IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.10.02, 19:54
ludzie niech ktoś wreszcie zrobi z tą poje....aną linią 140!!!!!!!to gorsze
niż podróż rzeźnią do Zakopca!
Obserwuj wątek
      • sloggi Re: 140 WON! 26.10.02, 17:30
        Hipek - co Ty chrzanisz - a czym do marketów ludzi dowieziesz ?
        To, że Ty jeździsz na rowerze, to nie znaczy, że każdy.
        --
        "Klasą jest przestrzegać etykiety, ale lekceważyć konwenanse" J.Waldorff
        • Gość: Pawcio Re: 140 WON! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.02, 20:35
          Sam lepiej pójdź WON!
          140 jest linią dowozową do marketów wzdłuż Trasy Toruńskiej. Musi się kręcić
          żeby zebrać jak najwięcej ludzi (vide: 179 na Ursynowie - taka
          cecha "dowozówek").
          Co do 107, to rzeczywiście można byłoby ją wyprostować na Mokotowie. Wydaje mi
          się, że rundy po Racjonalizacji i Madalińskiego można by zlikwidować
          zwiększając jednocześnie częstotliwość kursowania.
          • Gość: marcin Re: 140 WON! IP: 194.29.172.* 29.10.02, 09:58
            Gość portalu: Pawcio napisał(a):

> Sam lepiej pójdź WON!
            > 140 jest linią dowozową do marketów wzdłuż Trasy Toruńskiej. Musi się kręcić
            > żeby zebrać jak najwięcej ludzi (vide: 179 na Ursynowie - taka
            > cecha "dowozówek").
            > Co do 107, to rzeczywiście można byłoby ją wyprostować na Mokotowie. Wydaje
            mi
            > się, że rundy po Racjonalizacji i Madalińskiego można by zlikwidować
            > zwiększając jednocześnie częstotliwość kursowania.

a ile masz tych marketów wzdłuż Trasy T, he? 3 z czego 140 przydaje sie tylko
            praktycznie dla tych co jadą do Carrefoura na głębockiej, bo do M1 to ludziska
            walą 190. A nie sądze aby komuś sie chciało jechać niemal godzine z targówka
            na żerań do oszołoma" tą linią. Ja jechałem tyle ze w odwrotną stronę i bardzo
            się tym wędrowaniem po bródnie zeźliłem. Mysle ze Hipkowi chodzi o
            wyprostowanie linii na bródnie zeby tak nie krążyła.
            A porównanie ze 179 jest moim zdaniem chybione.
          • sloggi Re: 140 - do hipopotama 28.10.02, 09:38
            Gość portalu: hipek napisał(a):

> nie chrzanie - bo w domu nie ma chrzanu - jak mawiał A`Tomek - reszta co do
            > marketów i tych "tłumów" co takimi liniami jeździ - no coment - 190 spełnia
            ten
            >
            > warunek za 140 znakomicie. papatki

Mieszkam na Bródnie, kupuję często w M1 i do czego mi 190 ?
            Mieszkańcom Orłowskiej, Askenazego, Złotopolskiej, Gościeradowskiej też
            proponujesz 190 ?
            Facet - Ty wogóle jechałeś kiedyś 140 ?
            --
            • Gość: marcin Re: 140 IP: 194.29.172.* 29.10.02, 10:07
              czy jestes głosem mieszkańców ww ulic? ja widze wieksze tłumy w 190 niz w 140
              a to o czyms swiadczy. Tę linię trzeba wyprostować na bródnie i może wtedy
              będzie z niej pożytek. Jako dowozówka jest przydatna, ale jazda na żerań to
              horror!
              • sloggi Re: 140 29.10.02, 10:24
                Marcin.
                Linia 140 przyjeżdza na przystanek Żuromińska zapełniona na full.
                Po Bródnie też nie jeździ pusta, mimo że puszczono ją przez pustkowie na
                Budowlanej.
                Myśle, że skierowanie jej prosto Budowlaną do Wysockiego i na Żerań trochę
                wyprostowałoby jej przebieg. W końcu Bartniczą i Wyszogrodzką jeździ do
                Carrefoura linia bezpłatna.
                Powiem Ci, że jak dla mnie to z Gorzykowskiej mógłby skręcać w prawo i Handlową
                do Pratulińskiej. Wtedy jechałbym szybciej z Radzymińskiej na Bródno.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka