Dodaj do ulubionych

Sala konferencyjna w woj. mazowieckim poszukiwana!

26.10.18, 16:14
Potrzebuję pomocy w znalezieniu jakiejś dobrej sali konferencyjnej w województwie mazowieckim. Cel: zorganizowanie szkolenia. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, od czego zacząc poszukiwania, czym się sugerować, bo robię to poraz pierwszy?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje!
Edytor zaawansowany
  • izaiza78 29.10.18, 14:18
    Poczytaj sobie jakieś artykuły poradnikowe, w Internecie jest tego na prawdę dużo. Co do poszukiwania sali konferencyjnej to możesz popatrzyć sobie tutaj www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/, mają porządną baze sal szkoleniowych, jest z czego wybrać. Ja kilka razy korzystałam z tej strony i jestem zadowolona.
  • bajaderka90 30.10.18, 22:31
    polecam Parisel Palace w Łukowie. to miejsce idealnie nadaje sie do organizowania roznego rodzaju imprez okolicznosciowych, konferencji czy szkolen. warto wejsc sobie na ich strone i poogladac. ceny sa przystepne, jedenie pyszne, pokoje bardzo ładne i zadbane.
  • kotep 02.11.18, 12:51
    Najważniejsze w sali konferencyjnej jest jej umiejscowienie.
    Uczestnicy konferencji przyjeżdżają, przylatują? Ważne jest aby mogli do miejsca spotkania dojechać w miarę szybko i nie trzeba było się przedzierać przez całe miasto. Jak masz więcej gości, którzy będą przylatywać to może jakaś sala blisko lotniska?
    Jeżeli konferencja będzie trwała kilka dni dobrze żeby sala była niedaleko hotelu albo w hotelu. Sporo miejsc oferuje również nocleg.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.