Dodaj do ulubionych

Różnie można ludzi nazywać.......

05.09.07, 17:15
wiadomosci.onet.pl/1600352,11,item.html
To jak się nazywa innych ludzi odzwierciedla stan psychiczny.Zdarzyło się juz nie raz (panu???) dornowi (piszę oczywiście takie nazwisko z małej literki bo,nie mam szacunku dla tego człowieka) nazwać porządniejszych od siebie ludzi - wykształciuchami,kamaszami,jego koledze czy może pokrewnej duszy zdarzyło się nazwać "tych co stoją naprzeciwko,ZOMOwcami"....Juz do tego przywykliśmy,obyliśmy i ...używamy w odwrotną stronę:))))Z upodobaniem patrzę jak "ŚcierwoGnat" cierpi,jak wije się czy to z nienawiści do normalności czy też ze zwykłej złości - bo może ma to w narurze.Przypomina mi się jak miller,po katastrofie śmigłowca (gdyby to przytrafiło sie "mamrotce" lub " scierwognatowi" mówiłoby się o zamachu PO na obóz władzy:))) "sierwognat" nie protestował że pokazuje się w takim stanie premiera.RELATYWIZM - to choroba która toczy PiS.I ta choroba doprowadzi wreszcie do upadku tej sekty.PiS-OFF!


Przy okazji pozdrawiam serdecznie tego oficera BORu i pytanko-nie wyprowadzacie już piesków na spacerki ?????
--
"....bądź wolnym i szanuj wolność każdego człowieka jako swego brata. Tylko niewolnik, nie znający wolności, może nastawać na wolność innych."
Obserwuj wątek
    • szafajawna PiS OFF! 06.09.07, 20:26

      --
      "....bądź wolnym i szanuj wolność każdego człowieka jako swego brata. Tylko niewolnik, nie znający wolności, może nastawać na wolność innych."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka