Dodaj do ulubionych

"Warszawiacy chamami? Chamy mieszkają w całej P...

IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.05.13, 15:43
Nie wiem co jest charakterystyczne dla wspolczesnego Warszawiaka, jako ze na emigracji zyje od przeszlo 15 lat. Ale kiedy ostatnio wpadlem do Warszawy zauwazylem dwie czeste postawy:
- "tumiwisizm"
- brak poszanowania cudzego czasu
Edytor zaawansowany
  • 11111 23.05.13, 16:23

W Warszawie mieszka zbyt dużo elementu napływowego .To oni szargają Warszawie opinie i wizerunek.My Warszawiacy powinniśmy pozbyć się tej napływowej góralszczyzny.
  • robertmatycz 23.05.13, 16:56
    11111 napisał(a): W Stolicy jest za dużo chamstwa, ale i za dużo napływowych ludzi. Nalezałoby sie ich pozbyć, teraz i jak najszybciej.....Precz z chamami....

>
    > W Warszawie mieszka zbyt dużo elementu napływowego .To oni szargają Warszawie o
    > pinie i wizerunek.My Warszawiacy powinniśmy pozbyć się tej napływowej góralszcz
    > yzny.

--
    Pozdrawiam, Robert.
  • Gość: Kaska IP: 207.45.249.* 24.05.13, 15:34
    "Przecz z chamami..." - bardzo kulturalne i wcale nie odznaczające się wyjątkowym chamstwem
  • vonsmroden 23.05.13, 22:25
    Ale te napływowe bydło nie jeździ na warszawskich blachach!
  • Gość: olka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 23:19
    jestem napływowa czy tzw słoik nie jestem chamem bo znam zasady dobrego wychowania .Na wakacjah nie przyznaję się że jestem z Warszawy bo od razu ceny zwrastają.To my pracujemy długo ,aby w spokoju odpoczywać ,a nie słuchać warszawka przyjechała.Jakie to obrzydliwe .Wszystkim znajomym z trójmiasta opowiadam jaka cudowna jest stolica i ludzie.Pamiętam mój pierwszy dzień w Warszawie jak z córką wsiadłam do trawaju i nie mogłam kupić biletu,starszy pan dał Mi bilet chciałam zapłacić on stwierdził ,że nastepnym razem to ja komuś pomogę.
    Kij ma dwa końce
  • Gość: Ola IP: 207.45.249.* 24.05.13, 15:31
    Taaa pozbądź się, to w Warszawie zostanie 20% aktualnej liczby mieszkańców i "prawdziwi warszawiacy" nie będą mieli dla kogo pracować :P
  • Gość: abc IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.13, 16:33
    warszawa - tu sie nie śpi..
  • robertmatycz 23.05.13, 16:57
    Gość portalu: abc napisał(a):

> warszawa - tu sie nie śpi.....A właśnie, ze ja śpię, po 22.

--
    Pozdrawiam, Robert.
  • Gość: domino0001 IP: *.204.5.249.dsl.dynamic.t-mobile.pl 23.05.13, 17:19
    robertmatycz napisał:

> Gość portalu: abc napisał(a):
    >
    > > warszawa - tu sie nie śpi.....A właśnie, ze ja śpię, po 22.

Myślę, że warto byś znalazł dobrego lekarza, bo Twoje komentarze świadczą o problemach z psychiką. Zrób to dla własnego dobra, Robercie.
  • Gość: gaga IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.13, 16:54
    warszawiaków z wiosek z całej Polski???
  • robertmatycz 23.05.13, 16:58
    Gość portalu: gaga napisał(a):

> warszawiaków z wiosek z całej Polski???....TAK ' BURAKU' Z WIOSKI, ' Splywaj' do swojej wioski.

--
    Pozdrawiam, Robert.
  • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 19:12
    Jestem 40latką urodzoną w Warszawie, choć moi rodzice nie, więc pewnie też nie jestem prawdziwą warszawianką. Pamiętam czasy kiedy na wakacjach za przyznanie się, że jest się z Warszawy faceci/tubylcy mieli pretekst do bitki. Do dziś pozostała we mnie niechęć do przyznania się skąd jestem.
  • Gość: społecznik IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.13, 23:28
    Normalny mieszkaniec tego miasta ma was w doupie póki nie zrozumiecie, dostosujecie i nie pokochacie tego miasta.

I tego się trzymajmy.

Varsovia!

Semper Invicta!

Semper Heroica!
  • Gość: todo IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.13, 23:42
    Mieszkam w różnych miastach, głównie w Warszawie, dwa całe lata i wakacje od lat paru w 3mieście, parę lat w Poznaniu, dwadzieścia lat na Lubelszczyźnie. Duża czasu spędziłem też w Krakowie. Jedno muszę przyznać, tak żenującego poziomu usług jak w Trójmieście, nie widziałem nigdzie. Nie chodzi tylko o knajpy, spróbujcie kupić drzwi, pralkę, pomalować mieszkanie, naprawdę trudno uwierzyć, że im zależy na kliencie.
  • Gość: społecznik IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.13, 23:46
    Dokładnie o tym mówię.

każde miasto ma swoje dobre i złe strony.

W gruncie rzeczy, wszyscy jesteśmy Polakami. Jesteśmy sobą i to kocham w Nas. Nie ma takiego drugiego kraju.
  • Gość: Frollo IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.13, 00:02
    >Nie ma takiego drugiego kraju.

Argument nie do zbicia. Ba, ośmielę się stwierdzić, że nie ma drugiego takiego kraju jak każdy kraj na świecie, może za wyjątkiem Belgii, która jest jak dwa kraje w jednym, i tylko czeka na podział przez pączkowanie.
  • Gość: społecznik IP: *.dynamic.chello.pl 06.05.14, 23:08
    Podobnie jak twoja masa szara.
  • 1zorro-bis 07.05.14, 13:34
    i dlatego ja jako niewarszawiak - czytajac takie posty - omijam Warszawe szerokim lukiem. Bo wole polska wies niz takich....."Warsiawiakow".:D:D:D

--
    ble, ble, ble.....pic mi sie chce!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka