• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

gdzie kupić owoce granatu - warszawqa Dodaj do ulubionych

• IP: *.30.33.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.09.12, 22:28
    drodzy, gdzie w W-wie można kupić duże owoce granatu z Izraela (nie RPA)? tak mi smakują, a mam dość już bananów, proszę o pomoc :)

pozdrawiam, Mariolka
    Edytor zaawansowany
    • 26.09.12, 14:01
      nie wiem jakiego były pochodzenia ale granaty jako takie są w Piotrze i Pawle , w Lidlu, w Carrefourze

Zakładam, że w Almie też będą
      --
      miszmasz-marghe.blogspot.com/
      i
      malutki-kuchcik.blogspot.com/
    • Gość: agnieszka IP: *.dynamic.chello.pl 26.09.12, 22:23
      Moim zdaniem wszystko mozna kupic w halach mirowskich.
      • 26.09.12, 22:36
        Gość portalu: agnieszka napisał(a):

> Moim zdaniem wszystko mozna kupic w halach mirowskich.

W Hali Mirowskiej, jeśli już... albo na targowisku/bazarku pod Halą (przy Hali/obok Hali/przed Halą/za Halą) - kurczę, bądźmy precyzyjni! Warto poznać nazewnictwo miejsc, gdzie się przebywa dłużej lub krócej, nie? :-)

--
        Nigdy...!
        • 27.09.12, 06:17
          beata_ napisała:

> Gość portalu: agnieszka napisał(a):
          >
          > > Moim zdaniem wszystko mozna kupic w halach mirowskich.
          >
          > W Hali Mirowskiej, jeśli już... albo na targowisku/bazarku pod Halą (przy Hali/
          > obok Hali/przed Halą/za Halą) - kurczę, bądźmy precyzyjni! Warto poznać nazewni
          > ctwo miejsc, gdzie się przebywa dłużej lub krócej, nie? :-)

BŁĄD - są 2 hale mirowskie! W jednej z hal jest m.in.sklep Społem a w drugiej hali Marcpol. Wokół nich targowisko. W każdym z tych miejsc mogą być granaty, najpewniej na targowisku.
          W takich przeszklonych przejściach między obiema halami są 3-4 stoiska - nazwijmy je - bardziej ekskluzywne.
          >
          • 27.09.12, 08:25
            feniks_z_popiolu napisał:

> BŁĄD - są 2 hale mirowskie! W jednej z hal jest m.in.sklep Społem a w drugiej h
            > ali Marcpol. Wokół nich targowisko. W każdym z tych miejsc mogą być granaty, na
            > jpewniej na targowisku.
            > W takich przeszklonych przejściach między obiema halami są 3-4 stoiska - nazwij
            > my je - bardziej ekskluzywne.

Oj cos chyba nie tak z Twoją znajomością tego miejsca.
            Hala Mirowska jest jedna . Druga to jest Hala Gwardii.
            Od zawsze się tak nazywały.

--
            Jedzą, piją, lulki palą,
            Tańce, hulanka, swawola;
            Ledwie karczmy nie rozwalą,
            Cha cha, chi chi, hejże, hola!
            • 27.09.12, 13:28
              jarek_zielona_pietruszka napisał:

> feniks_z_popiolu napisał:

BŁĄD - są 2 hale mirowskie! W jednej z hal jest m.in.sklep Społem a w drugiej hali Marcpol. Wokół nich targowisko. W każdym z tych miejsc mogą być granaty, najpewniej na targowisku. W takich przeszklonych przejściach między obiema halami są 3-4 stoiska -nazwij my je - bardziej ekskluzywne.

> Oj cos chyba nie tak z Twoją znajomością tego miejsca. Hala Mirowska jest jedna . Druga to jest Hala Gwardii. Od zawsze się tak nazywały.

:)) Bywam tam prawie codziennie. Mieszkam obok. Hale Mirowskie to historyczna nazwa obu hal. Hala Gwardii pojawiła się wraz z milicyjnym klubem sportowym Gwardia (1948r.) , teraz jeszcze egzystują tam jakieś mocno zapyziałe szczątki tego klubu. Pierwsza Hala została właśnie dość fajnie odnowiona, druga czeka na sponsora. Polecam pierwszy z brzegu link:
              pl.wikipedia.org/wiki/Hale_Mirowskie_%28Warszawa%29
              • Gość: BUC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.12, 19:41
                > :)) Bywam tam prawie codziennie. Mieszkam obok.

tacy jak ty wiedza tez, gdzie sa Pola Mokotowskie, Aleja Ujazdowska i Aleja Jerozolimska.
                Jak widzicie PKiN to nawet wiecie gdzie jestescie. Szkoda, ze na sile chcecie mieszkac w Warszawie i nie dosc, ze nie jestescie w stanie przyswoic jej historii i nazw.
                Musisz sprawdzac nazwy w internecie?
    • 27.09.12, 16:09
      W tesco, ale nie mówiły, skąd pochodzą.
      • 27.09.12, 19:19
        Oh, jakaś Ty zabawna!
        • 27.09.12, 21:03
          mkkrawiec napisał:

> Oh, jakaś Ty zabawna!

a ty jaki rodzaj humoru preferujesz?

"hahaha, szedł gruby i się wywalił"?
    • Gość: Wojciech IP: *.cdma.centertel.pl 24.11.12, 20:53
      U mnie możesz kupić każdą ilość tych owocków:-)
      Zapraszam, produkt-pol@wp.pl
      Pozdrawiam serdecznie
    • Gość: kk IP: *.centertel.pl 26.11.12, 01:27
      Granaty sa w kazdym supermarkecie oraz niemal w kazdym sklepie sredniej powierzchnii oraz mozna je kupic na kazdym targu. Slowem: sa w calej Warszawie. Jedyny klopot to ustalenie pochodzenia.

Czym sie roznia te z Izraela od tych z RPA???
      Smak owocow zalezy raczej od gatunku (jablka Lobo i Renety) oraz dojrzalosci. Lubisz male czy duze granaty? Cierpkie czy slodkie?
      • Gość: rebe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.12, 12:58
        Czym sie roznia te z Izraela od tych z RPA???

Te z Izraela mają "obciętą skórkę" ;-))
    • Gość: a IP: *.adsl.inetia.pl 30.11.12, 21:50
      Nie wiem skąd pochodziły, ale dobre duże granaty kupiłem własnie w Makro. Cena była dobra - 4zł zamiast 9, jak w innych sklepach. Akurat w Biedronce widziałem po 9zł.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.