Dodaj do ulubionych

AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa

24.03.14, 08:42
Witam,

Czy ktoś słyszał jakieś opinie o tej podstawówce? Mieszkam niedaleko i widziałam, że niedawno się otworzyli, ale od nikogo jeszcze nic nie słyszałam. Pójdę tam z synkiem na dzień otwarty - takie przeszpiegi :) ale dobrze by było wiedzieć coś więcej zanim pójdę. Pomoże ktoś?
Edytor zaawansowany
  • zajanka 31.03.14, 09:53
    3aldona napisał(a):

> Witam,
    >
    > Czy ktoś słyszał jakieś opinie o tej podstawówce? Mieszkam niedaleko i widziała
    > m, że niedawno się otworzyli, ale od nikogo jeszcze nic nie słyszałam. Pójdę ta
    > m z synkiem na dzień otwarty - takie przeszpiegi :) ale dobrze by było wiedzieć
    > coś więcej zanim pójdę. Pomoże ktoś?

Rozumiem, że synek nie chodził do ich przedszkola, więc powiem jak to wygląda: przedszkole przyjmuje zapisy i startuje od września 2014. Będzie tak jak przedszkole dwujęzyczne o profilu sportowym i dzieciaki będą kontynuowały naukę znaną z programu z przedszkola. Ja swoją córeczkę zapisuję, bo bardzo jej się podoba przedszkole i widzę, że faktycznie cieszy się, że tam chodzi, więc system się sprawdza. Profil stawia na naukę języków i rozwój sportowy. Jeśli jeszcze nie byłaś na spotkaniu to przejdź się jak najszybciej do przedszkola mali odkrywcy, na pewno dowiesz wielu ciekawych rzeczy, a ze swojej strony bardzo polecam!
  • ewa_mama_jasia 17.04.14, 15:48
    Spokojnie, tłumu chętnych nie bedzie. Nie za taką cenę. 2 tys. wpisowego, 1500 zł czesne i do tego płatne posiłki? Szkoła czynna od 7.30?
    Nawet ten basen 1x w tygodniu i te mityczne 10 godz. angielskiego nie zrekompensują takich cen.
    --
    Jasiek urodził się 23.10.2005r. o godz. 18.20
  • ewa_mama_jasia 17.04.14, 15:52
    Poza tym jestem ciekawa, w jaki sposób na 1 godzinnej rozmowie z dzieckiem osoba rekrutująca sprawdzi te wszystkie punkty, które dziecko potrafi. No i dziecko idące do szkoły nie musi umieć czytać prostych wyrazów, rozpoznawać liter itp. Bo tego ma się nauczyć w szkole.
    Rozumiem, ze kolejna niesprawdzona rpzechowalnia dla dzieci bogatych rodziców.
    --
    Jasiek urodził się 23.10.2005r. o godz. 18.20
  • ani.ta.mta 21.04.14, 17:32
    Ta, ciekawe...
    Pokuszę się na porównanie (dane do potwierdzenia na stronach szkół, mogłam wprowadzić małe nieścisłości).

Rodzice na Ursynowie, którzy myślą o szkole niepublicznej zwykle rozważają przynajmniej jedną z poniższych szkół (niektórzy na testy wysyłają do każdej):

1. Primus - czesne 1560, wpisowe 2000, posiłki - tylko obiad 12, angielski / 5 h
    2. STO Wiolinowa - czesne 1240 (ze świetlicą), wpisowe 2000, posiłki - tylko obiad 11,50, angielski / 3 h (tylko)
    3. Przymierza Rodzin - czesne 1000-1200, wpisowe 1000, posiłki tylko obiad - kilkanaście zł w zależności od wariantu, angielski /3 h (tylko).

Dla mnie cenowo to bardzo korzystna propozycja, zwłaszcza, że widzę duży walor z zwiększonej ilości godzin przeznaczonych na naukę języka.

• macko_star 05.05.14, 15:43
    Też uważam, że Aurus jest ciekawą propozycją. Szkołę dopiero otwierają, więc może tłumów nie będzie, a duża liczba języka angielskiego jest rzeczywiście interesującą ofertą.
  • kryszkik 10.01.19, 22:31
    Chciałabym uzyskać świeże opinie na temat szkoły Aurus na Poleczki. Wydaje się fajna,przyjazna ale jak po latach oceniacie ją? Czy dzieci są tam traktowane indywidualnie?Czy nie ma tam snobizmu? Jaki jest poziom nauczania? Czy dzieci nie są zawalone nauką? Czy są prace domowe i ile? Jaki jest kontakt z nauczycielami?
    Będę wdzieczna za wszelkie informacje.

Dzięki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.