Dodaj do ulubionych

Hotel/przechowalnia dla psów

08.11.17, 07:23
Planujemy tygodniowy urlop. Nie chcielibyśmy obarczać znajomych koniecznością opieki nad psem, dlatego zasanawiamy się nad hotelem dla psa. Rasa to owczarek niemiecki, czyli z tych większych. Ktoś już to może przerabiał?
Edytor zaawansowany
  • mikorudel 09.11.17, 09:39
    Jest kilka dobrych punktów. Przy wyborze kieruj się tym, aby piesek nie był trzymany i karmiony w klatce, ale żeby miał zapewnione jakieś zajęcia, jakieś formy aktywnego spędzenia czasu. To ważne, aby nie popadł w apatię.
    Masz tutaj namiary na dwa sprawdzone miejsca:
    dogstation.pl/
    www.psyuani.waw.pl/
  • peterwild131 13.02.18, 14:35
    Zobaczcie sobie www.dogstation.pl lub ich profil na FB - naprawdę dają radę. Mój pies ich kocha i zostaje u nich przy każdej okazji kiedy wyjeżdżamy, kiedy mamy jakąś imprezę lub dłużej siedzimy w pracy. To jest prawdziwy hotel dla psów na 5 gwiazdek. Hotel jest niedawno przygotowany, pokoje dla psów są duże z szklanymi drzwiami przez które psy widzą cały hotel. Mają dwa wewnętrzne place zabaw i jeden duży zewnętrzny wybieg gdzie psy pod okiem doświadczonych trenerów biegają przez cały dzień. Mój Fred już po kilku dniach u nich zaczął tolerować inne psy i się z nimi bawić mimo, że wcześniej były z tym mega problemy. Widziałem dużo różnych hoteli dla psów ale ten jest zdecydowanie the best - polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.