Dodaj do ulubionych

Niech śmiercią Blidy zajmie się np.angielski SY

05.07.07, 19:54
Mam większe zaufanie do jednego posterunkwego w SY w Londynie żiż do całego aparatu śledczego w polsce.Pan ziobrpo wielokrotnie wystepował w obronie niejasnych zdarzeń które po wyjaśnieniu okazywały się kompromitujące dla koalicji albo ściemniał (vide-kornatowski,łyżwa itp...nie wspomne o putrze i 5 mln zł) i rozmywał zdarzenia.Ja gratuluje tylko wyborcom tej koalicyjnej pokraki:))) i szanownemu panu grzesiowi.Cierp pan teraz :))))
wiadomosci.onet.pl/1566899,11,item.html
--
ach,sandałowym skarpeciarzem choć przez chwilę być...chodzić,skakać i tańcować ,choć przez chwilkę małą....
Edytor zaawansowany
  • szafajawna 06.07.07, 17:07
    Wiec nie podawaj jego jako przykład.Wolni demokraci czekają na komisję śledczą która wyjasniłaby właśnie dlaczego ziobro tak sie angażuje w obronę prokuratorów a nie sprawdza faktów.Dlaczego łyżwiński za swoje sprawki sexistowskie jescze nie siedzi,dlaczego broni kornatowskiego i co dalej ze sfałszowanymi przez putrę dokumentami odbioru oczyszczalni ścieków??? Dalczego kradnacego masłow hipermarkecie wsadza się do pudła a złodziejskie układy dalej drenują nasze kieszenie??? Dlaczego psa dorna wyprowadza na spacer borowieca my za te widzimisię płacimy a ziobro nie reaguje??? Miało być przecież inaczej,sprawiedliwiej:)))) To jest ta nowa jakość????
    --
    "Bądź wolnym i szanuj wolność każdego człowieka jako swego brata. Tylko niewolnik, nie znający wolności, może nastawać na wolność innych."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka