Dodaj do ulubionych

kawalerski

07.05.15, 05:43
Dzien dobry,

dziekuje za Panstwa czas i pomoc. Moj brat traci wolnosc za miesiac, niestety nie chodzi o wiezienie ale o slub ;) Chce urzadzic mu dzien i wieczor kawalerski ale niestety nie mam zielonego pojecia o Warszawie, wlasnie dlatego jestem tutaj na tym forum i na wielu innych aby zapytac sie ludzi ktorzy mieszkaja w Warszawie i wiedza najlepiej o dorade i skierowanie w odpowiednim kierunku. Dziekuje serdecznie za pomoc

Pozdrawiam,

Mariusz
Edytor zaawansowany
  • sibeliuss 07.05.15, 14:05
    Skoro to taka tragedia to może jakiś pomysł jak go uratować z opresji?
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • starix62 07.05.15, 19:42
    Jaka tam tragedia, proponuje niezłą knajpę na Mokotowie; Miączyńska Fort Szeląg. Znakomite polskie jedzenie !
  • taki-sobie-nick 07.05.15, 23:02
    biamars napisał(a):

> Dzien dobry,
    >
    > dziekuje za Panstwa czas i pomoc. Moj brat traci wolnosc za miesiac, niestety n
    > ie chodzi o wiezienie ale o slub ;)

Hm, wolałbyś pierdel?
  • wawakamil 09.05.15, 23:43
    Hej. Jeśli chcesz mu zrobić wystrzałową niespodziankę polecam zajrzeć do Dancing Models, organizują świetne imprezy, ja zamawiałem ich przez serwis Zamów Usługę www.zamowusluge.pl
  • arczi19190 18.05.15, 13:36
    A jeśli zabraknie Ci kasy, to polecam sprawdzić ofertę chwilówek, bo czasami taka impreza może okazać się droższa niż nam się wcześniej wydawało.
  • Gość: kajtush IP: *.creanova.org 17.06.19, 11:52
    kawalerski polecam zorganizować w klubie Gold House w Warszawie - mega miejsce, piękne dziewczyny, dużo alkoholu, fajne loże i muzyka :D zabawa do rana gwarantowana

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.