Dodaj do ulubionych

czy ktoś wie... (tylko dla łasuchów)

IP: *.acn.pl / 10.132.130.* 14.08.02, 19:49
Czy ktoś wie co stało się z serkiem Danio o smaku orzechowym? Nigdzie nie
mogę trafić. Aaa... i jeszcze jedno, dlaczego nie przyjęło się u nas masło
orzechowe? Widziałem raz jeden parę lat temu w jakichś delikatesach. Szkoda,
jest pycha, plastikowa nutella wysiada.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
      • Gość: mouchi Re: czy ktoś wie... (tylko dla łasuchów) IP: 195.136.95.* 19.08.02, 14:27
        Gość portalu: Paweł napisał(a):

> Bardzo dziękuję za wszystkie informacje. Przypomnę tylko może, że nutella z
        > powodu swoich niewątpliwych walorów długowieczności, w przypadku odmowy
        > spożycia całego opakowania powinna być w odpowiedni sposób utylizowana,
        > podobnie jak zużyte baterie, świetlówki, akumulatory, przepracowany olej
        > silnikowy itp. Szanujmy środowisko naturalne.
        > Pozdrawiam

na nutelle proszę mi nie bluźnić, bo ją uwielbiam, a danona w żadnej postaci
        mój delikatny żołądek nie trawi. w danonach jest tyle chemii, że się niedobrze
        robi. a tak w ogóle to nutella nie ma nic wspólnego z masłem orzechowym.
        smacznego.
        • Gość: Paweł Re: czy ktoś wie... (tylko dla łasuchów) IP: *.acn.pl / 10.132.130.* 19.08.02, 14:45
          Gość portalu: mouchi napisał:

na nutelle proszę mi nie bluźnić, bo ją uwielbiam, a danona w żadnej postaci
          mój delikatny żołądek nie trawi. w danonach jest tyle chemii, że się niedobrze
          robi. a tak w ogóle to nutella nie ma nic wspólnego z masłem orzechowym.
          smacznego.

NUTELLA RZECZYWIŚCIE NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z MASŁEM ORZECHOWYM, POZA ORZECHOWYM
          SMAKIEM. TWOJE PREFERENCJE SZANUJĘ. NIE OBJADAJ SIĘ TYLKO BEZ PAMIĘCI, BO
          MOŻESZ ZACZĄĆ PRODUKOWAĆ OPRAWKI DO DŁUGOPISÓW ALBO OZDOBY CHOINKOWE.
          POZDRAWIAM
    • Gość: Mar Re: czy ktoś wie... (tylko dla łasuchów) IP: *.skorosze.2a.pl 19.08.02, 18:56

> Czy ktoś wie co stało się z serkiem Danio o smaku orzechowym? Nigdzie nie
      > mogę trafić. Aaa... i jeszcze jedno, dlaczego nie przyjęło się u nas masło
      > orzechowe? Widziałem raz jeden parę lat temu w jakichś delikatesach. Szkoda,
      > jest pycha, plastikowa nutella wysiada.
      > Pozdrawiam.

O Danio nic nie wiem... ale masło orzechowe jest dobre - ja lubię i TO JEST
      ZUPEŁNIE CO INNEGO NIŻ NUTELLA itp! Masło orzechowe w kilku gatunkach jest do
      kupienia w tzw. "lepszych sklepach" - polecam sklep Emma w Michałowicach przy
      Alejach Jerozolimskich. Przypuszczam, że może być też np. na POlnej... W super
      i hipermarkwetach nie ma co szukać, bo to sklepy dla proletariatu.
      • e._ Re: czy ktoś wie... (tylko dla łasuchów) 19.08.02, 21:40
        Jak wynika z powyższych informacji plus moje obserwacje z Geanta - masło
        orzechowe jest we wszystkich hipermarketach oraz w wielu innych sklepach.

Rozbawiła mnie do łez teoria, że masło orzechowe to coś specjalnego dla elit!
        Amerykanie chyba ze śmiechu pospadaliby z krzeseł!
        --
        e.
        • Gość: Mar Re: czy ktoś wie... (tylko dla łasuchów) IP: *.skorosze.2a.pl 19.08.02, 23:31
          e._ napisała:

> Jak wynika z powyższych informacji plus moje obserwacje z Geanta - masło
          > orzechowe jest we wszystkich hipermarketach oraz w wielu innych sklepach.

Kiedy mi się zdarzalo pojechac po zakupy do geanta lub innego podobnego sklepu -
          nigdy masła orzechowego nie widziałem - może teraz już jest...

> Rozbawiła mnie do łez teoria, że masło orzechowe to coś specjalnego dla elit!
          > Amerykanie chyba ze śmiechu pospadaliby z krzeseł!
          > --
          > e.

No to źle zrozumiałeś kolego... Chodzi mi o to, że w hipermarketach są produkty
          tanie i powszechnie używane. To nie znaczy, że są superekskluzywne, ale po
          prostu rzadkie w Polsce i z różnych powodów droższe od przeciętnej masówki...
          Zatem w supermarketach trudno znaleźć także:
          - syrop klonowy
          - RÓŻNE gatunki grzybków marynowanych
          - świeżą lub choćby mrożoną dziczyznę
          - dość egzotyczne owoce (sharon)
          - ORYGINALNĄ i ORYGINALNIE pakowaną kawę kolumbijską
          - niektóre gatunki alkoholi (np. chińskie piwo - bardzo dobre, a przrecież nie
          ekskluzywne)
          - dobre kosmetyki
          - markową odzież i obuwie
          - wędliny, które smakiem i zapachem NIE przypominają zmielonego papieru
          toaletowego z dodatkiem karmy dla kotów
          - karmy dla psów eukanuba
          - ORYGINALNYCH choinek zapachowych WUNDERBAUM
          ......

i jeszcze róznych innych drobiazgów.
    • Gość: Piotr Re: czy ktoś wie... (tylko dla łasuchów) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 19.08.02, 20:18

> Czy ktoś wie co stało się z serkiem Danio o smaku orzechowym? Nigdzie nie
      > mogę trafić. Aaa... i jeszcze jedno, dlaczego nie przyjęło się u nas masło
      > orzechowe? Widziałem raz jeden parę lat temu w jakichś delikatesach. Szkoda,
      > jest pycha, plastikowa nutella wysiada.

a czym to sie rózni ??? myslałem że to jest to samo...
      > Pozdrawiam.
      • e._ Re: czy ktoś wie... (tylko dla łasuchów) 19.08.02, 21:36
        Gość portalu: Piotr napisał(a):

> Gość portalu: Paweł napisał(a):
        >
        > > Czy ktoś wie co stało się z serkiem Danio o smaku orzechowym? Nigdzie nie
        > > mogę trafić. Aaa... i jeszcze jedno, dlaczego nie przyjęło się u nas masło
        >
        > > orzechowe? Widziałem raz jeden parę lat temu w jakichś delikatesach. Szkod
        > a,
        > > jest pycha, plastikowa nutella wysiada.
        >
        >
        > a czym to sie rózni ??? myslałem że to jest to samo...
        > > Pozdrawiam.

Serek i masło to nie jest to samo. Nawet - a może zwłaszcza - orzechowe.
        --
        e.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka