Dodaj do ulubionych

Odwołali burmistrza dużej dzielnicy. PO w opozycji

04.04.13, 19:52
I dobrze. Nie wiem co lepsze dla Targówka PiS, PO czy Niezależni. Ale takie kombinacje to właśnie porażka samorządności. Mencina tam się skompromitował, przechowaliśmy go to odwołamy teraz tego aby przerzucić na inną dzielnicę. To cieszy, że PO przegrała tą potyczkę.
--
Varsovia - Semper invicta, semper heroica.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Paweł IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.13, 20:03
    Chcieli być za sprytni a tu psikus.
    Nastepne dzielnice, bierzcie przykład!
    I won z Hajką i jej przy..pasami Rutą i Krajnowem!

--
    Walczymy o wywalenie peło z ratusza!
  • asperamanka 04.04.13, 20:20
    Sprytni to oni nie byli. Raczej zbyt pewni swego. Myśleli że wymienią jednego gościa na drugiego, mniej kompetentnego, i nikt nie piśnie. I w organizowaniu karuzeli kadrowej okazali się równie profesjonalni, jak nasi wybitni kierowcy Opla w grze z Ukrainą.

To w sumie niezłe jajo, PO już nawet jednego kolesia na drugiego wymienic nie potrafi, żeby nie dac przy tym doopy. Ciekawe, jak nowy burmistrz będzie się kontaktował z "młodymi" z PO? ;-)
  • alik-w-plomieniach 04.04.13, 20:38
    Matoły, na cudzych błędach się nie umieją uczyć. Już tu jeden taki był, co mu się wydawało, że naród go kocha i na pewno poprze go we wcześniejszych wyborach, które rozpisał w celu totalnego skoku na władzę.
    Jak wyk*rwił mordą o ziemię, tak mu się w łepetynie poprzestawiało i teraz bredzi coś o spiskach, helu i dwóch wybuchach...

--
    Alik, rzadki kot absurdystański
    Choć nie jestem kapelanem, to nakarmię cię kolanem.
  • Gość: zerty IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.13, 20:40
  • Gość: fan Hajki Grundbau IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.13, 23:04
    Na szczęście skok na władzę uczynili nasi chłopcy od PO, oby trwało to wiecznie.
    Amen
  • alik-w-plomieniach 05.04.13, 11:26
    Ja bym im jednak proponował skok z mostu do Wisły na główkę. Możliwie w lecie.
    GRONKOWIEC POD WALEC!
    --
    Alik, rzadki kot absurdystański
    Warszawskie Metro: CAN YOU DIG IT?!
  • Gość: gość IP: *.net-serwis.pl 04.04.13, 20:20
    Referendum za skróceniem kadencji Rady Warszawy, odwołaniem Prezydent Miasta i rozwiązaniem Straży Miejskiej!
  • Gość: Jaro IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.13, 21:45
    Jesli referendum będzie dotyczyło również ich, to jej będą bronić!!! Jeśli nie, to je będą mieli w nosie!!!
  • nessuno 04.04.13, 21:59
    Gość portalu: gość napisał(a):

> Referendum za skróceniem kadencji Rady Warszawy, odwołaniem Prezydent Miasta i
    > rozwiązaniem Straży Miejskiej!

Jak najbardziej. 3 X TAK!!!
    --
    Odwagi wymaga wejście do "czerwonej rzeki", ale tylko prawdziwy heros zdecyduje się z niej pić.
  • Gość: wiki IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.13, 20:22
    Nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!! PIS też się pogoni z czasem i przyjdą lokalni Działacze!!!!!!!!!!!! Hanka łyso CI? Mordowałaś Targówek tyle lat!!!!
  • asperamanka 04.04.13, 20:27
    Właśnie o to chodzi. PO z lokalnymi miało większośc, ale ci lokalni się zorientowali, że jeśli będą kojarzeni z PO, to po ostatnich jazdach w sprawie śmieci, komunikacji, ciągłego bajzlu w mieście, itp., w następnych wyborach nie mają po co startowac już, i wykorzystali sytuację stworzoną przez samo PO, żeby zmienic front. Tylko dziwne, że politrucy z Bufetu nie wyczuli, że wiatr zaczyna wiac w inną stronę, i w gierkach wskazana jest ostrożnośc. Tacy wybitni macherzy, he he ;-).

Chyba samozadowolenie im rozum odbiera.
  • Gość: misku IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.13, 20:27
    Nic dodać nic ująć. Hanka prawa strona Ci nigdy mordu nie wybaczy!!!!!!!!
  • Gość: szyki1234 IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.13, 20:42
    Pamiętajcie że PIS chciał tu zorganizować Jarmark Europa!!!
  • Gość: debil IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.13, 20:56
    proszę o pomoc bo nie wiem
  • radoslaw.banak 04.04.13, 21:08
  • taka_prawda500 04.04.13, 21:25
    Trzymam kciuki za nowego burmistrza. Oby w końcu ruszyła budowa Łodygowej, obwodnicy z Żaby do Wiatracznej, Mostu Krasińskiego...
  • Gość: wawiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.13, 21:42
    Doradzam lekturę ustawy warszawskiej i statutu miasta...
  • Gość: z wawy IP: *.dynamic.chello.pl 05.04.13, 07:53
    Wawiak sugerujesz że rada warszawy nie przyklepie tej uchwały Targówka, dokopie się do jakiegoś błędu proceduralnego? Tak może być....
  • robert_wwa 05.04.13, 11:42
    Myślę, że bardziej sugeruje to iż czy ten czy inny to i tak nie dostaną więcej kasy na inwestycje. A może nawet mniej z racji, że się postawili. Dzielnice są skazane finansowo na Radę Miasta i burmistrz tak jak u mnie na Bielanach może chcieć ale jak na inwestycje dostał dosłownie kilka milionów to w sumie pretensje za brak mam do rady miasta a nie dzielnicy.
    --
  • Gość: Zamienił stryjek IP: *.dynamic.chello.pl 05.04.13, 11:27
    Człowieku zapomnij, jaki on nowy od 6 lat z Zawistowskim kręcił lody w dzielnicy m.in. kupił "zaginione nuty" za 100 tys., które można było skserować w bibliotece narodowej za 10 zł. Antonik to spółdzielczy beton. Jeżeli ktoś ma jakieś złudzenia niech zobaczy jak zarządzane jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Bródno, jakiej wysokości są czynsze i jaki standard, jak traktuje się mieszkańców. Zamienił stryjek siekierkę na kijek
  • nessuno 04.04.13, 21:37
    Padła też obietnica wsparcia w poszukiwaniach nowej pracy (usunięty w podobnych okolicznościach burmistrz Białołęki dzięki protekcji PO wszedł do zarządu miejskiej spółki MZA).

