Dodaj do ulubionych

Rzetelna Agencja Nieruchomości w Warszawie?

27.12.05, 18:10
Poszukuję rzetelnej Agencji Nieruchomości w Warszawie. Bardzo proszę o pomoc.
Sprawa priorytetowa.

Dziękuję i pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • wooolnabis 11.01.06, 09:43
    polecam agencje nieruchomosci Krupa
    sprzedali moje mieszkanie na Ochocie w ciagu tygodnia
    dosc drodzy ale skuteczni

www.krupa.pl
  • monikakuznica 01.12.15, 12:52
    Ja polecam sprawdzic zawiszanieruchomosci.pl/ szukali mi mieszkania i jestem zadowlona. Wzieli pod uwage moje prosby odnosnie lokalizaci czy zwierzont. Do tego bardfzo mily kontakt i przystepne ceny - polecam sprawdfzic.
  • katerinathal 30.03.16, 23:23
    Gorąco polecam Alfa Home. Kupowałam z nimi mieszkanie na Białołęce i jestem bardzo zadowolona. Miałam przyjemność pracować z Panią Laurą, ktora znalazła nam mieszkanie w tydzien, poświęciła nam mnóstwo czasu i cierpliwości tak więc z czystym sumieniem mogę polecić. Jeżeli chcesz to moge ci podac numer telefonu ale lepiej nie tutaj. Natomiast maila chyba można tak więc proszę: laura.jankowski@alfahome.eu Powodzenia w kupnie/sprzedazy swoich mieszkań
  • Gość: pacaaaaa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.06.16, 08:52
    Ja szukając mieszkania do wynajęcia w Warszawie skorzystałam z agencji Mikrol Nieruchomości. Agencję te poleciła mi koleżanka i dzięki nim udało mi się znaleźć mieszkanie perełkę. W centrum za ludzki czynsz, po remoncie. Przy zakupie mieszkania na pewno skorzystam z ich usług ponownie.
  • wan7000 28.09.16, 15:05
    Serdecznie polecam biuro nieruchomości Property Advisor. Pracują tam dwie bardzo doświadczone osoby z kilkunastoletnim stażem. Jestem dyrektorem sprzedaży dużego dewelopera w Warszawie, za każdym razem, kiedy miałam problem ze sprzedażą jakiegoś mieszkania w inwestycjach ukończonych zlecałam tę sprzedaż do Property Advisor. Firma szybko znajdowała mi klientów i sprawnie przeprowadzała transakcję. Polecałam też firmę klientom, którzy chcieli szybko sprzedać zakupione u mnie mieszkania. Pan Piotr Baranowski i Katarzyna Trzaskowska zawsze bardzo sprawnie obsługiwali moich klientów i wiem, że spokojnie mogę ich polecić jako wspaniałych fachowców.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka