Dodaj do ulubionych

Dni Otwarte - Bezpłatne konsultacje w CWRO....

24.03.16, 14:01
Dni Otwarte - Bezpłatne konsultacje w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CWRO

Szanowni Państwo,

Miło nam zapowiedzieć nową, cykliczną akcję naszego Centrum (Warszawa ul. Woronicza 15 lok. 100) pod hasłem „SOBOTA Z …”.

W każdą sobotę kwietnia i maja a jesienią we wrześniu, organizujemy Dni Otwarte i zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej poradni i skorzystania z bezpłatnych konsultacji i porad psychologicznych, pedagogicznych i logopedycznych.

Nasza Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości działa na terenie Mokotowa już od 2002 roku. W ramach Partnerstwa dla Mokotowa chcemy nawiązać ściślejszą współpracę z mokotowskimi Placówkami Oświatowymi, dlatego postanowiliśmy rozpocząć akcję naszego Centrum pod hasłem „SOBOTA Z….”

Uczestnictwo w Dniach Otwartych jest możliwe po wcześniejszej rejestracji telefonicznej w godzinach 09:00 – 21:00 pod numerem telefonu: 22 847-95-42 lub 22 847-95-41

Program Dni Otwartych skierowany jest przede wszystkim do Rodziców, Wychowawców oraz Opiekunów dzieci z trudnościami w uczeniu się ale także do Nauczycieli, Pedagogów, Terapeutów.

Jeśli zatem Państwa dziecko:

• ma problemy z koncentracją uwagi,
• łatwo się męczy czytając,
• pisze niewyraźnie, wolno lub z błędami,
• ma trudności w uczeniu się matematyki,
• mówi niechętnie, mało lub niewyraźnie,

zapraszamy do naszego Centrum.


Konsultacje, w zależności od tematu prowadzone będą grupowo albo indywidualnie.

Harmonogram Dni Otwartych Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości:

02 kwietnia 2016r. 13:00 – 15:00 „sobota z … dysleksją” (trudności szkolne, ryzyko dysleksji)
09 kwietnia 2016r. 13:00 – 15:00 „sobota z … dysgrafią” (brzydkie pismo, terapia ręki, dyspraksja)
16 kwietnia 2016r. 12:00 – 13:00 „sobota z … dieta dla mózgu – zaburzenia neurorozwojowe” oraz 13:00 – 15:00 „sobota z … dojrzałością szkolną dzieci na progu edukacji” (dla rodziców dzieci 5 i 6-letnich)
23 kwietnia 2016r. 13:00 – 15:00 „sobota z … treningiem uwagi słuchowej Johansena”
07 maja 2016r. 13:30-14:30, „sobota z … ortoptystą” (zapraszamy nauczycieli, pedagogów, psychologów, wychowawców placówek opiekuńczo-wychowawczych, pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych)
14 maja 2016r. 13:00 – 15:00 „sobota z … logopedą”
28 maja 2016r. 12:00 -14:00 „sobota z … zabawą wspomagającą uczenie się” (dla rodziców dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych) oraz 13:00 -15:00 „sobota z … dysleksją” (trudności szkolne, ryzyko dysleksji)

We wrześniu 2016r. planujemy: „sobotę z … integracja sensoryczną”; „sobotę z … fizjoterapeutą” (wady postawy, dzieci otyłe).
Szczegółowe informacje zamieszczone są na naszej stronie www.cwro.edu.pl w zakładce aktualności.

Chcielibyśmy przedstawić się i zachęcić Państwa do współpracy.
Poza Dniami Otwartymi serdecznie zapraszamy również na co dzień do naszej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, gdzie oferujemy Państwu możliwość objęcia dzieci i młodzieży kompleksową opieką.

Świadczymy usługi diagnozy i terapii dla dzieci z szeroko rozumianymi trudnościami szkolnymi w tym diagnozy zaburzeń komunikacji i specyficznych zaburzeń językowych. Zapraszamy na terapię ręki – zajęcia prowadzą fizjoterapeuci.
Prowadzimy również Trening słuchowy Johansena - badanie i terapię przeprowadza neurologopeda.
Zapraszamy również do Gabinetu Ortoptycznego na diagnozę i leczenie zaburzeń widzenia obuocznego, zeza oraz niedowidzenia u dzieci i dorosłych.

W ramach Centrum działa również Placówka Kształcenia Ustawicznego, zapraszamy serdecznie na różne formy dokształcania zawodowego nauczycieli.
Cały czas poszerzamy ofertę szkoleniową. Przykładowe proponowane nowe tematy to:

♦„ The Good Start Method for English” - nauczanie języka angielskiego w oparciu o Metodę Dobrego Startu ®. Dr Katarzyny Bogdanowicz, mgr Anny Przewłóckiej.
♦„Dysleksja - jak czytać opinię i planować zajęcia terapeutyczne, wyrównawcze. Planowanie terapii korekcyjno-kompensacyjnej” mgr Marty Kisielewicz.
♦ „Jedzenie ma znaczenie! Rola diety w diagnozie i terapii zaburzeń neurorozwojowych ze szczególnym uwzględnieniem autyzmu, ADHD, dysleksji i dyspraksji” mgr Ireny Sosin
Zapraszamy też na kolejne edycje popularnych tematów:
♦„Terapia Ręki” – szkolenie trzystopniowe, „Edukacja matematyczna - jak pomóc dziecku, żeby poradziło sobie z trudnościami (przedszkole, klasy 0-1)”
♦„SLI - specyficzne zaburzenia językowe - diagnoza , terapia, edukacja” i wiele innych.

Szczegółowe kalendarium dostępne jest na naszej stronie www.cwro.edu.pl.

Zapraszamy!!!

Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości

tel. (22) 847-95-42, tel/fax (22) 847-95-41
www.cwro.edu.pl

Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka