Dodaj do ulubionych

sala szkoleniowa blisko cenrtum

23.09.18, 13:29
jak w temacie - Muszę zorganizować szkolenie dla lekarze. Mogłoby być centrum Warszawy, ale tam brzydko i głośno. Gdzie mogę wynając sale szkoleniowe blisko centrum, ale w milszej lokalizacji?
Edytor zaawansowany
  • spicyspy 23.09.18, 23:26
    Prawie centrum, a pięknie i zielono. I jeszcze do jechać łatwo, bo metro i tramwaje jeżdżą. Mam na mysli centrumzoliborz.pl/ Spodoba się doktorkom:)
  • jaankaa2 26.09.18, 21:54
    To sympatyczne miejsce, więc różnym grupom się spodoba. Ja robię tam co jakiś czas szkolenia, więc mogę osobiście polecić.
  • jaankaa2 28.10.18, 11:15
    Centrum Żoliborz - centrum, a zielono. Szkolenia mogą być tam na różną ilość osób. Mają dobrze wyposażone sale, dobrą kawę i napoje w przerwach, a także dobry catering jakby ktoś potrzebował.
  • Gość: dusia80 IP: *.centertel.pl 28.10.18, 14:06
    Znam ich sale szkoleniowe, znam CŻ. Dbają o szczegóły. Może dla kogoś to nieistotne, ale dla mnie fajne było, że dbają o takie szczegóły jak kawa - dwa rodzaje, woda - nie sama, ale też z cytryną, pomarańczą, miętą, wybór róznych ciasteczek. To takie dopieszczenie klienta :)
  • olexanderr 27.11.18, 22:50
    po takich szczegółach można poznać firmę, która się naprawdę stara i chce zrobić klientom dobrze :)
  • Gość: twojaona IP: *.centertel.pl 29.12.18, 21:15
    Ja też wolę niedże firmy, gdzie dba się o kazdy szczegól i do każdego klienta podchodzi sie indywidualnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.