Dodaj do ulubionych

Marvipol Riviera Park - Bielany Warszawa

11.04.17, 23:27
zakładam forum by móc dzielić się opiniami, sugestiami dla przyszłych mieszkańców lub osób zainteresowanych - brakuje mi w sieci jakichkolwiek opinii

czy ktoś kupił mieszkanie w tej inwestycji? podzielcie się proszę wrażeniami, opinią?
Edytor zaawansowany
  • 19.04.17, 20:49
    ktoś tam kupił mieszkanie?
  • 05.05.17, 21:25
    Riviera park Marvipolu powstaje na Białołęce ale ostatnio tam byłem o różnych porach dnia oraz wieczorem i martwią mnie hałasy dochodzące z pobliskiej cementowni (produkcja kosatki betonowej) oraz z zacumowanego statku restauracji, który zasilany jest przez hałasujący agregat prądotwórczy poza tym okolica wydaje się ok.
  • 11.06.17, 21:56
    Witam serdecznie, robimy duże przymiarki do zakupu mieszkania w tej inwestycji. Jesteśmy na etapie analizowania umowy wstępnej oraz umowy developerskiej. Czy ktoś może już przez to przebrnął ew jakich zmian dokonał lub co wzbudziło waszą czujność?!?!?! chętnie wymienię się uwagami i informacjami priv fb Stefan Żlb.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.