Klub dla 40 latkow - ...

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Gdzie bawia sie ludzie c.a. 40 letni? Slyszalam , ze w Dekadzie. Czy
    to prawda? Gdzie jeszcze?
    • IP: *.acn.waw.pl

Gość: mk 22.02.09, 13:34 Odpowiedz
      Czy 40-latkowie musza sie bawic przy odgrzewanych przebojach?! ;))
      • 22.02.09, 14:12 Odpowiedz
        Nie musza ale chca :) I chodzi tez o towarzystwo, zeby bylo choc
        troche osob 35+

Gość: maria/majka 05.02.10, 22:54 Odpowiedz
          Witajcie.Otóż jeśli chodzi o Klub FAIR PLAY,to jest fajnie.Ale na
          dłuższą metę to nie dla mnie,przychodzą tu stali bywalcy na
          podryw.Ja dałam się nabrać tylko raz,a teraz to mam niezły ubaw,
          zmieniam młodych jak rękawiczki(podkręcony ? to pa pa)i
          następny. Bawcie się dobrze.Pozdrawiam wszystkich uczestników
          szalonych nocy w Fair Play.
          • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: Judiii 28.11.11, 19:39 Odpowiedz
            a ja nie polecam tego klubu osobom po 40....można jeszcze bardziej się zdołować . ten klub jest tylko dla 60 i 70 latków którzy jeszcze pamiętają i tęsknią za czasami z PRL-u lub chcą sobie przypomnień sanatorium w Ciechocinku ;)
            • 29.11.11, 13:26 Odpowiedz
              ..... jaki więc klub polecasz? Osoby w wieku 40 lat i więcej nie zawsze czują się dobrze w towarzystwie nastolatków.
              Pozdrawiam
            • IP: *.adsl.inetia.pl

Gość: ada 05.12.11, 18:25 Odpowiedz
              Totalna bzdura co do oceny Twojego przekroju wiekowego FP.Generalnie najwiecej jest w wieku od 40 do piecdziesieciu kilku,chociaz zdarzaja sie zbłąkane starsze ewenementy,ale ich mozna zliczyc na palcach u jednej reki.Jedzenie maja rzeczywiscie kiepskie,ale to raczej nie jest dancing z przerwami na zarcie tylko dyskoteka! Muzyka jest naprawde dobra!!DJ Jacek gra w wiekszosci najnowsze piosenki,ale gra tez i stara klasyke.Drugi parkiet jest z bardziej taneczna muzyka,gzie swietnie baluja nawet Ci ponizej 30-tki.A wiadomo że w każdym klubie jest sporo stałych bywlcow i nie negujemy nowoprzybyłych.Chodze tam od poczatku klubu regularnie prawie co tydzien i nigdy nie byłam swiadkiem jakiegos szumnego mordobicia..Sa pewne rzeczy do poprawki,ale jesli ktos szuka lokalu by naprawde sie wytanczyć a nie po to by wyrwac mlode ciacho... to zapraszam.I nie wiem czemu tak wszyscy nie lubia tych czasow PRL-u jak wszyscy 40-tkowie w tych klimatach wyroslii.?? Sama tez nia jestem.Pozdrawiam

Gość: Smerfetka 19.01.12, 12:00 Odpowiedz
                Ja mam zamiar wybrać sie tam pierwszy raz ale terz słyszałam dobre strony o tym klubie a to co się dzieje sporadycznie to wszędzie morzna na to się naciąć .A tak apropo muzyki wszyscy trzeszczą że nie lubią roka i starych nagrań z lat 60 70 80 i disko poolo a jak zagraja to wiekszość słucha i sie bawi zaobserwowałam już to nie w jednym klubie i na nie jednej imprezie tylko brak im odwagi sie przyznać do tego że większośc młodych nie umie tańczyć w parach tych starych kawałków bo mało kto w domu przekazuje im wiedze w tym kierunku jak trzeba sie zachowac lub poprostu oni smi niechca bo myśla że to nie wypada na obecną kulture a szkoda .....
              • IP: *.dynamic.chello.pl

Gość: kruzeln 19.01.13, 09:30 Odpowiedz
                Szukam takiego klubu - gdzie jest ten fair Play? Zdania o nim są różne, a ja (facet) chcę potańczyć np dzisiaj. W sieci są różne adresy. Raz piszą o Ursynowie, raz o ulicy Taśmowej (na pewno nie Ursynów!). Nie chce mi się jeździć i szukać

Może odpowiesz na priva? (Kruzeln@interia.pl).
                A wogóle z siecią jest duży problem - na stronach rzadko podają daty. Nigdy człowiek nie wie czy to jest aktualne, czy było 10 lat temu?
              • IP: *.play-internet.pl

Gość: adam 30.03.14, 23:46 Odpowiedz
                a przychodza tam 30 i 35 latki ??? mieszkam obok i z checia wpadlbym czasem na piwko

Gość: adam 30.03.14, 23:47 Odpowiedz
                a przychodza tam 30 i 35 latki ??? mieszkam obok i z checia wpadlbym czasem na piwko:)

Gość: Michał 19.05.12, 16:38 Odpowiedz
            To może teraz moja kolej ;)

Gość: niepalacy 07.12.12, 09:59 Odpowiedz
            Klub FAIR PLAY jest tylko dla palacych, bo wszedzie smierdzi papierochami. Po 30 min juz glowa boli i cale ubranie smierdzi. WIEC STANOWCZO NIE POLECAM NIEPALACYM !!!
            • IP: *.itsa.net.pl

Gość: marek 03.01.13, 21:03 Odpowiedz
              Potwierdzam.Niby druga sala przeznaczona jest dla palaczy a oni krecą się bez przerwy więc nie zamykają drzwi więc cały dym papierosowy leci na sale dla niepalących.A przecież wystarczy aby właściciel zainstalował na drzwiach automat do zamykania.Generalnie nagłośnienie jest stanowczo za duże i "nap.......la po uszach".Nie sposób zamienić kilku słów.Poza tym przychodzą tam z okolicznych budów pijane "chłopki". Nie POLECAM

Gość: kruzeln40+ 19.01.13, 09:27 Odpowiedz
                Marku, gdzie jest ten fair Play? Zdania o nim są różne, a ja (facet) chcę potańczyć np dzisiaj.
                Może odpowiesz na priva? (Kruzeln@interia.pl). W sieci są różne adresy. Raz piszą o Ursynowie, raz o ulicy Taśmowej (na pewno nie Ursynów!). Nie chce mi się jeździć i szukać
      • 25.02.09, 19:26 Odpowiedz
        a ja zadam inne pytanie - czy własnie koniecznie musi być to towarzystwo twoich rówieśników? 20- i 30-kilkulatkowie też lubią stare kawałki, i bez sensu wymieniać kluby gdzie owe są grane, bo są grane prawie wszędzie, tylko w wybrane dni i o wybranych porach. no, oczywiście pierwsza na myśl przychodzi z założenia grająca taką muzykę siedemdziesiątka.
    • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: tom 03.03.09, 20:11 Odpowiedz
      Zdecydowanie najlepiej w Club70 na Waliców 9, muzyka świetna, klimat
      niepowtarzalny a towarzystwo bardzo fajne i trochę 35+ jest.
      • 19.10.09, 14:09 Odpowiedz
        Niedługo skończę 50 i wyobraźcie sobie,że chodzę ze swoim
        towarzystewm co tydzień na dyskoteki.Byliśmy w "70-tce" i "
        Dekadzie" , ale tych klubów nie polecam.Panuje tam dziwny zwyczaj
        selekcji.
        Propnuję klub "Fair Play" ul.Taśmowa 1 ( piatek i sobota od 20-ej )
      • IP: 178.73.49.*

Gość: a 30.03.11, 17:01 Odpowiedz
        do clubu 70 nigdy w życiu się więcej nie wybiorę, chcieliśmy się tam pobawić z kolegą (oboje około 40-tki, trzeźwi i normalnie ubrani) ale nie spodobaliśmy się najwyraźniej łysawemu z grubym karkiem siedzącemu przy wejściu....nie pozwolę się tak drugi raz potraktować i nie będę tracić czasu na puste przejażdżki

Gość: miu 04.03.09, 10:03 Odpowiedz
      Czy jest w ogole w Warszawie klub w ktorym przewazaja ludzie dobrze
      po 30-tce i po 40-tce??? A moze w tym wieku w Polsce to sie umiera
      (spolecznie) a nie wloczy po klubach?!
    • IP: *.chello.pl

Gość: rryybbaa 31.03.09, 21:30 Odpowiedz
      tak, przyznaje sie mam 40 plus :) i chcaialbym wyjsc gdzies do klubu poznac ludzi okolo mojego wieku :) kto wie gdzie?
      • IP: *.fbx.proxad.net

Gość: mika 14.04.09, 18:04 Odpowiedz
        Moze na cmentarzu? Tez mam 40-tke na karku. Najwyrazniej pora
        umierac...
        • 15.04.09, 09:51 Odpowiedz
          a nie chcecie poznać jurnego 20 latka z niezła kitą? pełno ich w
          takich klubach jest :)
          • 15.04.09, 13:51 Odpowiedz
            Lis ma niezłą kitę. 40-latki z chęcią by zapolowały na jakąś kitę,
            co by ją zdobyć i później odwalić.
            --
            Poczytaj o czym dyskutuje elita
            • IP: *.fbx.proxad.net

Gość: mika 15.04.09, 21:17 Odpowiedz
              Phi... Co dwudziestolatek moze zaproponowac kobiecie? Slaby seks i
              tyle.
              PS. Jemu oczywiscie sie wydaje ze jest demonem seksu oraz ze
              kontakty miedzyludzkie kreca sie wokol wacka. Taka ma pachole
              perspektywe.

