Dodaj do ulubionych

Gdzie w Warszawie półkolonie dla dziecka?

15.07.19, 21:46
Szukam dla mojego 10-latka półkolonii w warszawie lub w najbliższej okolicy o tematyce IT, nowych technologii etc. Zależy mi na tym, żeby zajęcia prowadziły osoby, które znają się na dzieciakach i potrafią je zainteresować, ale równocześnie, żeby to był czas produktywny. Jeśli chodzi o zakres tematyczny to jak dla mnie może być mix, jakieś podstawy grafiki, programowanie robotów, jakieś gry, lego etc. Poziom, który będzie odpowiedni dla 10-latka. Póki co znam tylko szkołę Step IT, czy ktoś miał z nią styczność? Albo może polecić coś innego?
Edytor zaawansowany
  • 1-buc 15.07.19, 23:06
    Już znalazłeś czwartego na sierpniowe „poznaj nieznane” pod tęczową flagą?

--
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif
  • vie.tka 26.07.19, 00:21
    Z autopsji ci nie powiem, ale moja siostra w zeszłym roku posłała swoje dziecko do tej szkoły o której piszesz na półkolonię letnią i zarówno ona jak i młoda byli bardzo zadowoleni. Za wiele szczegółów nie znam, ale wiem, że robotyka była grana, jakieś projektowanie, sporo nowych technologii, tak że szwagier nawet stwierdził, że chciałby z młodym chodzić :)
  • mariteosz 30.07.19, 23:30
    vie.tka, bardzo Ci dziękuję za Twoją odpowiedź. W międzyczasie się trochę pozmieniało z naszymi planami na wakacje, ale kontaktowałem się też z tą akademią STEP i najpewniej poślę swoje dziecko na program Małej Akademii Komputerowej w roku szkolnym. Program trwa 3 lata, ale tam to już naprawdę są konkrety, mojemu dziecku będzie później 100x łatwiej wejść na rynek pracy. A na tym etapie życia dla niego programowanie robotów to czysta zabawa. Żałuję czasem że sam nie miałem takich możliwości za dzieciaka.
  • rozvielitka 14.08.19, 12:06
    Teraz się pojawiły fajne zajęcia warsztatowe kilkudniowe na koniec wakacji dla dzieciaków w Stepie. Jakby ktoś nie zdążył z półkoloniami.Głównie tworzenie gier, grafiki i zarządzanie kanałem na YouTube.
    warszawa.itstep.org/for-students-pl/warsztaty-wakacyjne-w-akademii-komputerowej-step-19-31-sierpnia/?fbclid=IwAR2QzRuQcdR-JHhqIGXJC2-B3nCKuwTjCpMfn32e-kZURcm232EpN9HKvaI

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka