Dodaj do ulubionych

Czy prezydent powinien ułaskawić Jana Galę?

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.03.02, 11:21
Edytor zaawansowany
  • sloggi 21.03.02, 11:23
    Nie, ponieważ wtedy ja czując się zagrożony mógłbym w przypływie szału
    bezkarnie wymordować połówę mieszkańców Warszawy.
  • zdzieblo 21.03.02, 12:09
    O, Pasztet. Idz stad, buraku.
  • cowynato 21.03.02, 16:57
    Stanął w obronie zagrozonych,mam nadzieję że w twojej obronie nikt nie stanie.
  • atob 06.04.02, 19:27
    Sloggi idz i morduj >Preztdent ulaskawil .Ciekawe jaki wplyw mial na to "nadarzyn"?
  • Gość: aska IP: 195.136.95.* 21.03.02, 17:56
    Tak! W innym wypadku każdy policjant mając wykonywać swoje obowiązki będzie
    godzinę się zastanawiać czy warto! Jeżeli policjant widzi że ktoś jest
    atakowany powinien interweniować a nie odwracać głowę i udawać, że go tam nie
    ma, bo nie wie jak to się skończy!
    Wykonywał swoją pracę, bo policjant nawet po służbie - jest na służbie. Jeśli
    są tacy jak on to ja czuję się bezpiecznie na ulicy.
    Cywilny postronny człowiek po usłyszeniu strzałów nie pędzi co sił w ich
    stronę. Proste i logiczne.
  • Gość: Dyzio IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.03.02, 18:18
    bo zareagował jak rasowy glina i chwała mu za to. Uwagi o potencjalnej chęci
    mordowania sasiadów traktuję jako "wypadek przy pracy". Szczerze mówiąc, i
    mówią to w pełni świadomie, wolę taka reakcję gliny niż brak jakiejkolwiek. A
    coby wypowidać się o "pokojowym wyglądzie" bywalców tego konkretnego barku /
    mordowienki na Brudnie to "trza" go znać lub bywać w jego okolicach, bo inaczej
    wszelkie górnolotne czy "ogólnoludzkie" uwagi są li i jedynie wysoce
    moczopędne. Howgh !!!
  • atob 21.03.02, 23:33

Gość portalu: Dyzio napisał(a): . Szczerze mówiąc, i
    > mówią to w pełni świadomie, wolę taka reakcję gliny niż brak jakiejkolwiek.

To jest STRASZNE co napisales ale pewnie jestes "prawdziwym psem" choc mam nadzieje ze jednak nie . Zastanow sie i pamietaj nie oglodaj za duzo programow takich jak w/w "prawdziwe psy"
  • Gość: Dyzio IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.02, 18:35
    Ani oglądanie ani tymbardziej nie czynienie tegoż nie zwalnia od SAMODZIELNEGO
    MYŚLENIA !!! Ja myslę tak jak napisałem i cosik mi się wydaje, iż nie jestem w
    mniejszości. Sporo jest takich co "plują na gliny" ale w razie jakiejkolwiek
    draki dotyczacej ich osobiście i personalnie z utęsknieniem
    wypatrują "smerfów". Jesli nie było to zrozumiałe to powtarzam jeszcze raz (dla
    słabszych): 1.glina dlatego jest dobrym gliną, że ZAWSZE i WSZĘDZIE reaguje
    broniąc prawa, 2. glina jest ludź - a więc ma prawo się mylić (oczywiście nie
    powinien - ale MA PRAWO), 3. jakoś tak się dzisiaj dziwacznie porobiło, że o
    wiele większe prawa ma dzisiej atakujący niż broniący się (czytaj - zdecydowany
    na działanie bandzior a nie usiłujący go powstrzymać "szarak" bo zawsze można
    będzie twierdzić, że przekroczył granice obrony koniecznej), 4. nawet prawnicy
    stwierdzili, że ten konkretny facet został skazany bo AKTUALNIE MIŁOŚCIWIE NAM
    PANUJĄCE PRAWO nie umożliwiło innej oceny zdarzenia, 5. coby się autorytatywnie
    wyrażać o tym co ten glina w cywilu mógł robić tudzież mysleć KONIECZNE JEST
    organoleptyczne poznanie tego punktu na mapie Wwy. Howgh !!!
    Ps. A tak wogóle to nie jestem gliną tylko własnie typowym "szarakiem". Ale ja
    jeszcze poza tym myślę, i to nie koniecznie "zgodnie z izmami" ...
  • atob 23.03.02, 00:27

Gość portalu: Dyzio napisał(a): 2. glina jest ludź - a więc ma prawo się mylić (oczywiście nie
    > powinien - ale MA PRAWO),

Jezeli to zdanie odnosi sie do wydarzenia opisywanego w tym watku to jedno jest pewne dalej dyskutowac z Toba nie bede. I mam nadzieje ze kiedys/gdzies nie zostaniesz zabity kula kalibru 9 mm tylko dlatego ze policjant ma prawo sie mylic.
  • Gość: Mr. X IP: 2.4.STABLE* / 10.0.254.* 06.04.02, 23:14
    Oczywiście, że TAK!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka