Dodaj do ulubionych

Wynajęcie mieszkania a praca

08.05.17, 22:33
Hej hej!
Chcę wynająć mieszkanie z chłopakiem, ale oboje nie mamy stałej pracy. Czy jest to potrzebne? Można wynająć mieszkanie bez pracy, a raczej bez stałej pracy, czyli potwierdzenia stałych dochodów?
Edytor zaawansowany
  • 09.05.17, 22:17
    Żeby wynająć mieszkanie trzeba mieć pieniądze.

--
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif
  • 10.05.17, 08:37
    Jeżeli wynajmuje się mieszkanie przez biuro pośrednictwa, to mogą życzyć sobie potwierdzenia wiarygodności finansowej. W każdym razie poważne biuro tak robi.

Wynajęcie za pośrednictwem specjalizującej się w tym firmy kosztuje więcej, ale nie ma takiego ryzyka, jak w przypadku transakcji "w cztery oczy". Bo nieuczciwi bywają zarówno lokatorzy, jak i właściciele. I nie ma tu znaczenia nawet oficjalne spisanie umowy najmu.
  • 30.05.17, 15:17
    Praca oficjalnie nie jest potrzebna, jednak po pytaniu właściciela mieszkania "co robicie" odpowiedź "a nic konkretnego, czasem fucha jest, czasem nie ma", to możecie nieprędko mieć gdzie mieszkać. W dobrych lokalizacjach nadal są castingi na lokatorów. I najlepsi są tacy ze stałą pracą i bez życia towarzyskiego :)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.