Dodaj do ulubionych

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego - Warszawa

31.07.17, 22:50
Nazywam się Kamil Połomski i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego (TP/26/17).
bip.ms.gov.pl/pl/rejestry-i-ewidencje/tlumacze-przysiegli/lista-tlumaczy-przysieglych/translator,11387.html
Tłumaczę również teksty z języka angielskiego i litewskiego. Moje doświadczenia zawodowe obejmują pracę w międzynarodowej firmie z branży nieruchomości, zlecenia tłumaczeniowe wykonywane dla instytucji publicznych oraz podmiotów prywatnych.

Oferuję tłumaczenia:

1. Pisemne:
- tłumaczenia zwykłe ogólne i specjalistyczne,
- dowody rejestracyjne,
- strony internetowe,
- korekty,
- regulaminy,
- oferty,
- umowy,
- korespondencja biznesowa,
- dokumentacja medyczna.

2. Ustne:
- konsekutywne,
- szeptane,
- a vista,
- prawne/sądowe,
- marketingowe,
- dla służb publicznych.

Zapraszam do kontaktu. Działam na terenie całej Warszawy, szczególnie w dzielnicy Mokotów.

planbeta.pl/
Edytor zaawansowany
  • 03.08.17, 12:31
    Dobrych tłumaczy przysięgłych mają w biurze Tłumaczenia Gruca. Współpracowaliśmy z nimi przy kilku projektach i jeszcze się nie zawiodłem. Fachowo, rzetelnie i co najważniejsze na czas. Nie było ani jednej sytuacji z choćby dniem opóźnienia. Język tłumaczony przez native co też na pewno ma wpływ na lepszą jakość tekstu po zredagowaniu.
  • 07.08.17, 07:35
    Tłumaczy z pewnością nie brakuje, a dobry tłumacz przysięgły to podstawa. Ciężko doradzić coś konkretnego, ale szukając biura tłumaczeń można skorzystać z takich stron jak sprzedajemy.pl/warszawa/uslugi/tlumaczenia, gdzie znajdują się oferty różnych form tłumaczeń i biur tłumaczeń w różnych językach, także tłumaczenia przysięgłe i to na terenie Warszawy. Wystarczy tylko poszukać.
  • Gość: BartoszSzw IP: *.centertel.pl 14.09.17, 15:31
    Bardzo dobry tłumacz to www.prolingua.com.pl/. Dobry kontakt, dotrzymuje terminów a jego tłumaczenia są na najwyższym poziomie!
  • 01.12.17, 11:23
    A czy online również Pan świadczy usługi ?

--
    tlumaczymyangielski.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.