Dodaj do ulubionych

Czy są może mamy z Wawra i okolic?

IP: *.* 02.03.03, 13:21
Witam wszystkie mamy. Jestem mamą czteromiesięcznej Ali i razem z mężem mieszkamy w Radości. Zbliża się wiosna, może sa jakieś mamy z naszych okolic które miały by ochotę wybrać sie na wspólny spacer?
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: agral IP: *.* 03.03.03, 19:21
    Cześć ;)serdecznie pozdrawiamy Ale wraz z rodzinką, na wpólne spacery pewnie się nie umówimy :( , ale za to najprawdopodobniej w środę będziemy w dzidziusiowym kinie i to razem z tatą :love: to moze się spotkamy :bounce:papatki :hello:od Albercika i Agatki
  • Gość edziecko: radościk IP: *.* 04.03.03, 13:28
    Cześć, my Was też serdecznie pozdrawiamy, będziemy w kinie w środę prawdopodobnie w ostatnim rzędzie. Może zrobimy sobie rezerwację obok siebie?Do zobaczenia
  • Gość edziecko: radościk IP: *.* 04.03.03, 19:28
    Niestety z powodu szalejącej grypy chyba będziemy musiały zrezygnować z kina, mam nadzieję że w przyszłym tygodniu będzie lepiej. Pozdrowienia dla Albercika i mamy Agatki
  • Gość edziecko: agral IP: *.* 05.03.03, 18:27
    byliśmy w kinie - pupa Clooney"a super :lol:, a tak poza tym to nic ciekawego. W następnym tygodniu będzie "Frida", ale jeszcze nie wiem czy będziemy. Jak Ty i Ala dojeżdżacie do kina?pozdrawiamy serdecznie,Albercik i Agatka
  • Gość edziecko: radościk IP: *.* 06.03.03, 15:32
    Witamy Agatkę i małego Albercika.Bardzo żałuję że nie byłyśmy w kinie , ale po raz pierwszy się wystraszyłam, wszyscy mnie straszą tą epidemia grypy, a ja mam katar. Fridę bardzo bym chciała obejrzeć bo właśnie kończę czytać książkę i zależy mi na tym filmie. My z Alą dojeżdżamy do centrum autobusem a później metrem do stacji Imielin. Trochę czasu nam to zajmuje i oczywiście z wózkiem bez fotelika samochodowego. Czasem nas podrzuca Adam i wracamy już same. Już się do tych podróży przyzwyczaiłam. Mam nadzieję że się w środę spotkamy możemy zrobić sobie wspólnie rezerwację.Pozdrawiam, Magda i AlaPozdrawiam serdecznie Magda z Alą
  • Gość edziecko: agral IP: *.* 06.03.03, 21:55
    jak już będę wiedziała na pewno czy jedziemy - pewnie w przyszłym tygodniu - to dam znać. Tym razem pewnie będę próbować autobusem.papatkiod Albercika i Agatkiagatka@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka