Dodaj do ulubionych

Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl!

• Gość: miki Re: Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl! IP: *.limes.com.pl 21.11.11, 22:06
        Gastronauci.pl to ściema na maxa. Cenzura.
        Pisałem 3 nieprzychylne opinie i żadna się nie ukazała.
        Za każdym razem dostawałem email, że nie stosuję się do ich poradniczka. Poprawiałem opinię i mimo wszystko nie opublikowali.
        Szkoda tylko, że ten portal wysoko się linkuje w googlach jak wpiszemy jakakoliwk nazwe knajpy,z którą akurat mają umowę. Zawsze bedą tam minimum 4 gwiazdki..
      • alinaw1 Re: Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl! 06.01.12, 08:43
        Napisałam jedną jedyną recenzję, zgodną z regulaminem, popartą dowodami. Nie ukazała się. Zapytałam redakcję, dlaczego. W odpowiedzi otrzymałam mejl, iż jeden z moich zarzutów podlega pod prawo handlowe i nie mogą tego opublikować. Zlikwidowałam ten zarzut (chodziło o to, że kelner nie dał mi rachunku). I cała reszta pozostała bez zmian. Oczywiście nie opublikowano. Wysłałam swoje zażalenie do właściciela restauracji nie domagając się żadnego zadośćuczynienia, tylko wykazałam w punktach, co spotkało mnie tego i tego dnia, o której godzinie mając nadzieję, ze tego typu uwagi zmobilizują właściciela, może sprawdzi, zapyta, odpowie lakonicznie: dziękuję za uwagi. Nic z tych rzeczy. Kompletna olewka.
    • Gość: Bar Warszawa najlepsze przekąski w Warszawie IP: 94.158.232.* 01.01.12, 11:06
      Bar Warszawa to już kultowe miejsce u zbiegu Miodowej i Krakowskiego Przedmieścia, gdzie w atmosferze starej i nowej Warszawy będziecie mogli miło spędzić czas.
      Serwujemy: wódkę polską "Wyborową", wina świata oraz niepasteryzowane piwa z najlepszego podwarszawskiego browaru Konstancin Jeziorna: Dawne, Mazowieckie, Starodawne i Warszawiak.
      A na zakąskę, to co lubicie najbardziej: tatar, śledzie, zimne nóżki i naszą wyśmienitą kaszankę. Specjalnością "Baru Warszawa" są flaczki po warszawsku i pyzy jak z "Różyca".
      Ceny:
      alkohole 4,- PLN
      zakąski 8,- PLN
      Zapraszamy codziennie. Otwarte non stop. Bar Warszawa ul Miodowa 2. www.barwarszawa.pl
    • Gość: kasia56 Re: Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl! IP: *.static.korbank.pl 26.01.12, 11:51
      Widzę, że wątek jest dość stary, ale nadal AKTUALNY! Gastronauci.pl decydują za nas, co ma się pojawić, a co nie! Rozumiem, że są pewne granice, jest regulamin, ale to co robi redakcja to już lekka przesada!!! Ostatnio dodałam recenzję restauracji, która z niewiadomych przyczyn, nie została opublikowana... Problem nie dotyczy tylko mnie, ale też moich znajomych. Wydaję mi się, że restauracje płacą portalowi, dzięki czemu administrator umieszcza pozytywne recenzje, a te negatywne odrzuca. Tym, które nie zapłacą publikuje komentarze negatywne... Co o tym myślicie? Czy ktoś ma dalej ten problem? Wszystkim, którzy szukają pomysłów i inspiracji dokąd pójść na kawę, kolację itp. ODRADZAM WSKAZÓWKI GASTRONAUTÓW, gdyż są NIEOBIEKTYWNE I NACIĄGANE!!!!!!
        • Gość: Ber_t Re: Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.12, 09:03
          Zgadzam się ze wszystkimi opiniami dotyczącymi cenzury na gastronautach. Totalna porażka i naciąganie społeczności internetowej na opinie - oczywiście tylko pozytywne są mile widziane. Ale bagno!! A co z prawem do własnej opinii i wolnością słowa? Ale pojawia się nowy portal gastronomiczny, gdzie naprawdę ważna jest każda opinia klienta restauracji a nie reklama dla restauratora. I portal dopiero się tworzy więc można mieć wpływ na to, co tam się dzieje. Sprawdźcie! www.restaurant-check.pl
        • marghe_72 Re: Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl! 23.05.12, 13:18
          Gość portalu: Leon napisał(a):

> Też odrzucili opinię, a tyle się napisałem, jako powód odmowy podali niemożność
          > zweryfikowania informacji o brudzie i smrodzie w restauracji, no jasne smród i
          > bród są ocenami subiektywnymi tak jak info o smaku potraw, o kant d*py z takim
          > serwisem.

Ja napisałam, że sałata była nieświeża .. I to wystarczyło, żeby moja recenzja nie została opublikowana.
          Wg gastronautów powinnam była ten fakt zgłosić Sanepidowi..
          --
          miszmasz-marghe.blogspot.com/
          i
          malutki-kuchcik.blogspot.com/
    • Gość: mucha five IP: *.lewandow.net.pl 24.08.12, 15:26
      nic nowego, znana jest afera miedzy wlasicielem five na grzybowskiej a tym portalem. goscie five byli proszeni o wpisywanie opinii na stronie five i takiej samej na gastronautach ( co przy okazji rozreklamowalo ten portal, wiekszosc wie jaki ruch jest na grzybowskiej ). okazalo sie ze byly przepuszczane tylko negatywne opinie bo wlasciciel odmowil wykupienia bardzo drogiej prezentacji. wszyscy wrozyli ze to pograzy knajpe ale widze z okna ze jakos stoi i ma sie dobrze :)
      takie czasy, niby wolnosc a wszystko pod kontrola
    • pytajacanurtutjaca Re: Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl! 19.09.12, 13:46
      Dokładnie, jeden wielki przekręt. Nie spodoba się jedna opinia? Kasują wszystkie!!! Poroniony portal ! Prowadziłam swój profil od 2 lat, dzieliłam się doświadczeniami, bo taki przecież jest zamysł tego miejsca. Stosowałam się do zaleceń, az pewnego dnia zamieściłam pozytywna opinię na temat jednego z lokali, początkowo uznali ją za opinię Dnia, po czym została skasowana, a do tego wszystkie inne z całych dwóch lat… Gdzie tu sens? Ewidentnie sterują opiniami. Próbowałam wypowiedzieć się także, na temat istniejajcej wówczas restauracji &pizzy Pino , ale nie pozwolono mi. Nieustannie natomiast wyskakiwały rekomendacje na temat smacznej pizzy, kruchego ciasta, niewiadomo jakich doznań smakowych, co było kompletnym absurdem, ponieważ w tym miejscu pizzy nie serwują. Jakie było moje zdziwienie, gdy wertując stronice karty w poszukiwaniu pizzy reklamowanej na szyldzie, niestety jej nie odnaleźliśmy. Po poproszeniu Pani otrzymalismy dwa słowa - „nie ma pizzy”. Jak by to było takie oczywiste, prawda? Nie zdążyliśmy zadać kolejnego pytania bo Pani natychmiastowo po „rzuceniu odpowiedzi’ napięcie odwróciła się i zniknęła z horyzontu. Podeszłam zatem do niej i zapytalam, czy chwilowo czy na stałe? Okaząło się ze pizzy nie ma już dłuższy czas, a opinie na temat dania wsykakiwłay nieustannie na wspominamym portalu. Napisałam więc do nich, w celu wyjaśnienia sprawy i usunięcia moich ocen, odpowiedzi nie otrzymałam po dziś dzień.
    • Gość: NIKI Re: Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl! IP: *.internetunion.pl 21.10.12, 01:32
      Również potwierdzam, że portal Gastronauci.pl to porażka. Wysłałem swoją opinię gdzie w środku dnia obsługa restauracji przez środek ogródka w Restauracji Lwowskiej we Wrocławiu jeździła tam i z powrotem ze śmietnikami na kółkach wypełnionymi ponad brzegi. Opinia została odrzucona. Ja jako gość restauracji, jedząc obiad czułem się beznadziejnie. Właścicielka portalu nieźle zarabia więc wszystkiego nie chce publikować. Tak w ogóle ten portal nie ma sensu bo wpisują się tylko osoby niezadowolone, które chcą nabróździć w sieci. Według mnie ludzie zadowoleni z restauracji nie udzielają się na forum wpisując pozytywne komentarze. Wiem to po sobie :) Tak więc przestałem tam się w ogóle udzielać. Najchętniej to bym usunął wszystkie swoje wpisy.
    • Gość: waldi Re: Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.10.12, 21:41
      Popieram większość.To wszystko to wielkie oszustwo-jeśli wystawiasz pozytywna opinie to "moderator"(czytaj CENZOR) przepusci ją.Jeśli natomiast chcesz opisać faktyczny stan rzeczy(niewygodny dla ocenianego lokalu) to można zapomnieć o tym że zostanie to zatwierdzone i wystawione w opinii.Ja miałem taki przypadek niedawno,będąc na wakacjach z rodzinką zjeździliśmy całe Karkonosze.Przez 14 dni żywiliśmy się w różnych miejscach i różnych miejscowościach jeden raz trafiając na podłe żarcie(notabene wszystko mamy nagrane kamerą).Po powrocie chciałem wystawić recenzje(sam jestem na tym portalu zalogowany od 4 lat mając wystawionych ponad 60 opinii),zwłaszca tą mało pochlebną aby innych przestrzec przed lokalem do którego nie warto wchodzić.CENZOR nie przepuścił mojej wypowiedzi z "troski(jak to nazwał) o rzetelność i brak dowodu na to czy moja opinia jest prawdziwa..."Poprostu zgłupiałem jak to odczytałem...Na moje stwierdzenie iż ma błysnąć geniuszem i zasugerować mi jak mam opisać obiektywną opinię (która jest w moim odczuciu naganna) tego lokalu-NIE OTRZYMAŁEM W OGÓLE ODPOWIEDZI...Olano mnie zupełnie jak Was wszystkich...To wielkie oszustwo i nic więcej...
      • Gość: Boruć Re: Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl! IP: *.internetunion.pl 25.11.12, 01:35
        Ten portal to totalna porażka. Pisałem zawsze pozytywne opinie i nie było problemu. Pewnego razu napisałem negatywną ponieważ będąc na obiedzie na wrocławskim rynku obsługa kuchni pewnej restauracji w środku dnia "wyjeżdżała" z kubłami pełnymi śmieci, które były przepełnione. Mieliśmy wrażenie że wysypią się na podłogę koło naszego stolika. Całą sytuację opisałem. Niestety opinia się nie ukazała ponieważ recenzent stwierdził że moja opinia narusza zasady Sanepidu a to jest niezgodne z regulaminem :)) Kopię maila mam na skrzynce. Czyli jak jest totalny syf to nie publikujemy.
        Z drugiej strony z żoną korzystamy z osiedlowej knajpy gdzie żarcie jest na prawdę super. Ściągają nawet świeże ryby kurierem znad morza, pierogi robią sami po prostu rewelacja.
        Zrobiłem super wpis ale niestety wcześniej wpisał się pan który zadzwonił do knajpy ale pani przez telefon była niemiła i wystawił same negatywy. Ten portal to porażka.
    • Gość: jjaa Re: Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl! IP: *.warszawa.vectranet.pl 20.02.13, 17:05
      Powiem więcej - ostatnio napisałam recenzję o warszawskiej restauracji (raczej niepochlebną) oczywiście z tajemniczych przyczyn żadna z moich recenzji tej knajpy się nie ukazała a nie było w nich nic złego.

Co więcej mam podstawy przypuszczać, iż mój email (zawierający imię i nazwisko) został udostępniony właścicielowi tej knajpy, ponieważ spotkaliśmy się dzień po tym jak dostałam odrzuconą recenzję i robił mi dziwne aluzje... .
    • Gość: uwaga zatrucie Re: Uwaga Cenzura na Gastronauci.pl! IP: *.rev.cloud.scaleway.com 10.03.17, 17:20
      Tripadvisor i gastronauci cenzurują opinie. Przestrzegamy przed restauracją VIVERE ITALIANO prowadzoną przez Italian Style sp. z o.o. ( zarząd: Menale Amedeo ) przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 21 we Wrocławiu. W internecie huczy o przypadkach zatrucia po zjedzeniu posiłku w tej restauracji, negatywne opinie dotyczące restauracji znikają z TripAdvisor.

TripAdvisor:
      pl.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g274812-d7706911-Reviews-Vivere_Italiano-Wroclaw_Lower_Silesia_Province_Southern_Poland.html
      Facebook:
      www.facebook.com/vivereitalianowroclaw
      Dane firmy:
      www.krs-online.com.pl/italian-style-sp-z-o-o-krs-1094675.html

Tagi: uwaga, food alert, zatrucie, vivere italiano, wrocław, zepsute mięso, tripadvisor, facebook, oszustwo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka