Dodaj do ulubionych

Nocleg na 2 doby - coś polecacie ?

27.06.16, 13:11
Witam. Poszukuję niedrogiego hotelu-noclegu, na dwie doby dla 4 osób. Ważne - blisko centrum i pokój z własną łazienką, dobrze by było gdyby w cenie było też śniadanie.
Może ktoś coś poleci :)
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 27.06.16, 21:04
    Na to forum zaglądają przeważnie osoby mieszkające w Warszawie, więc nie nocują w warszawskich hotelach i trudno im coś polecić.

Ale wyguglaj sobie "warszawa pokoje gościnne", to będą najtańsze oferty i niektóre są blisko centrum. Może jeszcze "hostele".
  • 28.06.16, 14:50
    dzięki serdeczne, już znalazłam :)
  • 27.06.16, 22:29
    beti-09 napisał(a):

> Witam. Poszukuję niedrogiego hotelu-noclegu, na dwie doby dla 4 osób. Ważne - b
    > lisko centrum i pokój z własną łazienką

a co rozumiesz przez "niedrogo"?
  • 09.01.17, 09:29
    Zapraszamy do Hotelu Fotex położonego w podwarszawskich Ząbkach, dobry dojazd od centrum Warszawy. Komfortowe pokoje w przystępnych cenach. Pokoje z łazienką, telewizorem i internetem bezprzewodowym. Dodatkowo parking strzeżony w cenie. Recepcja czynna 24h. www.noclegi-fotex.pl tel. 22 781 43 05. Zapraszamy!!!
  • Gość: Marika IP: *.dynamic.mm.pl 13.01.17, 19:42
    Polecam Hotel Diament hotel-diament.com.pl Byłam tam ostatnio i mogę spokojnie polecić.
  • 20.01.17, 14:23
    ja szukam też zazwyczaj na bookaparcie więc może też tam coś znajdziesz :)
  • 28.02.17, 11:58
    Bookapart ma sporo kwater i to w całkiem fajnych cenach więc coś na pewno dla siebie znajdziesz :)
  • 22.04.17, 19:07
    matejko_j napisał(a):

> Bookapart ma sporo kwater i to w całkiem fajnych cenach więc coś na pewno dla s
    > iebie znajdziesz :)
    Zgadzam się, mają całkiem fajne noclegi.
  • 26.08.17, 02:23
    popieram.
  • Gość: yulia IP: *.cd-n.net 12.09.17, 20:29
    A może apartament? To też fajna opcja, a teraz cenowo jest całkiem atrakcyjna. Na Bookaparcie możesz znaleźć sporo kwater w centrum.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.