Dodaj do ulubionych

Potrzebny mi detox

29.11.19, 17:04
Proszę o polecanie sprawdzonych ośrodków na detox lekowy
Obserwuj wątek
    • biszka5 Re: Potrzebny mi detox 03.12.19, 00:13
      Wiesz, że lekowy potrafi trwać nawet miesiąc, a i tak jeszcze będziesz dochodzić do siebie przez kolejne tygodnie. Jeśli szpital, to nie zazdroszczę, ale zanim tam pójdziesz idź na konsultacje do psychiatry. Prywatny, to wydatek ponad 10 tysięcy. Musisz się nastawić na dużo wyrzeczeń, przynajmniej na początku. Pierwsze dwa tygodnie są bardzo trudne, a pierwszy tydzień czasem sprawia, że chodzisz po ścianach. Ja byłam prywatnie. W pierwszych dniach myślałam, że ich rozniosę. Ale efekt był tego wart. W moim przypadku największym problemem nie było uzależnienie, ale przyzwyczajenie, że zawsze mam racje, że wiem lepiej, a jak pojawiały się problemy, to rodzice brali to na siebie i wtedy ja wchodziłam cała na biało. Ważne jest też byś w plan odnowy wpisała sobie terapię, bez tego zaraz wrócisz, bo przecież nie przypadkowo w to wpadłaś. Są miejsca, gdzie masz jedno i drugie i tego właśnie szukaj. Ale nie daj się wpuścić w kanał i nie zapisuj do ośrodka, gdzie nie ma na stałe lekarza. 1. nie będziesz się mogła skupić na zajęciach, więc tylko wydasz kasę na marne, 2. detoks też nie będzie skuteczny, bo jak lekarz przyjdzie raz w tygodniu, to co Ci może pomóc. Trzymaj się, i wiedz, że nie jesteś sama, nie pierwsza i niestety nie ostatnia. Dasz radę!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka