Dodaj do ulubionych

Zespół szkół samochodowych naJana Pawła 2?!

28.07.05, 20:22
mam tam mieć jutro jazdy (na prawko) a nie wiem jak tam dojechać od Dworca
Gdańskiego to podobno 800metrów ale w którym kierunku jak i gdzie...?!
Obserwuj wątek
      • Gość: kixx Re: Zespół szkół samochodowych naJana Pawła 2?! IP: *.acn.waw.pl 28.07.05, 21:09
        no kurde tyle lat mieszkalem w tamtej okolicy,ale ulicy Zajaczka to tam nigdy
        nie widzialem
        przemianowali Jana Pawla???

do zalozyciela watku:wyjdz na przystanek tramwajowy i tam wsiadz w jakikolwiek
        tramwaj jadacy w strone Ronda Zgrupowania Radoslaw-jesli dalsza tras tego
        tramwaju bedzie biegla Okopowa to wysiadz na rondzie i przejdz jeden przystanek
        na piechote w strone poludniowego wschodu(ulica Jana Pawla)
        jesli dalsza trasa bedzie biegla Jana Pawla to wysiadz 1 przystanek za
        rondem ,po prawej stronie bedzie to technikum
        ps,nie podaje numerow tramwajow ,poniewaz nie jezdzilem tamtedy tramwajem ze
        sto lat
      • pan_pndzelek Pani wandzia znowu taka dowcipna jak na tym wątku 28.07.05, 21:15
        Pani wandzia znowu taka dowcipna jak na tym wątku o socjalnej hołocie... i
        znowu sobie jaja robi... tam wspólnie z wandzią zrywaliśmy boki z jakiegoś
        dziada co ma 510 zł jałmużny socjalnej od nas-uczciwych ludzi i trzeba go pod
        most na kopach wywalić a tu sobie wandzia znowuż jaja robi z jakiegoś
        internauty...

PS. A może wandzia taka napływowa bardziej jest bo szkoła samochodowa przy Jana
        Pawła II to przy Stawkach się znajduje wandzieńku kochana...
        --

www.pan.pndzelek.prv.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka