Dodaj do ulubionych

Kuchnia Smakosza opinie

08.01.18, 14:22
Cześć! Zakładam wątek z małym zapytaniem na temat restauracji Kuchnia Smakosza- to są rejony Bródna. Planuję zaprosić żonę na kolację w jakieś bardziej 'wyszukane' miejsce, gdzie dotychczas nie byliśmy, a trochę fajnych opinii o tej miejscówce słyszałem. Jak oceniacie ten lokal? Jak menu, klimat, obsługa i ogólnie wasze wrażenia? Warto zajrzeć? Wracacie tam? Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • wronska91 11.01.18, 23:10
    Kojarze tą restaurację, ale rowniez nigdy tam nie bylam. Mysle, ze moze watek sie rozkreci i ktos podzieli sie swoimi wrazeniami, ale ostatecznie ja i tak na twoim miejscu bym sie przeszla i sprobowala jakiegos dania dla testu. Ludzie maja rozne gusta- jednemu bedzie smakowac, drugiemu mniej ;)
  • majkawiciak 30.01.18, 21:24
    Ja z kolei zdecydowałam się wyprawić tam niewielka rodzinna imprezkę. Lokal również w tej kwestii jest godny polecenia. Obsługa pomogła nam dobrać menu, służyła porada i starała się sprostać moim oczekiwaniom, tak żebym była zadowolona ;) i tak tez było- impreza udała się w 100% a bliscy wracają do kuchni smakosza na niedzielne obiady :)
  • sterka03 19.01.18, 17:34
    Bylam tam ostatnio na niedzielnym obiedzie, jadlam m.in. żeberka z pieca, wątrobkę z cebulą i krem z dyni. Menu mają bardzo smaczne, na pewno spodoba się fanom tradycyjnej polskiej kuchni. Wydaje mi sie, że nadaje się zarówno na zwykły lunch, jak i wazniejszą uroczystość. A co ważne, porcje są spore, można się najeśc do syta.
  • dajankowicz 31.01.18, 22:33
    Hej, ja już jestem po kilku, jak nie kilkunastu, wizytach w kuchni smakosza i zdecydowanie polecam. Odpowiada mi klimat panujący w restauracji- komfortowo, swojsko, milo, personel uśmiechnięty chętnie doradza co wybrać z menu. A dania- palce lizać. Ubóstwiam ich śledzia w śmietanie, Tatara i kotlety mielone. Ostatnio skusilam się też na deser- sernik z białą czekolada, pyszny domowy smak 😊 jakiś czas temu mignela mi na jakimś blogu bardzo pozytywna recenzja tego lokalu tak nawiasem mówiąc

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.