Dodaj do ulubionych

Wierzę Wam jak Zawiszy:))

14.07.08, 13:03
Poradziliście mi super jak dojechać z Centralnego do SN i Ministerstwa
Sprawiedliwości. Trafiłam bez pudła, jak stara Warszawianka:))
No to mam kolejną prośbę! Właśnie dowiedziałam się, że będę mieć mieszkanie
przy ul. Skierniewickiej 21. Jak dostać sie tam z Centralnego, a potem stamtąd
pod Sąd Najwyższy??Będę się czuć pewniej, gdy opanuję ten "trójkąt" najpierw
teoretycznie, a potem dopiero w praktyce. Z góry dziękuję!
--
Kiedy los podsuwa ci sęki - upiecz z nich sękacz.
Edytor zaawansowany
  • tom_aszek 14.07.08, 16:18
    Masz pecha, bo w okolicach Skierniewickiej są teraz poważne zmiany komunikacji w związku z remontem torowiska na ul. Wolskiej i Połczyńskiej (do końca wakacji). Zmiany masz opisane tu, pod datą 24.06.2008:
    www.ztm.waw.pl/news.html
    W normalnych warunkach:
    = Z Centralnego na Skierniewicką: bezpośredni tramwaj 10 z przystanku na Chałubińskiego przy Centralnym na Skierniewicką
    = ze Skierniewickiej na plac Krasińskich: piechotką kawałek do Wolskiej, tramwajem 26 z Wolskiej do placu Zamkowego, schodkami na górę i autobusami spod kościoła św. Anny do placu Krasińskich.
    = z SN do Min. Sprawiedliwości: autobusami z placu Krasińskich wzdłuż Traktu Królewskiego do Placu na Rozdrożu

Tak teoretycznie powinno być po wakacjach. Ale czy będzie, i jak teraz jechać najlepiej, tego nikt nie przewidzi, bo zazwyczaj po wakacjach ZTM przeprowadza optymalizację linii komunikacyjnych, co skutkuje zazwyczaj zwiększeniem ilości słów uważanych za obelżywe używanych przez pasażerów :)

Horpyno, może podpowiesz sensowny dojazd na teraz?

--
    Są 3 rodzaje meczów polskiej reprezentacji futbolowej :(
    ** Pierwszy mecz * Mecz ostatniej szansy * Mecz o pietruszkę **
  • Gość: Ania IP: 85.222.86.* 14.07.08, 16:29
    Tramwaj 8.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.