• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Wypadek policjantów z komendy stołecznej

• IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.05, 03:12
    Wspolczuje jego rodzinie ... ["]["]["]
    Edytor zaawansowany
    • Gość: fso IP: *.daewoo.com.pl 17.01.05, 08:34
      Głębokie wyrazy współczucia dla żony Agnieszki K. rodziców i jego brata oraz
      całej rodziny pogrążonej w smutku.
    • Gość: Mar IP: *.skorosze.2a.pl 17.01.05, 08:43
      Poślizg w mieście na putsej ulicy???? A z jakąż oni prędkosćią jechali. Zresztą
      z jaką by nie jechali, to NIEDOSTOSOWALI PRĘDKOŚĆI DO WARUNKÓW JAZDY I
      SPOWODOWALI WYPADEK. Znaczy się mandat 500 zł się należy. Tak policja
      postąpiłaby z nie-policjantem.
      • Gość: Zona Agnieszka IP: *.chello.pl 17.01.05, 13:16
        Chcę byś wiedział że ten chłopak miał zupełnie inny stosunek do wszystkich
        nawet tych których spotykał na ulicy... Zapal po prostu dla niego znicz i nie
        rań mnie tak bo nie wiesz co Ja czuję. Z poważaniem i smutkiem- żona
        nieżyjącego Grzesia... Proszę nie odpisuj tylko zapal mały znicz... Każdy
        popełnia błedy bo jesteśmy tylko ludżmi...
        • Gość: Grzegorz\ znajomy IP: *.aster.pl 17.01.05, 16:09
          Dokładnie człowieku, zapal znicz na pamięć po Grześku!!! I pamiętaj , nie
          oceniaj nigdy ludzi, bo nie znasz ich duszy!!! Głębokie i szczere wyrazy
          współczucia Agnieszko! Trzymaj się!!! Grzesiek.
          • Gość: Mar IP: *.skorosze.2a.pl 17.01.05, 16:46
            Doczytałem artykuł i wiem, że Grzegrz Z. był pasażerem. Pisząc o mandacie
            miałem na myśli kierowcę, który jak się okazuje - przeżył. Nie znam ani jednego
            ani drugiego. Ale sam samochodem jeżdżę od lat i miałem wielokrotnie do
            czynienia z policją. Któregoś razu dachowałem w rowie. zanim zdążyłem się
            wyczołgać z samochodu przez okno i wisałem jeszcze na pasach, pies już biegł z
            mordą (hamowałem przed innym wypadkiem), że mi da mandat za niedostosowanie
            prędkosći do warunków jazdy. Nie pytał czy mi się coś stało, czy moze mi
            pomóc.... Oczekiwał, że zanim jeszcze wylezę z wraku najhpierw wyciągnę
            dokumenty i pieniądze. Nie zapomnę tego sku..elowi nigdy. Mam nadzieję, że do
            tej pory los go za taką postawę ukarał.

Ja wiem, że różne się zdarzają dziwne przypadki - ale wpaść na drzewo na
            skrzyżowaniu Okopowej i Solidarności jest bardzo trudno jeżeli się jedzie
            przepisowo 50 km/h.
        • 19.01.05, 11:16
          Czyli jednak sami sobie winni, o ile dobrze zrozumiałem.
    • Gość: Mar IP: *.skorosze.2a.pl 17.01.05, 08:48
      napisali, że 28-latek pracował w policji od 9 lat. To znaczy, że się tam
      przyjął jak 17-latek????
      • Gość: Automobilista IP: 62.233.175.* 17.01.05, 08:56
        19-latek.
        • Gość: Mar IP: *.skorosze.2a.pl 17.01.05, 09:03
      • Gość: Stawek IP: *.dyn.optonline.net 19.01.05, 05:37
        28 - 9 = 19, razem konczylismy liceum, wpolczocia dl arodziny Grzegorza,
        wielokrotnie o nim Norbert wspominal.
    • 17.01.05, 08:56
      ten wypadek pokazują totalne nic nierobienie "drogówki" w Wwie. zamiast
      prewencji >> jezdza do wypadkow, nabijaja mandaty, oceniaja stluczki.

A wziąść sie do cholery za piratów. No Zalewski!!! Do roboty!!!!
    • Gość: Karolina IP: 217.153.87.* 17.01.05, 11:09
      Szczere wyrazy wspólczucia dla Agniesi, rodziców, brata, teściów i wszystkich
      jego przyjaciół i kolegów z pracy. Będzie nam Ciebie brakować Grzesiu....
    • Gość: Ada IP: *.chello.pl 17.01.05, 11:37
      Grzechu,będzie nam Ciebie brakowało bardzo..Jestesmy wszyscy przy Twojej
      Agniesi ukochanej.Dużo sił dla niej,rodziców,tesciów,brata-Sła wka,przyjaciół i
      wszystkich bliskich.
    • Gość: agnieszkaKrajewska IP: *.chello.pl 17.01.05, 13:10
      Jestem żoną Grześka i chcę byście Grześka wszyscy kochali przez całe nasze
      życie. Ja będę Go kochała takjak to robie w każdej sekundzie swojego życia. To
      Był dobry chłopak, Najwspanialszy człowiek i pełen miłości dla wszystkich Was
      przyjacioł. Ci którzy Go nie znali niech dadzą mi miesiąc czasu bez przykrych
      komentarzy za co Im bardzo podziękuję... Kocham Cię mój Skarbie, i zawsze będę.
      Widzę teraz Twoją twarz, Twój uśmiech i takim Cię zapamiętam... Moj Grzechu!!!!!
      • Gość: Karolina IP: 217.153.87.* 17.01.05, 13:31
        Agniesiu, bardzo Cię wszyscy kochamy i będziemy pamiętać Grzesia, takim jakim
        był, uroczym, dobrym, uczciwym i wspaniałym mężem....
        A rozchodniaka będziemy pić zawsze za niego...Za Ciebie Grzesiu
    • Gość: bożena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.05, 13:44
      szczerze Ci Agnieszko współczuję stracic męża -to straszne co Cię spotkało-
      moja siostra też owdowiała parę ładnych lat temu,wiem co to znaczy-są jednak
      ludzie ,ktorzy zrobia wszystko zebyś tak nie cierpiała,wspólczuję.
      • Gość: agnieszka K IP: *.chello.pl 17.01.05, 13:50
        Dziękuję
        • Gość: Kamila IP: 217.153.87.* 17.01.05, 15:00
          Agniesiu, jesteśmy z Tobą całym serduszkiem, bądź silna.
    • Gość: kzl IP: *.softlab.com.pl 17.01.05, 14:29
      Współczuję tym którzy stracili bliską osobę, tym bardziej że zawinił kto inny.
      Chciałbym tylko wiedzieć, jak to się stało. Mieszkam w tej okolicy, no i jakoś
      nie rozumiem jak można uderzyć w drzewo na pustej (środek nocy) ulicy, w
      dodatku która ma trzy pasy. Czyżby brawura kierowcy?
      W każdym bądź razie, szkoda życia i to tak młodego.
      • Gość: agnieszka k IP: *.chello.pl 17.01.05, 22:56
        kochana/y jeżeli mieszkasz tam blisko to zapal znicz- a z gazet choć niektóre
        często kłamią tj. Fakt, dowiesz się wszystkiego. Dziękuję za współczucie.
    • Gość: Ada IP: *.jwt.com.pl 17.01.05, 14:31
      Agnieszka,

najszczerze wyrazy wspolczucia z powodu smierci Grzecha.
      Jestem z Toba myslami!
      Zycze Ci sily, wytrwalosci i mocy w serduchu.
      Trzymaj sie dzielnie!!

Ada Sz.
    • Gość: Igor Mouneimne IP: 80.50.201.* 17.01.05, 14:38
      Wkurzyłeś mnie Grzechu..wkurzyłeś mnie za to że nie wróciłeś do domu wieczorem.
      Za to że nie wróciłeś do Agnieszki, twojej spaniałej żony, do Mamy, Ojca,
      Brata.Za to ze już Ciebie nie będzie z nami..i co mamy teraz zrobić? kto nam
      będzie mówił dowcipy, opowiadał o jazdach w pracy, z kolegami? pozostaje nam
      nic innego jak trzymać Ciebie w naższych sercach, uśmiechniętego i radosnego
      Grzeska..trzymaj się tam !
    • Gość: Monika IP: *.ecard.pl 17.01.05, 14:48
      Głębokie wyrazy współczucia dla Ciebie Agnieszko i dla twoich bliskich. Wiem,
      że nie ma słów, które pomogłyby Ci teraz pogodzić się z tą wielką tragedią i
      ulżyć w cierpieniu. Pamiętaj jednak, że wszyscy jesteśmy z Tobą myślami i
      sercem.
    • Gość: Patrycja Zawadzka IP: *.access.uk.tiscali.com 17.01.05, 14:50
      Agnieszko,dawno Cie nie widzialam,ale pamietam Cie i wiem, ze jestes super
      dziewczyna - taki sam musial byc Twoj maz. Serdeczne wyrazy wspolczucia dla
      Ciebie i calej rodziny. Trzymaj sie dzielnie.
    • 17.01.05, 15:05
      Grzechu, jak mogłeś to zrobić???? mieliśmy się wieczorem wszyscy razem bawić i
      śmiać... zostawiłeś Agnieszkę, rodzinę, znajomych... już nie będzie nigdy tak
      samo...

Aga, nie będę pisać, że wiem co czujesz bo nie mam o tym pojęcia... nie będę
      pisać, że jest mi przykro bo nie da się tego opisać słowami... nie chcę do
      Ciebie dzwonić bo nie chcę Ci zawracać głowy bo masz sporo rzeczy na głowie i
      nie chcę dokładać siebie do tego wszystkiego...

Jeżeli tylko będziesz czegoś potrzebowała znasz mój numer telefonu...

a znicz zapalę na miejscu...

Grzechu, dziękuję za te pogodne chwile, za śmiech, za dowcipy, za opowieści o
      pracy... za to, że przy Tobie nie można było mieć złego humoru... za opowieści
      o herbacie miętowej (przy każdej okazji)... za wszystko chociaż nie znaliśmy
      się zbyt długo...

Ewa Z.
    • Gość: K. Pochmurski IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 17.01.05, 17:59
      Dziękuję Ci Grzesiu za te kilka fajnych lat spędzonych razem w jednej szkolej
      ławce SP 223. Takiego Grzesia zapamiętałem i takim będę zawsze pamiętał...
      Najszczersze wyrazy współczucia dla Żony, Rodziców, Brata i Przyjaciół.
    • Gość: LG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.05, 22:33
      Agniesiu, tak trudno napisać w takiej chwili coś sensownego...bo w tym co się
      stało nie ma żadnego sensu....
      W mojej pamięci Grzechu na zawsze pozostanie taki jakim go widziałam w zeszły
      poniedziałek, uśmiechnięty, stojący w promieniach słońca ...
      Aguś, prosimy Cię, bądź silna. wszyscy jesteśmy myślami z Tobą.
    • Gość: Olaf IP: *.devs.futuro.pl 17.01.05, 23:56
      [']
      Szkoda chłopaków.
    • 18.01.05, 01:27
      Norberta wiozłem jeszcze nie tak dawno do ślubu. Niestety nie układało mu się
      za bardzo w małżeństwie i ostatnio chodził mocno przybity. Teraz w wypadku
      stracił kolegę ['], oraz nogę, więc raczej nie będzie mógł już pracować w
      policji. Heh.. życie bywa nieraz mocno wredne...
    • Gość: Gizmo IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.01.05, 03:17
      A z jakiej to recji mam sie użalac nad tym przypatkiem ???
      Koles ma rację mówiac ze nalezy się mandat !!!
      Dla policjantów powinno byc zero toleracji bo to oni powini dawac przykład a
      nie palic głupa jak nawiwijają !!!
      Z jakiej to racji mom patrzec na to że jak radjowóz jedzie bez siwateł to jest
      ok a przecietny człowiek dostaje mandat.
      Mom wspóczuc tylko dlatego że on był gliną i zginą w wypatku który spowodował
      drugi glina ??? Bo co ???
      Ludzie gina na ulicy dziesiątkami i jak sie zachowuja policjaći w miescu
      wypatku !!!
      Okazują uczucia i zakłopotanie.NIE !!!
      Z pretensjami i współczuciem zwrócie się do jego kolezki,sprawcy wypatku,a nie
      na forum.

• Gość: Nieznajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 09:29
        Gizmo, do Ciebie kieruję te słowa. W takiej chwili mógłbyś powstrzymać się od
        bezsensownych komentarzy i przede wszystkim naucz się poprawnie pisać po
        polsku!!! Jeśli już chcesz coś napisać, to powineneś to robić bez błędów. Cała
        Twoja wypowiedź świadczy o płytkości Twego umysłu. Jeśli nigdy nie straciłeś
        nikogo bliskiego, to wszystko przed Tobą - bo jesteśmy niestety zwykłymi
        śmiertelnikami. Tylko dlaczego mamy być "hienami"??? Nieznajoma, pogrążona w
        rozpaczy Agnieszko - współczuję Ci z całego serca - bo jestem człowiekiem. Nie
        czytaj głupich wypowiedzi, bo nie to jest Ci teraz potrzebne. Życzę Tobie i
        całej rodzinie wytrwałości i ukojenia w bólu.
        • Gość: Żona Grześka IP: *.chello.pl 18.01.05, 17:59
          Nieznajomo dziękuję Tobie. Takie osoby jak Ty przywracają mi wiarę w to, że są
          ludzie, którzy potrafią współczuć i kochać. Dziękuję.
      • Gość: Monika IP: *.ecard.pl 18.01.05, 09:46
        To są tylko głupie stereotypy, bo przecież zawsze nagłaśnia się tylko złe
        zachowania budzące większą sensacje. Większośc jednak jest w policji z
        powołania i robi dużo dobrego (ale oczywiście o tym się nie mówi).
        A z resztą nawet jeśli masz takie zdanie na temat policji (a masz do tego tak
        jak każdy prawo)to nie znaczy, że musisz o tym pisać przy tej okazji, wiedząc
        że czyta to żona zmarłego Grzesia, chyba ....że sprawia Ci to przyjemność ....
        Nikt Ci się nie karze użalać, wystarczyłoby powstrzymać się od takich
        komentarzy.
        • Gość: Mar IP: *.skorosze.2a.pl 18.01.05, 10:12
          Ciekawe, że ja jakoś w swoim już dość długim (niestety) życiu nie spotkałem
          ŻADNEGO porządnego policjjanta, nie mówiąc o milicjantach.

Milicjanci, z którymi miałem styczność jako dziecko to były bezmózgie yeti z
          niepiśmiennymi zonami i córkami prostytutkami.

Niezliczoną ilość razy policjant usiłował WYŁUDZIĆ ode mnie pieniądze na mandat
          w formie łapówki - nawet jeżeli nie popełniłem wykroczenia. NIGDY, ale to NIGDY
          nie udało się wykryć sprawcy włamania do piwnicy czy samochodu... Najlepiej im
          się walczy z 17-latkami w metrze.

Forum GW to nie jest księga kondolencyjna. Tu się komentuje zdarzenia - a
          żałobę można sobie przeżywać w domu. Nikt normalny się nie cieszy z tego
          zdarzenia, ale też nie ma powodu, żeby wypisywać glorie pod adresem policji
          państwowej w tym wątku.
          • Gość: nieznajoma IP: *.in-addr.btopenworld.com 18.01.05, 10:31
            Gizmo, do Ciebie kieruję te słowa. W takiej chwili mógłbyś powstrzymać się od
            bezsensownych komentarzy i przede wszystkim naucz się poprawnie pisać po
            polsku!!! Jeśli już chcesz coś napisać, to powineneś to robić bez błędów. Cała
            Twoja wypowiedź świadczy o płytkości Twego umysłu. Jeśli nigdy nie straciłeś
            nikogo bliskiego, to wszystko przed Tobą - bo jesteśmy niestety zwykłymi
            śmiertelnikami. Tylko dlaczego mamy być "hienami"??? Nieznajoma, pogrążona w
            rozpaczy Agnieszko - współczuję Ci z całego serca - bo jestem człowiekiem. Nie
            czytaj głupich wypowiedzi, bo nie to jest Ci teraz potrzebne. Życzę Tobie i
            całej rodzinie wytrwałości i ukojenia w bólu.
          • 18.01.05, 12:10
            Grzechu nie był policjantem z drogówki więc się nie wyżywaj...

--
            _______________________________ _______
            ...lepiej byc znanym pijakiem niz anonimowym alkoholikiem...
        • Gość: "Nieznajoma" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 10:42
          Sam też jesteś NIEPIŚMIENNY !!!
      • Gość: Raf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 11:51
        O twojej klasie i takcie świadczy to, że nie potrafisz napisać poprawnie nawet
        tak prostych i banalnych wypocin. Prostaku-Gizmo, opanuj się, bo to był
        człowiek. Taki sam jak ty i my wszyscy. Nie znałeś go a zaszufladkowałeś na
        swoją bezkompromisową i jakże prymitywną modłę. Ciekaw jestem, czy ty potrafisz
        komukolwiek dać przykład? To, co napisałeś jest czymś odwrotnym. Szkoda dla
        ciebie słów.
        Agnieszka - najszczersze kondolencje.
        • Gość: Noel IP: *.softman.pl / *.softman.com.pl 19.01.05, 15:01
          Zaszufladkował na takiej samej zasadzie, na jakiej policja szufladkuje zwykłych
          śmiertelników, którzy giną w wypadkach. Brawura, niedostosowanie prędkości do
          warunków jazdy, uzupełnienie statystyk.
          Tutaj na forum robi to samo, może w dość prosty sposób, co robi Policja
          pokazując tragiczny wypadek w telewizji jako przestrogę dla tych wszystkich,
          którzy mają zapędy do zbyt brawurowej jazdy.
          Czy ktokolwiek z tu obecnych zgodziłby się na relację z tego wypadku w telewizji
          jako przestrogi przed zbyt brawurową jazdą?
          Dużo widziałem rozbitych samochodów, ale tego Peugota nie dało się rozpoznać.
          Wyglądał jak zmięta kartka A4.
          Dziwcie się, że ktoś wyraża swoje oburzenie, gdy słyszy że, samochód wpadł w
          poślizg na prostej, trzypasmowej drodze? Ile musiał pędzić? 160? 200?

Wyrazy współczucia dla ofiar tego wypadku, niech te prześliczne serce, które tam
          zostało ustawione, będzie przestrogą dla innych :(
    • Gość: nowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 22:08
      Pierwszy raz spotykam się z nowym świeckim zwyczajem, że żona w kilka dni po
      śmierci męża, wdaje się w dyskusje na forum gazety i wspierana przez (chyba)
      kolegów i koleżanki z pracy daje kategoryczny odpór wszelkim negatywnym
      komentarzom.
      Szkoda człowieka ale w chwii refleksji drodzy policjanci zadajcie sobie pytanie
      w jaki sposob jadąc zgodnie z przepisami można się rozbić na prostej i pustej
      drodze, przy dobrej pogodzie w nocy?
      Moja konkluzja jest niestety taka że musieli naruszyć mnóstwo przepisów i
      zapłacili za to najwyższa cenę.
      ...Zyczę wszystkim gumowych drzew
      • Gość: Żona do wszystkich IP: *.chello.pl 18.01.05, 23:22
        Piszę tu i zaglądam bo to mi pomaga przeżyć...Nie wiem czym się zająć, nie wiem
        jak dać Grześkowi wszystko na co zasłużył- a zasłużył na szacunek. To że jestem
        jego żoną nie znaczy , że tylko dlatego wychwalam go jako człowieka ale był
        dobrym nie tylko dla mnie i przyjaciół... Pracował na Lotnisku więc
        nie "wlepiał" mandatów- a jeżeli czujecie nienawiść do policjantów to żle
        uderzacie- bo po pierwsze nie w jego zawód Antyterrorysty, po drugie nie w tak
        ciepłego serdecznego człowieka. I jeżeli ktoś raz jeszcze będzie chciał zadać
        komuś ból niech się zastanowi czy jest do tego stworzony, czy ma tyle mądrości
        życiowej i...czy stracił kogoś najbliższego. Niewiele wiecie o Nim Ci którzy
        krytykują i dlatego nie jesteście godni szacunku... przepraszam Was z góry ,
        ale tę drogę postępowania nie ja wybrałam... Żle postępujecie... Z poważaniem
        Żona , która płacze jeszcze bardziej i cierpi jeszcze mocniej gdy czyta takie
        komentarze jak Gizmo-który pewnie jest szczęśliwcem i mu się nudzi...
        • Gość: Gosia Przybylska IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.01.05, 22:52
          Agnieszko, znalam Grzesia od czasow podstawowki- z jednej klasy. Zawsze bede
          myslala o nim jak o kims bardzo dobrym, cieplym i wyjatkowym. Takich ludzi jest
          niewielu. Na zawsze pozosttanie w moich myslach. Lacze sie z Toba w bolu. Ty
          tez jestes w moich myslach.
    • Gość: minister IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.01.05, 00:09
      AGNIESZKA;czytając opinie na forum widzisz sama ze nasz "Mały" jest otoczony
      kręgiem przyjaciół.Nie przejmuj się takimi opiniami jak "Gizmo",który sam
      jest "wypatkiem" tego świata,no ale nie zaprzątajmy sobie tym człowiekiem
      głowy.Nie chcę słodzić ale Grześ to była porządna jednostka;Bóg mi świadkiem że
      nigdy nie słyszałem jak narzeka bądź też mówi komuś przykre słowo.Wiadomo że
      praca ta niesie ze sobą stress a "Mały" zawsze umiał obrócic w żart i wszyscy
      się śmialiśmy.I takiego go zapamietamy Agniesiu;chciałbym mieć jego
      siłe.Pamiętaj że wszyscy Jesteśmy z Tobą "Dla dobrych śmierć jest zaproszeniem
      do odpoczynku..."
    • 19.01.05, 16:36
      O ile się nie mylę, to tam jest ograniczenie do 50 km/h. Powiedzmy, że w
      dobrych warunkach drogowych przekroczyli prędkość o 20% - czyli 60 km/h. Przy
      takiej prędkości nie wpada się w poślizg, a nawet jeśli się wpadnie, to
      uderzenie w cokolwiek nie powoduje zgonu. No, chyba że nie ma się zapiętych
      pasów (policjantom po służbie wolno?).

Mam znajpmego, lekarzem jest. Próbowano go skaptować do szpitala MSWiA. Jako
      jeden z argumentów ordynator podawał legitymację "blachę" pozwalającą na
      ignorowanie WSZYSTKICH ograniczeń prędkości. Szkoda tylko, że praw fizyki nie
      podlegają korupcji tak samo łatwo, jak polska drogówka.

Szkoda mi rodziny i tego zabitego, i kierowcy. Ale ich samych mi nie szkoda.
      Wiedzili, co robią i wiedzieli, że robią źle.

--
      Salaamu Wa-alleikum

Chaladia Bolandi
      Zapraszam na Forum "Home & Abroad"
    • Gość: nocnik IP: 195.84.153.* 19.01.05, 16:38
      Bryla nie bryla ale mogl sie cymbal przypiac.
    • Gość: iwona IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.01.05, 14:50
      Podobno "każde miejsce jest dobre na śmierć, byle tylko mieć życie takie jak
      się patrzy..."-Grzechu był dobrym chłopakiem, i jego życie takie było!!!!
      Nie powinni odchodzić z tego świata dobrzy ludzie, wyjątkowi, tacy których
      można podziwiać i brać przykład - taki właśnie był Grzechu.Oby każdy mógł
      spotkać w swoim życiu takiego człowieka.FAJNY chłopak którego zawsze będę
      wspominała bardzo ciepło i z uśmiechem na twarzy. Agnieszko jestem z Tobą całym
      sercem i cała moja rodzina.
      Mam wielką nadzieję że Ci którzy nie mają teraz współczucia kiedyś
      zrozumieją... i będą mieli dla kogo być lepszymi ludźmi.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.