Dodaj do ulubionych

Przedszkole dla dzieci z autyzmem Warszawa

25.11.16, 12:49
Szukam przedszkola dla dzieci z autyzmem. Może być prywatne, a jeszcze lepiej jak da radę znaleźć jakieś bezpłatne np z subwencją. Możecie coś poradzić w tym temacie?
Edytor zaawansowany
  • 25.11.16, 16:00
    z subwencją? a zależy Ci na dobrej terapii dla dziecka czy tak nie za bardzo? bo jeśli zależy, to w życiu nie posłałabym do przedszkola które utrzymuje się niby tylko z subwencji, a rodzice nie płacą czesnego.
  • 27.11.16, 12:29
    Ale dlaczego? Nie rozumiem. Z tego co słyszałam to jest kilka takich placówek, więc w takim razie są chętni na takie miejsca. Wiec co Ty widzisz w tym złego?
  • 28.11.16, 13:38
    Skoro taka placówka dostaje subwencje i nie pobiera czesnego to z czego się utrzymuje? Sorry, ale nikt nie pracuje charytatywnie ;) trzeba na czymś zarabiać. A skoro zarabiają, to ja uważam, że kosztem dzieci.. bo najprawdopodobniej subwencja nie jest w całości wydawana zgodnie z przeznaczeniem. Może zatrudniają terapeutów bez odpowiednich kwalifikacji, albo bez superwizji. Może mają mniej kadry w stosunku do liczby dzieci. Cudów nie ma. Muszą na czymś zarabiać. Dlatego ja jestem przeciwniczką takich miejsc, jeśli zależy komuś na dobrej terapii dla dziecka.
  • 29.11.16, 12:19
    Ja całkowicie zgadzam się z Gora_mandra.
    Niestety ale ja zaobserwowałam w Warszawie, że takie placówki coś ostatnio rosną jak grzyby po deszczu. Ktoś chyba wyczaił sposób na "fajny" biznes.
    My chodzimy do prywatnego przedszkola terapeutycznego i nie zamieniłabym go na żadne inne.
  • 29.11.16, 16:26
    Hm...w taki sposób o tym nie pomyślałam w sumie. Muszę się przyjrzeć dokładnie tej sprawie i aż z ciekawości prześwietlę jakąś jedną taką placówkę z subwencją, ale bez czesnego.
    A gdzie Wy chodzicie Ola?
  • 30.11.16, 12:54
    My chodzimy do promitisa.
    Ale jak chcesz więcej informacji to chętnie odpowiem na wszystkie pytania na priv. Niestety już się przekonałam, że pisanie na tym forum pozytywnych rzeczy na różne tematy jest źle odbierane. Taka lekka paranoja użytkowników chyba ;) W każdym razie chętnie pogadam na ten temat, ale nie publicznie ;)
  • 22.08.17, 16:32
    Witam serdecznie,
    Ja również poszukuję przedszkola dla synka i rozważam Promitis więc prosiłabym o jakieś informacje. a.arazna@wp.pl
  • 19.12.16, 20:17
    Zachęcam do zapoznania się z Terapeutycznym Punktem Przedszkolnym Kamyk Zielony na Białołęce/ Tarchomin.

Zapewniamy kompleksową 8 godzinną opiekę, edukację i terapię, między innymi: psychologiczno-pedagogiczną, logopedyczną, rehabilitację ruchową z elementami integracji sensorycznej, zajęcia z rytmiki, dogoterapii, TUS. Prowadzimy zajęcia indywidulne oraz grupowe, stawiając głównie na samodzielność dzieci oraz na inicjowanie spontanicznej komunikacji. Współpracują z nami specjaliści, którzy znają Makaton oraz potrafią budować systemy komunikacji dla dzieci niemówiących.

Pracujemy w małych 4 lub 6 osobowych grupach, które są pod stałą opieką 2 nauczycieli - terapeutów.

kontakt@kamykzielony.waw.pl
  • 25.01.17, 22:30
    na Woli, na Działdowskiej, jest przedszkole terapeutyczne Małe Kajtki . W ofercie codziennych zajęć indywidualnych logopeda, psycholog, SI, oraz trening umiejętności społecznych w małej, dobranej wiekiem i poziomem funkcjonowania grupie dzieci. Pracujemy od 8 do 16.30, zajęcia terapeutyczne trwają 4 godziny, potem jest świetlica z ustrukturyzowanymi zajęciami, min Eksperymenty, dogoterapia, terapia tańcem, sensoplastyka. Dostępny także sprawdzony Catering, oferujący diety.
  • 14.06.17, 12:55
    Zapraszamy do naszej placówki: Punktu Przedszkolnego Fundacji Scolar na Wilanowie. scolar.pl/przedszkole/punkt-przedszkolny/ Priorytetem naszego podejścia terapeutycznego jest rozwój komunikacji i umiejętności społecznych. Oferujemy terapię indywidualną (zajęcia z psychologiem/pedagogiem, logopedą, fizjoterapeutą) i grupową (w małych 4-osobowych grupach z 2 terapeutów). Terapia jest zindywidualizowana i dostosowana do potrzeb naszych podopiecznych. Zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy szczegółowych informacji (tel. 661245583) Zapraszamy serdecznie!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.