Gość: maria/majka 05.02.10, 23:19 Odpowiedz
                Hej ! Fajni są młodzi faceci,mają dużą wyobrażnię i myślą że starsza
                od nich kobieta bardzo szybko na nich poleci.Otóż są w głębokim
                błędzie,już kilku zostało rozczarowanych.Tak pozwolę tylko się
                pocałować,jak już to tylko w policzek i wynocha.Mogą o mnie tylko
                sobie pomażyć.Lubię patrzeć jak się podniecają i myślą,że zaliczą,a
                tylko usłyszą "dobranoc kotku" i odchodzę sama w swoją stronę.Jestem
                złośliwa-wrzucam wszystkich facetów do jednego worka.Pozdrawiam
                wszystkich balowiczów i podrywaczy.

Gość: majka 07.02.10, 20:56 Odpowiedz
          witam wszystkich balowiczów i podrywaczy klubu Fair Play.Jestem
          rzadkim bywalcem tych imprez,ale nie da się ukryć,że większość
          mężczyzn to narcyze i przychodzą tam po to ,aby wyrwać laskę na
          noc .Jako sam klub jest spoko ,obsluga bufetowa jest super,a co do
          ochrony to mam dużo zastrzeżeń,są wści...cy i nie
          sympatyczni.Większość imprezowiczów zna się jak łyse konie plus
          ochrona i próbują wyrwać świeżą laskę .Strasznie mnie to wkurzyło i
          chyba więcej tam nie pójdę,a jeszcze ci młodzi podrywacze myślą że
          do nich cały świat należy i kogo będą chcieli to będą mieli -
          pudło .Jest jeszcze duża grupa kobiet szanujących się i ja jestem w
          tej grupie, więc tam nie pasuje.Nie pasuję tez dlatego bo razi mnie
          zachowanie innych kobiet ,które zachowują się nie taktownie i bez
          żadnych hamulców.pozdrawiam niewielką, szanującą się grupę z fair
          play.

Gość: ferero 21.05.10, 22:17 Odpowiedz
            Majka,jak byłaś na Taśmowej to pewnie znasz też ten klub na Rakowieckiej,takie same wrażenia?
          • IP: *.home.aster.pl

Gość: Kolunio 21.10.12, 19:10 Odpowiedz
            Potwierdzam , ochroniarze to hieny chca wyrwac kazdą laske wala scieme ( ze niby sa wlascicielami zwlaszcza niejaki Grzesio ), towarzystwo z budowy faceci ( gnojki niewychowane ) jakiegos odbijanego chca tańczyć ,jak na wiejskim weselu , ogólnie bardzo niebiezpiecznie , duzo zigolaków ( albo chcacych uchodzic za takich) szukajacych sponsoringu polujacych na starsze panie ,muzyka do bani codziennie te same kawałki i to w tej samej kolejnosci , bo tak ma dj Jacek zapisane na play liscie . Niepolecam chyba ze trenujecie boks lub sztuki walki i zamiast potańczyc chcecie potrenować
            • IP: *.strazgraniczna.pl

Gość: diana 29.10.12, 14:30 Odpowiedz
              do Kolunio...Witaj mam pytanie skąd wiesz że niejaki Grzesio udaje właściciela,kurcze pytam bo właśnie ostatnio byłam w fair play i rzeczywiście Grzesio,delikatnie mnie podrywał,podkreślam delikatnie,nawet było miło,chociaż zdaję sobie sprawę że nie ja pierwsza i ostatnia byłam tą podrywaną,ze mną mu nie wyszło..ale w takim razie uważajcie kobietki bo jak widać,to nie zły oszust z tego Grzesia.....

Gość: majeczka 04.11.12, 08:59 Odpowiedz
              Pan Grzesio poprostu jest miły dla wszystkich kobiet. Nie oznacza to, że zaraz chce poderwać :) Nie histeryzujcie :)
              Z tymi facetami z budowy....to też bez przesady. Znajdzie się kilku wieśniaków, ale przecież nie trzeba z nimi tańczyć, prawda?
              Przychodzi tam przecież wiele fajnych i porządnych kobiet i facetów, można się super pobawić. Ja polecam. Mam 40 lat :)

Gość: tegesśmeges 08.12.12, 07:23 Odpowiedz
                A bedzie jeszcze bardziej milszy bedzie jak zajmie sie pilnowaniem porzadku , zamiast obtańcowywac laski , ostatnio moja znajoma przylapałana goracym babe jak grzebała jej w torebce i normalnie dała jej z liscia , a final był taki ze zamiast złodziejki wyprosili ja , bo ta okazała sie znajoma laską jednego z ochroniarzy !!!!

