Dodaj do ulubionych

stomatolog warszawa ???

03.07.06, 12:12
szukam dobrego stomatologa w warszawie , dzielnice jakie mnie interesujeą to
mokotów, ursynów, kabaty, ale może być cała warszawa jeśli dobry lekarz to
warto jechać do niego przez całe miasto
z góry dziękuję
morwa
Edytor zaawansowany
  • Gość: m IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.06, 12:56
    podciągam
  • Gość: znawczyni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 19:31
    "Primadent" ul. Targowa 33a - pani dr Elżbieta Łukasiuk.
    Jest przemiła, bardzo delikatna, świetna w poradach i oczywiście
    w ich realizacji. A poza tym jest zawsze uśmiechnięta. Polecam!!!
  • Gość: m IP: *.adsl.inetia.pl 11.07.06, 16:17
    dzięki
    może jeszcze ktoś napisze namiary na dobrego dentyste , byłam kilka razy w
    Eurodentalu ale nie odpowiada mi tam
    m
  • Gość: Zuzanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.06, 21:33
    Dr Lutostański w Laserdencie przy Grochowskiej 354,leczy bez bólu zęby laserem.
  • Gość: grazka IP: *.crowley.pl 13.07.06, 15:15
    Lekarki z Ludnej, ale nie kliniki całodobowej a z przychodni vis a vis. Są
    bardzo dokładne, miłe i co najważniejsze świetne w tym co robią. Jedyny minus to
    ceny, ale zdaje sie że w polecanych wcześniej przychodniach też tanio nie jest :-(
  • Gość: Zuzanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 18:26
    W Laserdencie o którym pisałam powyżej,ceny są umiarkowane.Po wizycie nie
    zaczyna boleć kieszeń.Dlatego też poleciłam ten gabinet.
  • Gość: Sisi IP: *.dhcp.mdsn.wi.charter.com 13.07.06, 23:53
    ile w przyblizeniu , jezeli ktos z was pamieta kosztuje zatrucie zeba ,
    i zalozenie bialej plomby ? oczywiscie wszystko w znieczuleniu .
  • Gość: Zuzanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 07:44
    Z tego co pamiętam,to zależy od tego który to ząb i ile trwa leczenie.
  • Gość: Sisi IP: *.dhcp.mdsn.wi.charter.com 14.07.06, 08:35
    szostka , z tylu , chyba cztery korzenie...
    myslalam , ze to sie leczy na jednym posiedzeniu !?
  • 3sk 02.06.15, 09:27
    Polecam dr. Andrzejewską z Medicovera i dr. Kalińskiego z Sental-Med.

Nie polecam wizyty u Mirosław Godlewski z Prywatny Instytut Zdrowia. Będąc na wizycie z polecenia i niejako przypadkowo uważam iż nie jest tego wart absolutnie. Wydaje się iż profesjonalizm tego pana pozostawia wiele do życzenia. Leczony ząb okazał się byc do poprawki. Plomba wypadła po 2 miesiącach (!).Nigdy wczesniej pomimo leczeniau różnych dentystów nie zdarzyło mi się coś takiego. Jest to efektem niedbalstwa i niechlujstwa wykonania, bo raczej nie uwarunkowań gdyż był to ząbłatwy do leczenia jak powiedział sam dentysta. NIE POLECAM NIKOMU!
  • Gość: 5642800 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.06.15, 14:34
    Wizyte u dentysty Miroslawa Godlewskiego nie zalicze do przyjemnych. Chodzi niestety glownie o kwestie higieny. Nie zycze nikomu takich doznan. Byla to raczej moja pierwsza i ostatnia wizyta.
  • Gość: 4499 IP: *.dynamic.chello.pl 28.10.15, 17:28
    Chyba jaka Placówka tacy dentyści. Ja mam doświadczenia z placówka Medicover oraz Prywatny Instytut Zdrowia na ul. Sobieskiego. O ile Medicover jest do zaakceptowania to Prywatny Instytut w moim przekonaniu znacznie odstaje poziomem od przecietnej w Warszawie zarówno pod kątem wyposażenia jak i obsługi Pacjenta. Niestety nie raz zdarzyło sie ze zęby leczone w tej placówce przez wielu dentystów w tym także Mirosława Godlewskiego okazały się zwyczajnie nieprawidłowo leczone. Zatem nie polecam ani tej Placówki ani p. Mirosława Godlewskiego.
    Moge polecić sieć Klinik Denta Care.
  • Gość: 65834758 IP: *.dynamic.chello.pl 16.03.16, 02:26
    Leczylem zeby u dr. Miroslawa Godlewskiego pare lat i szczerze z perspektywy nie polecam jego uslug. Jestem juz w podeszlym wieku niemniej jednak potrafie ocenic fachowosc dentysty. Nigdy leczac zeby u tego lekarza nie zrobilem pantomogramu. Pan doktor zawsze tego szczerze odradzal - twierdzac ze taka dawka promieniowania bedze miała wysoce negatywne konsekwencje. Po jakims czasie mialem wrazenie ze poza wymuszonym usmiechem tego dentysty i charakterystyczna slamazarnoscia (co generalnie ludziom przychodzacym do dentysty odpowiada) kryje sie jednak brak profesjonalizmu. Dlatego zmienilem dentyste na probe. Nowy zalecil zrobienie pantomogramu i co sie okazalo??? O, zgrozo!!! Pan doktor Miroslaw Godlewski tak leczyl moje zeby ze większość zebow lezonych przez niego (i wyleczonych podobno!) nadaje sie juz lub wkrotce bedzie nadawalo sie do powtornego leczenia!!!! Obraz po leczeniu u pana doktora wyglada nastepujaco: rozszczelniajace sie plomby, nie wypelnienie kanalow, odbarwienia, zle wypełnione kanały, wypadające plomby. Ogólnie zgroza!!!! Nie polecam !!!!!
  • agratta1 16.03.16, 18:12
    ja powiem tak , mam stomatologa który jest bardzo dokładny i skuteczny i chodzę do niego od wielu lat , ale nie podam namiarów tutaj bo do niego i tak kolejka jest na miesiąc do przodu a jak będzie popularniejszy to się nie umówię do niego i na pół roku do przodu a poza tym nie jest najtańszy więc zaraz wszyscy napiszą że jest kiepski bo tani i tylko zrobię mu antyreklamę :-)
  • kasia.stus43 11.10.17, 18:30
    Dla szukających w tej okolicy dobrego stomatologa polecam gabinet doktora Bilskiego u którego leczę się już kilka dobrych lat. Bardzo sympatyczna obsługa a pan doktor świetnie się zna na fachu i jeszcze się nie zdażyło żeby usunął mi zbyt zepsute zęby a tylko starał się leczyć kanałowo. Bardzi dobry i nie drogi.
  • renia1055 06.11.17, 10:53
    Też polecam pana Bilskiego. Jest bardzo delikatny i rzeczowy. Usuwał mi ósemki i zrobił to bardzo delikatnie!
  • mikorudel 09.11.17, 09:37
    Można tam leczenie zębow rozłożyć na raty?
  • wero-sia3 21.11.17, 09:36
    Dr Suchora Jasińska jest bardzo dobrym stomatologiem, walczy o każdego zęba i ma bardzo profesjonalne podejście do pacjentów. Życzliwa, cenowo też całkiem przystępnie mimo, że przyjmuje w Centrum (w Ober Clinic dokładnie). Nr do przychodni (22) 830 71 71 ja na pierwszą wizytę czekałam kilka dni.
  • Gość: Filip Maks IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.12.17, 12:13
    Ze swojej strony mogę zwrócić uwagę na p. Dominikę Romanik. Ma gabinet na Radnej (Powiśle). Jest stomatologiem oraz ortodontą, więc usługa kompleksowa. Można spokojnie się wybrać i liczyć przede wszystkim na początku na miłe przyjęcie oraz doradztwo. Gabinet fajnie wyposażony, człowiek się czuje komfortowo i nie stresuje. Kilka razy trafiłem niestety na niezbyt przyjemnych stomatologów i miałem wrażenie, że swoją pracę wykonują pod przymusem. Tu takiej sytuacji nie ma, a jestem już w sumie stałym klientem.
  • lucjanowak 09.12.17, 21:04
    Doktor Bilski! Super człowiek! Szybko przyjął mnie z bolącym zębem. Nie czynił żadnego problemu. Polecam każdemu!
  • arekcebul222 10.12.17, 19:03
    Mija-dent na Kawczej. Chodzę sam i z dzieciakami, bo mają dobre podejście i stosują sedację do znieczulania (gaz rozweselający). Kanałówkę tam robiłem, nie mam żadnych zastrzeżeń.
  • olekole6545 10.01.18, 11:00
    a ja polecam doktora Bilskiego, bo jest po prostu ludzki. Leczyłem kanałówkę i powiem otwarcie, że był bardzo delikatny i z szacunkiem podchodził do moich nadwrażliwych zębów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.