Dodaj do ulubionych

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - „ofertyplus.pl”

05.08.18, 16:29
Nie znalazłem nigdzie opinii dla portalu oferującego ogłoszenia wynajmu mieszkań w Warszawie o nazwie ”ofertyplus.pl” więc postanowiłem podzielić się moim osobistym doświadczeniem.

W skrócie: Nie polecam!!!

Skuszony niskimi cenami ofert mieszkań wyświetlających się na stronie ofertyplus.pl zaryzykowałem i opłaciłem dostęp do portalu. Dopiero po opłaceniu dostępu do portalu wyświetlają się telefony kontaktowe do właścicieli mieszkań. Niestety portal jest niezbyt uczciwy. Wszystkie tanie oferty mają dopisek „rezerwacja”, nie można skontaktować się z właścicielem mieszkania, i de facto oferty te są nie aktualne. Kolejne 80 procent ofert ma dopisek „oczekuję na weryfikację”, i nie można skontaktować się z właścicielem mieszkania, więc te ogłoszenia też nie powinny się wyświetlać. Dopiski te widniały przez cały okres mojego wykupionego abonamentu. W najgorętszym sezonie dla najmu mieszkań nikt z obsługujących portal nic nie zrobił z tymi ofertami. Próbowałem wielokrotnie skontaktować się telefonicznie z portalem… nie udało mi się.

Ostatnie 10 procent ofert z wyświetlającymi się numerami telefonów to jakieś śmieci. Część nr tel. jest nie prawdziwa, błędnie podana. Część ofert która wyświetla się na portalu ofertyplus.pl jest ogólnie dostępna i za darmo, w popularnych darmowych portalach z ogłoszeniami. A reszta ofert jest tak słaba że niewarta w ogóle uwagi i czasu.

Ja osobiście naciąłem się i nie polecam serwisu ofertyplus.pl

Pisze to bo jak ja szukałem informacji dla tego portalu to nie znalazłem żadnej opinii i przez niepotrzebnie wywaliłem pieniądze w błoto.

Jak macie jakieś własne spostrzeżenia to piszcie śmiało
Edytor zaawansowany
  • Gość: Weronika IP: *.dynamic.chello.pl 07.08.18, 14:26
    Jak tam wszystkie numery działają, wczoraj wynajęłam mieszkanie.
  • sylwiaw8918 25.09.18, 14:58
    ja na każdy dzwoniłam to udało mi się umawiać. ale jak ktoś nie zna kultury i nawet się nie przestawi dzwoniąc do właścicieli to już jego problem
  • Gość: Dominik IP: *.play-internet.pl 30.09.18, 19:46
    Mi.znalezli fajna oferte i do dzis wynajmuje
  • Gość: Maciek IP: *.comnet.bg 08.08.18, 21:42
    Mam to samo doświadczenie. 200 zł w błoto. Przestrzegam wszytskich przed tą próbą naciągnięcia!
  • sylwiaw8918 25.09.18, 14:59
    Przeproś Mamusię że zmarnowała na Ciebie tyle pieniędzy :D
  • mlody_bankowiec 10.08.18, 22:13
    Nie polecam, zweryfikowano adres wskazany w ofercie, podstępem wyłudzili opłatę, wszystkie osoby oszukane przez ten portal proszę o kontakt. Na dniach zostaje sporządzone zawiadomienie do prokuratury.
  • sylwiaw8918 25.09.18, 14:56
    głupich nie sieją zawiadom lepiej swoja matke o wlasnej glupocie
  • xotosubolu 15.08.18, 01:24
    Ofertyplus.pl opinia może być tylko jedna. Oszuści!!!

Dokładnie ten sam sposób wyłudzenia pieniędzy zostal zastosowany na mnie. Zainteresowany byłem jednym mieszkaniem więc oplaciłem dostęp do portalu. Pan teoretycznie zarezerwał mi mieszkanie. W międzyczasie znalazłem na tym samym portaku lepsze mieszkanie w tej samej, niesamowicie niskiej cenie. Pan z ofertyplus.pl bez problemu przeniósł rezerwację, i gdy oplaciłem abonament podał mi nr telefonu do właścicieliki.

Gdy zalagowałem się na portal ofertyplus.pl zaskoczył mnie fakt że mieszkanie pierwsze które zostało przeze mnie przed chwilą odblokowanie widnieje nadal jako zarezerwowane. Reszta mieszkań o wyjątkowo niskich cenach również wyświetlała się jako zarezerwowane. Tu zaświeciło mi się pierwsze czerwone światełko.

Gdy postanowiłem zadzwonić do właściciela drugiego mieszkania nikt nie obierał przez 3 dni. Zaskoczyło mnie to bardzo. Jeśli ktoś chce wynająć mieszkanie odbiera telefony. W końcu udało mi się skontaktować z Panią. Właścicielka zaproponowała spotkanie na oglądanie mieszkania w poniedziałek. Nagle 2 dni przed spotkaniem wysłała smsa że znalazła kogoś innego. Gdy chciałem sie znowu z nią skontaktować by porozmawiać, znowu nie odbierała telefonu.

Teraz wiem że te mieszkania to fikcja a podany numer jest podstawiony.

Po opłaceniu dostępu do portalu nikt już nie odbierał moich telefonów z ofertyplus.pl !!!!!!!

Reszta ofert na tym portalu to fikcja lub ogłoszenia dostępne za darmo na innych portalach.

Opinia o ofertyplus.pl może być tylko jedna. Oszuści.

Trzeba to zgłosić na policję.

• xotosubolu 15.08.18, 20:11
    Strona pod nazwą ofertyplus.pl to oszustwo.

Ja też dałem się oszukać. :(

Nigdy nie płacie kasy przed podpisaniem umowy najmu. To jedyny sposób na to by nie dać się naciągnąć. Stona ofetyplus.pl wykorzystuje mechanizm wyłudzenia pod pretekstem abonamentu który niby oferuje dostęp do ofert mieszkań i telefonów do właścicieli. Kusi niskimi cenami lub bardzo ładnymi mieszkaniami za niższą cenę. Te ofert są fikcyjne. Dla zmyłki dodają oferty dostępne za darmo na popularnych portalach. To jedyne prawdziwe oferty.

Mechanizm oszustwa opisują nawet w gazetach
    wiadomosci.wp.pl/oszusci-w-agencjach-nieruchomosci-6036633989334145a

Poświęcam swój czas by napisać to poto by złodzieje z ofertyplus.pl nie nacigali dalej kolejnych ludzi.

Ofertplus.pl opinia moja... oszuści.

• Gość: kaasqa IP: 31.179.154.* 13.09.18, 13:57
    Miałam podobnie. Spodobała mi się oferta, zadzwoniłam okazało się, że aktualne Pan nawet zrobił mi rezerwacje. Po opłaceniu wyświetlił mi się nr do właściciela i owszem dodzwoniłam się umówiłam na oglądanie po czym dzień przed zadzwoniła rzekoma właścicielka z informacją, że oferta jest już nieaktualna ponieważ okazało się, że ktoś z rodziny akurat poszukuje. Druga z kolei którą brałam pod uwagę była przez cały okres mojego abonamentu zarezerwowana. Dodam jeszcze, że na pocztę przychodziły mi cały czas te same oferty albo mail z informacją o ich braku. Po krótkim czasie firma poszła na urlop podczas którego telefon był wyłączony i kontakt z firmą żaden. Parę dni po wygaśnięciu mojego abonamentu powrócili z urlopu :) Oczywiście żądałam zwrotu pieniędzy ale Pan twierdził, że jak najbardziej wywiązali się z umowy, a jeżeli zgłoszę to na policję to będę musiała pokryć koszty straconego czasu ponieważ wszystko jest w regulaminie. Także tak :) NACIĄGACZE, OSZUŚCI!!!!!!!!!
  • sylwiaw8918 25.09.18, 15:02
    Umiesz czytać ze zrozumieniem? Uczą tego w 3 klasie podstawówki. Jakbyś umiała to nie krzyczała byś że ktoś Cie naciągnął. a oszustwa niema. wszystko jest zgodne z prawem jak widzę na tej stronie.
  • sylwiaw8918 25.09.18, 15:05
    Banialuki. Ciołki nieuki. Głąby, gamonie, aferzyści. Jełopy :) nauczcie się czytać ze zrozumieniem za co płacicie po co i komu. W banku też umów nie czytacie? a teraz płacz bo odsetki>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.