I tym sPOsobem nieudacznik w jednym miejscu dostaje się do miejskiej spółki i tam robi"karierę. A żeby was szlag trafił pieprzone POpaprańce, inne parchy zresztą też.
    --
    Odwagi wymaga wejście do "czerwonej rzeki", ale tylko prawdziwy heros zdecyduje się z niej pić.
  • Gość: Rybcia pozdrawiam IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.13, 21:41
    i pożegnanie niejakiego p.Bartelskiego, a następnie osławionej HGW, bo poziom arogancji obu tych osóbek jest wprost niesamowity.
  • Gość: Ubawiony IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.13, 21:42
    Takich jak Mencina...;-)
    PO(podobnie jak PSL!) nie liczy, się obsadzając stołki, z miernymi kwalifikacjami swoich nominatów, choć ma lepszych kandydatów. No i tak się, nareszcie zaczęło dziać jak na Targówku...;-)
  • mroczny.rowerzysta 04.04.13, 22:33
    Oby był to trwały trend!
    --
    lukasz78.bikestats.pl - rowerem po Warszawie i nie tylko
  • rembridge 04.04.13, 23:55
    Od momentu kiedy PO odwołało burmistrza Rembertowa i przywiozło na ośle gupka z Bielan mam w dupie ich posunięcia. Dla mnie może nastąpić samorozwiązanie partii. Zapewne brak mojego głosu w każdych kolejnych wyborach nie będzie miał na nie wpływu ale moja moralna satysfakcja będzie. Nie oddam już losów Państwa w ich ręce- szkoda mojego głosu.
  • cotokoniaobchodzi 05.04.13, 00:01
    Gratulacje dla radnych z Targówka, facet by dużo dobrego zrobił, ale nie dla dzielnicy, tylko dla siebie, kolegów i Partii.
  • polskirozlamacz 05.04.13, 00:52
    Mieszkańcy nawet tego nie zauważą. Pewnie 99% nie znało nazwiska burmistrza, tak i nie będzie znało nazwiska następcy.
  • robert_wwa 05.04.13, 11:40
    To po co się wypowiadać, jak to dla kogoś bez znaczenia? Ale ten 1% wiedział i się orientował. To jak z głosowaniem masz to gdzieś nie głosujesz ale i po co się wypowiadać wtedy?
    --
  • Gość: LM IP: *.216.81.33.dyn.user.ono.com 05.04.13, 10:36
    Czyli będzie jeszcze więcej kolesiostwa, kręcenia lodów, przymykania oka na patologie w Urzędzie.
    Już lepsza byłaby osoba z zewnątrz, która by to całe towarzystwo wzajemnej chorej adoracji rozgoniła na 4 strony świata. I tylko dlatego powstała ta koalicja. By ktoś z zewnątrz nie pojawił się i nie zaczął robić porządków. Dzięki temu status quo zostanie zachowane.
  • Gość: urzędnik IP: *.dynamic.chello.pl 05.04.13, 11:45
    Niestety masz rację. SM Bródno to najgorszy postkomunistyczny beton, sitwa która opanowuje całą dzielnicę, atakują organizację pozarządowe (to dla "lokalnego komitetu" konkurencja, wspólnoty mieszkaniowe - bo przecież najlepiej się mieszka w SM Bródno, innych deweloperów i spółdzielnie - nie lubią konkurencji. Niech ktoś w końcu sprawdzi, dlaczego jednostki dzielnicowe wynajmują pomieszczenia od SM Bródno po stawkach komercyjnych, kiedy dzielnica dysponuję własnymi lokalami? Niestety niekompetencja PO została zastąpiona przez lokalną sitwę z SM Bródno na czele. Szkoda mi PiS, który firmuję ten "parszywy układ"
  • Gość: LM IP: *.216.81.33.dyn.user.ono.com 05.04.13, 23:49
    I niestety pan Kowalski się ostał na stołku. Mężczyzna po 70'tce z początkami demencji starczej, który hamuje wszelkie ciekawe inicjatywy w dzielnicy na zasadzie "za moich czasów to..." i ma obsesje na punkcie kanału Bródnowskiego i szlaku wodnego który sobie wymyślił, który przez wszystkich jest traktowany jak kukułcze jajo.
    Pani Szmulewicz - jest specjalistką i osobą bardzo profesjonalną, więc ona będzie pracować.
    Reszty nie znam, więc się nie wypowiem.
  • Gość: CBA IP: *.dynamic.chello.pl 05.04.13, 11:37
    "Nowy burmistrz" ma zbierać kwity sam na siebie? Przecież rządził przez 6 lat razem z PO i jedyna afera jaka wybuchła na Targówku to właśnie z udziałem Antonika (kupił "zaginione nuty" Elsnera w Londynie za 100 tys. zł, okazała się, że w bibliotece narodowej w Warszawie można je skserować za 10 zł). PiS nawet zawiadomiło prokuraturę, a teraz z tymi złodziejami wchodzi w koalicję - gratulacje! Lokalne komitety jak to pięknie brzmi, SM Bródno dawni działacze PZPR, najgorszy beton, niekompetencja i złodziejstwo.
  • Gość: lokatorress IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.13, 14:12
    Targówek został najpierw POkarany przez zrzutków PełOwskich a teraz chyba jeszcze gorzej czyli spółdzielczy beton komuszy, inaczej tego nie nazwę, niestety mam styczność z nimi co prawda na szczeblu adminstracji osiedla ale skoro czas w takiej adminstracji zatrzymał się prawie 25 lat temu to i wyżej jest to samo albo gorzej. Poraża brak komprentencji, dyletanctwo, olewactwo itd. zapraszam do mojego bloku dzielnie "zarządzanego" przez spółdzielnia, smród, kiła i mogiła. dozorczyni ma na wszystko wyebane, ale adminstratorka twierdzi że jest ok. , doprosić się o cokolwiek to droga przez mękę... jeśli takie będa władze Targówka no to tylko uciekać wypada z tego grajdoła komuszego
  • Gość: korektor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.13, 14:24
    Nie ma z kim przegrać! Ta pewność siebie wcześniej, czy póżniej zgubi PO. Przegrany w wyborach Ursynów, przekombinowany Targówek, a dzisiaj o włos Nowak w sejmie.
  • Gość: filut z Pragi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.13, 21:12

Bufeciarze juz pewnie pala wszystkie dokumenty zeby ich lodziarnie nie wyszly na wierzch, ale jak uczy historia Bolka i innej agentury nie da sie wydrzec i spalic wszystkich papierow

to moze byc pierwsza kopalnia dowodow na lodziarnie jaka Bufeciarnia prowadzi na wszystkich poziomach "zarzadzania". A potem brac na koronnego jakiegos zlamanego Bufeciarza i po nitce do klebka az zacznie sie palic pod odessanym zadem Bufetu

• Gość: mala IP: *.146.198.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.04.13, 20:58
    i dobrze. teraz Miastowskiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka