Dodaj do ulubionych

Biura rachunkowe Warszawa

11.10.18, 12:31
Polecam biuro księgowe Tax Expert 24. Przeniosłem się po poprzedniej nieudanej współpracy z jednym z warszawskich podmiotów i tutaj wszystko wygląda zupełnie inaczej, żałuję, że nie trafiłem do nich wcześniej ze swoim biznesem, zaoszczędziłbym sporo nerwów. Całą księgowość mi uporządkowali. Można dokumenty wysyłać drogą elektroniczną przez aplikację Taxxo, bardzo wygodna sprawa. Mam dostęp online do wszystkich danych księgowych, informacji o podatkach i ZUS.

Podaje dane kontaktowe:
Biuro rachunkowe Warszawa, Tax Expert 24
Telefon +48 22 1219077
Email biuro@taxexpert24.pl
Adres biura ul. Modlińska 129 lok. U10 (3 piętro) 03-186 Warszawa (Białołęka)
Biurowiec przy skrzyżowaniu ul. Modlińskiej z trasą Mostu Curie-Skłodowskiej (Północnego
taxexpert24.pl/kontakt.html
Edytor zaawansowany
  • rejtaneq 08.04.19, 22:22
    Witam wszystkich. Mój wpis kierowany jest przede wszystkim do właścicieli spółek. Jeżeli zależy wam na prowadzeniu rzetelnej pełnej księgowości, to powierzcie swoją firmę Pani Sylwii Pinkiewicz, która prowadzi biuro rachunkowe warszawa TAX-LEX, na pięknym zielonym Żoliborzu. Pani Sylwia jest ekonomistką, menedżerką i prawniczką. W skład jej biura księgowego wchodzi młody i fachowy zespół. Ponad to w biurze rachunkowym TAX-LEX poza księgowością można zlecić wszelkiego rodzaju sprawy związane z prawem handlowym, takie jak tworzenie umów, podmiotów gospodarczych. Polecam!
  • warszawawola 23.04.19, 14:38
    Dzień dobry wszystkim,

Jeśli szukasz profesjonalnego biura rachunkowego w mieście Warszawa Wola to serdecznie zapraszamy na stronę: effepro.eu/warszawa-wola/ gdzie uzyskacie wszystkie potrzebne informację. Prowadzenie księgowości firm, rozliczanie faktur i to wszystko szybko sprawnie. Wyspecjalizowana ekipa naszej firmy to doświadczeni pracownicy, którzy znają się na tym co robią.

Serdecznie zapraszamy!
  • grocho.mery 10.09.19, 01:58
    Od kiedy zatrudniam ludzi, zakupiłam sprzęt i samochód nie dałabym rady rozliczać się samodzielnie i prowadzić firmę jednocześnie. w\W Biurze Rachunkowym Althimus zaoferowano mi dużą zniżkę na pierwsze miesiące i chyba dlatego długo się nie zastanawiałam. Dziś mogę powiedzieć, że to była bardzo dobra decyzja. Jak ktoś szuka biura rachunkowego na południu Warszawy to polecam biurorachunkowewarszawa.althimus.pl
  • grupa_brdi 17.09.19, 11:50
    Dużo firm na samym początku zastanawia się, czy wybrać księgową, biuro rachunkowe czy prowadzić księgowość samodzielnie. Oczywiście jeżeli decydujecie się oddać w obce ręce swoje rozliczenia decydującą kwestią będzie renoma i cena jaką dostaniecie.
    Polecamy nasze biuro Grupa BRDI jest to największa sieć biur rachunkowych w Polsce. Swoje biura mamy m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Gdańsku. Specjalizujemy się również we współpracy online.
    Nasza oferta jest indywidualnie dostosowywana do klienta a co za tym idzie, nasze ceny są bardzo konkurencyjne.
    Chętnie umówimy się na spotkanie w celu omówienia potrzeb i oczekiwań od biura. Dodatkowo, na start mamy 10% rabatu dla nowych klientów z kodem BRDI10 .
    Zapraszamy na naszą stronę internetową www.grupabrdi.com oraz do kontaktu mailowego grupabrdi@grupabrdi.com i telefonicznego +48 22 626 00 14

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka