Dodaj do ulubionych

Przedszkole dla dzieci z autyzmem Warszawa

25.11.16, 12:49
Szukam przedszkola dla dzieci z autyzmem. Może być prywatne, a jeszcze lepiej jak da radę znaleźć jakieś bezpłatne np z subwencją. Możecie coś poradzić w tym temacie?
Edytor zaawansowany
  • gora_mandra 25.11.16, 16:00
    z subwencją? a zależy Ci na dobrej terapii dla dziecka czy tak nie za bardzo? bo jeśli zależy, to w życiu nie posłałabym do przedszkola które utrzymuje się niby tylko z subwencji, a rodzice nie płacą czesnego.
  • golgia 27.11.16, 12:29
    Ale dlaczego? Nie rozumiem. Z tego co słyszałam to jest kilka takich placówek, więc w takim razie są chętni na takie miejsca. Wiec co Ty widzisz w tym złego?
  • gora_mandra 28.11.16, 13:38
    Skoro taka placówka dostaje subwencje i nie pobiera czesnego to z czego się utrzymuje? Sorry, ale nikt nie pracuje charytatywnie ;) trzeba na czymś zarabiać. A skoro zarabiają, to ja uważam, że kosztem dzieci.. bo najprawdopodobniej subwencja nie jest w całości wydawana zgodnie z przeznaczeniem. Może zatrudniają terapeutów bez odpowiednich kwalifikacji, albo bez superwizji. Może mają mniej kadry w stosunku do liczby dzieci. Cudów nie ma. Muszą na czymś zarabiać. Dlatego ja jestem przeciwniczką takich miejsc, jeśli zależy komuś na dobrej terapii dla dziecka.
  • olenka812 29.11.16, 12:19
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • golgia 29.11.16, 16:26
  • olenka812 30.11.16, 12:54
  • annaaraz80 22.08.17, 16:32
    Witam serdecznie,
    Ja również poszukuję przedszkola dla synka i rozważam Promitis więc prosiłabym o jakieś informacje. a.arazna@wp.pl
  • aneta_kopec 19.12.16, 20:17
    Zachęcam do zapoznania się z Terapeutycznym Punktem Przedszkolnym Kamyk Zielony na Białołęce/ Tarchomin.

Zapewniamy kompleksową 8 godzinną opiekę, edukację i terapię, między innymi: psychologiczno-pedagogiczną, logopedyczną, rehabilitację ruchową z elementami integracji sensorycznej, zajęcia z rytmiki, dogoterapii, TUS. Prowadzimy zajęcia indywidulne oraz grupowe, stawiając głównie na samodzielność dzieci oraz na inicjowanie spontanicznej komunikacji. Współpracują z nami specjaliści, którzy znają Makaton oraz potrafią budować systemy komunikacji dla dzieci niemówiących.

Pracujemy w małych 4 lub 6 osobowych grupach, które są pod stałą opieką 2 nauczycieli - terapeutów.

kontakt@kamykzielony.waw.pl
  • aniabgd 25.01.17, 22:30
    na Woli, na Działdowskiej, jest przedszkole terapeutyczne Małe Kajtki . W ofercie codziennych zajęć indywidualnych logopeda, psycholog, SI, oraz trening umiejętności społecznych w małej, dobranej wiekiem i poziomem funkcjonowania grupie dzieci. Pracujemy od 8 do 16.30, zajęcia terapeutyczne trwają 4 godziny, potem jest świetlica z ustrukturyzowanymi zajęciami, min Eksperymenty, dogoterapia, terapia tańcem, sensoplastyka. Dostępny także sprawdzony Catering, oferujący diety.
  • pp.scolar 14.06.17, 12:55
    Zapraszamy do naszej placówki: Punktu Przedszkolnego Fundacji Scolar na Wilanowie. scolar.pl/przedszkole/punkt-przedszkolny/ Priorytetem naszego podejścia terapeutycznego jest rozwój komunikacji i umiejętności społecznych. Oferujemy terapię indywidualną (zajęcia z psychologiem/pedagogiem, logopedą, fizjoterapeutą) i grupową (w małych 4-osobowych grupach z 2 terapeutów). Terapia jest zindywidualizowana i dostosowana do potrzeb naszych podopiecznych. Zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy szczegółowych informacji (tel. 661245583) Zapraszamy serdecznie!
  • zaneta55555 10.12.17, 20:51
    stanowczo odradzam małe kajtki na woli, jakaś tragedia, typowe korpo, miejsca tam nie ma, zabawek nie ma, rodzice mówią, co terapeuta przyjdzie to odchodzi, więc szukają czegoś innego; cateringu dziecko nie zjada, jak się okazało słusznie... szkoda gadać, w każdym razie odradzam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.