Dodaj do ulubionych

"Bądź uprzejmy, jesteś w Rembertowie!" Nietypow...

IP: *.ip.netia.com.pl 08.02.13, 12:25
Pan z Ząbek mnie natchnął, rozszerzenie akcji na pozostałe dzielnice jest kluczowe, tak żeby Pan z Ząbek mógł być uprzejmy nie tylko w Rembertowie, ale również w pozostałych dzielnicach w których bywa.
Edytor zaawansowany
 • morfeusz_1 08.02.13, 12:30

  No fakt odkąd Warśawę przyłonczono wziento do Rembertowa pośród autochtonicznej ludności dało siem zaobserwować strach, wzrost natręctw,nerwic,stresu wynikającego z codziennego pożycia w pośpiechu i za kasą zwłaszcza. Śpołeczność została zainfekowana proszę Szanownego Państwa wirusami dużej anglomenrancji. Kiedyś się śpiewało w Szczepie Harcerskim 115, że :
  Jak chcesz odpocząć to w górę w górę głowa do Rembertowa wybierasz się ...
  Minęło parę lat i lasy o których mowa w tekście ponwyżej stały się śmietnikami.
  Autochtony w wyniku napływu ludności pochowały się po chatkach nie kcąc być rozjechanymi przez motóry i samochody , co to zrobiły sobie tory motokrosowe w lasach tyż przez co spendzają sen z powiek panu andrzejowi i pani dżesice oraz innym mieszkańcom przy pętli autobusowej,no... Ale cóż takie casy.
  Akcja Bądź uprzejmy jest zatem akcjom pożądaną wręcz w odniesieniu... W odniesieniu do nowych mienszkańców tej dzielnicy i młodzieży rozbisurmanionej by zrozumieli że tu życie wolniej płynie i nie należy nam przenosić pewnych przywar ze Warszawy no chiba że ze Pragi bo mieszkańcy jak starzy Rembertowianie gadają zawsze w przyjaźni z tym Ludem żyly.
  Trochę ten kanpelusz przynpomina mnie osobiźcie akcjem Bąć Żentelmenem na drodze z czasów komuny,ale okej od czegoś trzemba zacząć...

  Jak już autor zwrócił uwagiem akcja Goń sąsiada była jakby inincjancją ruchu - superaśnie
  Ja proponujem też ankję nie tylko dla osób młondych i zdrowych ale też pomynśałbym o nieco starszym ponkoleniu w moim wienku czyly cirka 69 - 100 latków
  Może taką akcję warto zorganizować pod hasłem - "Bierzcie Kije i chodźcie z nami " co po niektórzy już chodzą od lat w takim nordic walkingu... no ale ja pomysłów zdradzać nie bendem... niek się tu młodzież z fejcdzboka wykaze . A plakanty no miast 200 ulotek niek jeden autor zawiesi baner przy Ratuszu i na zdrowie bardziej wyńdzie. I niek Ratus ino głupich pomysłow nie wprowadza i świateł nie montuje ani fotorandarow bo mieszkańcom one nie som potrzebne.
  Syćkich w Rembertowie na odległość pozdrawiam - morfi he he he ;)

  --
  Jestem Morfi i jestem z Polski
  Hosti Pectus Cor Amico!
 • Gość: RB IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.13, 11:44
  Uprzejmy Morfeuszu - pozwolę sobie upowszechnić Twój komentarz w Rembertowie - bezpośrednio :)
 • morfeusz_1 11.02.13, 13:36
  bardzo proszę ...
  --
  Jestem Morfi i jestem z Polski
  Hosti Pectus Cor Amico!
 • Gość: olo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.13, 10:40
  Morfeuszu, nie miał byś ochoty napisać od czasu do czasu czegoś o Rembertowie na naszym FanPeagu na fb - Rembertów Bezpośrednio - jeżeli tak daj znać na rembertowbezposrednio@gmail.com

  pozdrawiam
 • Gość: olo IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.13, 22:59
  Morfeuszu , będziesz miał ochotę coś napisać o R, ślij na rembertowbezposrednio@gmail.com
 • morfeusz_1 08.05.13, 00:43

  Już ci odpisałem - ja też mam @ chociaż nie wyglądam po paru latach poniewierki
  morfeusz_1@gazeta.pl

  pzdr
  --
  Jestem Morfi i jestem z Polski
  Hosti Pectus Cor Amico!
 • Gość: ftw IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.13, 12:59
  eee?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka