie wykrakal, bo ludzie sa naprawde wkurzeni. jak ZOO warszawskie sprzeda o polowe mniej biletow to lapki wyciagnie do miasta o wsparcie, i wtedy pieniadze na parkingi sie znajda.
  • Gość: undisclosed IP: *.dynamic.chello.pl 31.07.12, 20:00
    Mam dwuletnią córkę. Uwielbia zwierzątka wszelkiego sortu.
    Chciałbym z nią pojechać do zoo.
    Mieszkam na Sadybie.
    Autobusem to jest ponad godzina w jedną stronę, i to z przesiadką, w związku z tym mam przed sobą dwie dodatkowe godziny stania na nogach.
    Samochodem 20 minut, tylko nie ma gdzie zaparkować.
    Spróbujcie jechać autobusem z dwuletnim dzieckiem godzinę w jedną stronę w upale, a potem chodźcie z nim 2 godziny po zoo i jeszcze zmuście je do wracania.
    Zapłacę za ten pieprzony parking. Pięć złotych, osiem złotych, ile chcecie.
    Mendy.
  • Gość: wdr IP: *.chello.nl 31.07.12, 20:59
    wystarczy zaparkować przy sierakowskiego i przejść z dzieckiem 5 minut przez park.
  • miguell 01.08.12, 08:47
    Chyba nie masz dzieci człowieku.
    kilometr z małym dzieckiem zrobisz w 5 minut gdy będziesz je ciągnął w pośpiechu za rączkę po ścieżce.

Nie wiem dlaczego tak się uparłeś aby tłumaczyć głupotę władz.
    Koło ZOO od czasów założenia był parking aby rodzice z dziećmi mogli zaparkować
    Dopiero teraz jakiś im.becyl, zapewne kuzynek prezesa, zarządził aby zamknąć go słupkami.
  • b-tadek 31.07.12, 20:22
    Władze Warszawy, od lat wiedzą o problemie parkowania przy ZOO i w celu poprawy nic nie robią. Za ten bałagan w ratuszu zamiast władzy płacą mieszkańcy.
  • Gość: galas rukez... IP: *.dynamic.chello.pl 31.07.12, 21:32
    najbardziej rozbroił mnie ten drugi pas... niby wolny w weekend dla parkujących... ale jakież było moje zdziwienie kiedy w tym roku pojawiając się z dzieciakiem na coroczny łupdejt... okazało się że geniusz ruchu przesunął takowy o ok 50 metrów... niby to tylko te 16 samochodów ale dobitnie pokazuję tzw filozofię mapetów z ZDM...
  • gregsmile 31.07.12, 23:08
    16 samochodow to 16 mandatow po 40 zeta. mupet z ZDM przestawil znak a miasto ma dodatkowe 640 zeta w kazdy dzien weekendu. to w 5 miesiecy letnich miasto Warszawa ma 32 tys zeta wiecej dochodow. i tylko o to chodzi. normalnych ludzi to ratusz ma w glebokim powazaniu.
    a jak dochodzi holowanie to zobacz ile na tych 16 samochodach "sluzby miejskie" maja zarobku i roboty. trzeba swoim robote i zarobek znalezc, proste chyba.
  • Gość: poszkodawny IP: 212.180.203.* 31.07.12, 23:07
    Ludzie po co robić parking? Przecież, żeby wybudować parking trzeba wyłożyć kasę której miasto nie ma. Lepiej na tym stanie zarabiać! 59 aut x 440 zł. za odholowanie = 25 960 zł. za jeden dzień !!! Ile takich dni w miesiącu?
  • Gość: vladi IP: *.acn.waw.pl 02.08.12, 00:18
    kolejne auta parkujące jak popadnie w pasie rozdziału

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka