Dodaj do ulubionych

no gdzie kupić meble...

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.07.02, 17:46
proszę was o pomoc,mam juz dość chodzenia i szukania mebli
wypoczynkowych.Chodzę,jeżdzę ,szukam ,a kiedy juz coś znajde to mi sie nie
podoba.
Proszę o podpowiedz,może znacie jakis przyjemny sklep z ciekawymi meblami
wypoczynkowymi.
Obserwuj wątek
        • draconessa Re: no gdzie kupić meble... 08.07.02, 20:52
          Sprobuj w salonach Klera i Swarzedza ( obydwa w Galerii Mokotow) Warto tez
          zajrzec do com40 ( maja salon w budynku dawnej IKEI w Alejach - meble troche w
          stylu nawiazujacym do Bauhausu) Jest tez malutki sklepik z meblami na
          Krochmalnej 2 ( na tylach kompleksu Atrium ) i jeszcze mi chodzi po glowie
          BoConcept w okolicach Ronda Babka ( po tej stronie jak sie dochodzi do Powazek)
          i tez chyba Bo Concept byl na skrzyzowaniu Sienkiewicz i Jasnej, naprzeciwko
          Filharmonii - po drugiej stronie Jasnej. Jak mi jeszcze cos przyjdzie do glowy
          dam Ci znac.
        • Gość: Mar skóra + kute żelazo IP: *.skorosze.2a.pl 08.07.02, 22:09
          Gość portalu: Krzyżak napisał(a):

> najlepiej chciałbym ze skóry.Może byc beż.To ma być cos nowoczesnego ,ale bez
          > przesady.Meble typu IKEA nie wchodza w grę.Mam wszystko w buku.Dlatego myslę ,ż
          > e
          > polaczenie buku ze skóra bedzie najlepsze,niewykluczam trochę chromu.
          > Dzieki za juz........

W Landzie na Wałbrzyskiej jest sklep meblowy (na samej górze). Generalnie meble
          nie są tam ciekawe, ale jest seria z kutego żelaza kryta skórą (ładne). Są
          kanapy, fotele, stoły, krzesła, etażerki, kwietniki... Producent jest podobno z
          Litwy, co nie oznacza, że meble są tanie. O ile pamiętam, fotel ok 2000, kanapa
          chyba ze 3000...
    • pacio Re: no gdzie kupić meble... 08.07.02, 22:54
      Jeżeli jesteś zmotoryzowany polecam Rożkową Wolę, u Tadeusza.
      Krakowską prawie do Grójca w prawo na Końskie, dalej nie pamiętam, jadę na pamięć.
      Takiego składu mebli nigdzie nie widziałem, jest możliwość wykonania mebelków na
      zamówienie. Ceny z dolnej półki, za szafę na wymiar Wawie i okolicach życzyli
      sobie 5-6 kzł., w Rożkowej wytargowałem do 2,8 kzł przywiezli i zmontowali !

Pzdr
      pacio
      • Gość: rejoca Re: no gdzie kupić meble... IP: *.dataspace.pl 18.12.19, 11:19
        Sama ostatnio szukałam toaletki. Nie mam dużych wymagań bo chciałam aby toaletka była nowoczesna oraz w kolorze białym. I niestety ale nie miałam bardzo duze problemy ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego mebla. NIby w sklepach meblowych mebli jest sporo ale niczego konkretnego. Tak więc postanowiłam zamówić dla siebie toaletkę przez internet.

Zamówiam w sklepie Meble tkaniny:
        www.mebletkaniny.pl/toaletki-cat-40

W zasadzie to pierwszy raz zamawiałam mebel przez internet. Ale powiem Wam, ze jestem zadowolona. Toaletka bardzo ładna, taka jaką chciałam i wykonana z dobrej jakości materiałów.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka