Dodaj do ulubionych

DO Administratora

16.01.18, 15:52
Po raz kolejny zostałem ostrzeżony za naruszanie regulaminu . Swoimi postami ostrzegam potencjalne ofiary firmy SYNIX a alkualnie przechrzczonej na OFERIX aby forumowicze szukający nieruchomości uważali na te firmy ponieważ ja oraz dziesiątki innych forumowiczow zostalo oszukanych . Moje posty są systematycznie kasowane natomiast posty o ostrzeżeniach co do działalności innych oszukańczych firm wiszą na forum i maja się dobrze .
Dlatego zadaję pytanie ? Dlaczego jestem kasowany ? O ewentualnych zagrożeniach prawnych dotyczacych pisanie nieprawdy czy pomówień mam wiedzę . Dlatego pytam .. dlaczego Szanowny Administrator nie pozwala na POSTY OSTRZEGAWCZE aby przestrzec obywateli przed nierzetelnymi firmami ? Czy pisanie ostrzeżeń z uzasadnieniem to ..LAMANIE REGULAMINU ? Jakiego regulaminu ? Obozu koncentracyjnego w Auschwitz czy gułagu w Workucie?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.