• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Najlepsza kablówka w Warszawie Dodaj do ulubionych

• 24.02.13, 16:42
    Zaawansowany formularz
    • Gość: gość IP: *.centertel.pl 26.02.13, 09:30
      Najlepszą kablówką była ś.p. Aster (obecnie UPC).
      • Gość: wawa IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.13, 20:35
        UPC to raczej DUPC, szkoda mi Astera.
      • 05.10.14, 20:43
        I dlatego dla stęsknionych za Asterem powstała gigakablówka netii gdzie za 40zł możesz mieć neta i tv i bez kar umownych możesz przejść do niej z jupici
        • 02.11.14, 23:49
          no wlasnie dziwie się że nie ma jej w zestawieniu zfdecydowanie jest konkurencyjna !!!
    • 27.02.13, 10:44
      Trochę bez sensu ta ankieta. Przeważnie każdy zna swoją kablówkę, a pozostałe ocenia z relacji innych. Do tego dziś kablówka to nie tylko TV, ale też np. internet. I tu oceny dostępne w sieci bardzo się różnią.
      Generalnie jak czytam tony opinii - najlepsza jest ta kablówka, której akurat nie mamy. Ale sam jestem ciekaw, choć możliwości zmian póki co mam minimalne.
      --
      31-01-2013 7 lat na forach gazeta.pl - jak ten czas leci
    • 15.09.14, 09:35
      Rozumiem, ze kryterium ankiety to subiektywne odczucia reprezentacyjnej grupy internautów :)
      Moje tez są subiektywne.....gigakablówka netii . Za 40zł net i kablówka :)
    • 30.10.14, 23:22
      durna ankieta....niby o czym ma świadczyc? szukam konkretnych informacji dlaczego jedna jest lepsza od drugiej a nie co komu sie wydaje! Marcelio gigakablówka nie wchodzi w szranki bo jest to oferta lokalna
      • Gość: nicki IP: *.centertel.pl 07.11.14, 20:38
        co z tego że lokalna? w wawie i krakowie najtańsza
        • Gość: jeffy IP: *.play-internet.pl 30.11.14, 23:24
          co z tego że najtańsza skoro z powyższej tabeli wynika że nie istnieje :)
      • Gość: hym IP: *.free.aero2.net.pl 04.01.15, 20:05
        może dla Ciebie nie wchodzi, ale wawie to najlepsza oferta a z tego co wiem to dostępna jeszcze w krakowie... ja mogę napisać nie wchodzi upc bo jest drogie najdroższe...
        • Gość: sheriff IP: *.centertel.pl 29.01.15, 00:38
          wystarczyło że netia weszła tam gdzie było aster i już ceny poszybowały w dół, tylko dlaczego tak jest że nie wszędzie masz wybór tylko jesteś skazany na jednego operatora...to lokalny monopol i powoduje wygurowane ceny.
    • 31.01.15, 09:50
      Nawet zdecydowałem się na netię, ae co z tego jak podobno na dzień dzisiejszy czekają na dekodery.
      --
      Muzycznie
      nigdy nie wiem :(
      kochani nudziarze
      • Gość: irek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.15, 12:25
        nie spodziewali się że 20 tyś ludzi w tak krotkim czasie będzie chciało podpisać z nimi umowę
        • 31.01.15, 18:59
          chyba nie chodzi o 20 tyś :)
          czyźby dekoder był jeden do tv i internetu?
          --
          Muzycznie
          nigdy nie wiem :(
          kochani nudziarze
    • 01.02.15, 11:21
      po trzech latach z UPC - dobrze ale drogo chcialabym zmienic na Orange - tv, internet, telefon stacjonarny + komorka . Czy macie doświadczenia jak to działa - w sumie ponad 60 zl taniej za taki pakiet miesięcznie ale boję się troche jakości TV
      --
      orku
    • Gość: Alan IP: *.dynamic.mm.pl 19.05.15, 12:55
      mam od paru miesięcy gigakablówkę i tak, póki co to jest wlasnie najlepsza kablowka :) daje zaoszczędzić parę groszy!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.