Dodaj do ulubionych

Pomozecie w leczeniu?

12.06.17, 19:38
Witam. Zbieram pieniążki na operację przepukliny. Termin z NFZ dostałem na koniec października, a do tego czasu lekarz kazał się oszczędzać nic nie dźwigając. Łatwo się mówi jak najcięższą rzeczą jaką podnosi to chyba teczka. Nie mam żadnej możliwości wziąć tak długiego L4. Pracuję fizycznie więc ciężary min. 20kg na raz to norma. Wieczorem odczuwam ogromne bóle podbrzusza, dotykając ową przepuklinę jest niesamowicie twarda. Nie chce nawet myśleć o możliwości jej zaklinowania.... Mam odłożony ok 1000zł na prywatny zabieg w klinice. Koszt wynosi ok 4500zł i robią to praktycznie od "ręki". Chciałbym wreszcie wieść normalne życie i powrócić do wcześniejszych pasji - tenis, siłownia, góry. Nie jestem w stanie wziąć kredytu za błędy młodości.. Bardzo proszę o wyrozumiałość i pomoc.

zrzutka.pl/vk7s9v
Edytor zaawansowany

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.