Gość: BUC 08.12.12, 12:52 Odpowiedz
                  i sprawa powinna sie skonczyc w Sadzie a nie na wyproszeniu awanturnicy bijacej innych ludzi

Gość: tegesśmeges 09.12.12, 04:50 Odpowiedz
                    Jasne ze tak powini zrobic , tyle ze wtedy zlodziejce by sie o wiele wiecej dostało , a swojego miena kazdemu wolno bronic skoro ochrona nie potrafi zapewnic bezpieczeństwa !!!!

panie IP neostrada - pan to chyba z obslugi tego klubu bo tak pieknie wszystko na plus potrafi wytłumaczyć , jak wygodnie !!!!
        • IP: *.aster.pl

Gość: Sara 22.03.11, 16:12 Odpowiedz
          Jak chcesz umierać to już idz i kup sobie trumnę

Gość: pam 25.11.12, 00:16 Odpowiedz
          aleś ty głupek!! takich idiotów powinno sie usypiać!!

Gość: hubabuba 25.01.14, 21:31 Odpowiedz
        Chciałabym czasem wyjść i spotkać kogos w moim wieku ciekawego ludzi i wesołego
        ale nie mam pojęcia dokąd mogę pójść w Warszawie, proszę o podpowiedż

Gość: baburiba 26.08.09, 19:14 Odpowiedz
    • IP: 109.243.137.*

Gość: anna 22.02.10, 14:29 Odpowiedz
      Klub Red Star & Prestige na Wilanowskiej 361/ róg Modzelewskiego,
      muzyka disco i dance, w piątek 26.02 impreza taneczna i koncert Papa
      Dance - piosenki z lat 80-ych i najnowsze
    • 21.07.10, 13:03 Odpowiedz
      a może w KOMITECIE? były budynek KC, rondo de gaulla?
      • IP: *.159.49.98.static.crowley.pl

Gość: elfi 21.09.10, 16:27 Odpowiedz
        i co z tym Komitetem? obstukał ktoś?
      • IP: *.cwd.waw.pl

Gość: OLAla 12.10.10, 13:57 Odpowiedz
        Byłam kilka razy na Taśmowej, jeżeli idziemy z własnym towarzystwem to jest ok, bawimy się razem i nic nas nie obchodzi. Gorzej jak przyjdą same kobietki. Takie same wrażenie mam z Rakowieckiej, chociaż tutaj jest wiecej starszych ludzi 60+. Ostatnio odwiedziliśmy chyba nowo powstały klub na Chałubńskiego 8-wejście od ul. Wspólnej. Tam muzyka bardziej taneczna, bardzo dużo samotnych kobiet hehe. Wszędzie oprzewijają się te same osoby, zapewne stali bywalcy.

Gość: majka 20.11.10, 14:45 Odpowiedz
          zgadzam się z Tobą OlAla wszędzie jest tak samo.a ci stali bywalcy są wkurzający!Moze ktoś zna jakiś inny klub w który można potańczyć a nie ma non stop tych samych twarzy ,to proszę o namiary.
      • IP: *.skynet.net.pl

Gość: PRL 21.02.11, 22:18 Odpowiedz
        gucia31 napisała:

> a może w KOMITECIE? były budynek KC, rondo de gaulla?

racja :) noszą berety moherowe
    • IP: 83.143.165.*

Gość: iwcia 12.10.10, 18:34 Odpowiedz
      Właśnie byłam w dekadzie i nie jest to prawda że bawią się tam 40 latki...

Gość: Ewa 12.10.10, 23:15 Odpowiedz
      Nie wiem jak w 70-tce teraz ale ze 4 lata temu było porażająco beznadziejnie (dobrze, że nasza grupa liczyła ponad 10 osób to jakoś znieśliśmy to wszystko): cele większości zaglądającego tam towarzystwa nie nadają się do komentarza, a muzyka? No cóż: rzeczywiście z lat 70-tych i 80-tych jak ze strony wynika, tyle, że utwory puszczane w szybszym tempie a to już nie ta sama muzyka. Zastanawiałam się czy chodzi o np kwestie praw autorskich. Ciekawe czy nadal tam tak jest.
      Dodam do tego okoliczność, że kubki do piwa z upływem godzin - maleją. Nie maleje ilość nalewanego piwa bo nalewa się do pełna, ale kubki się zmniejszają. Ja piję bardzo bardzo niewiele, ze 3 osoby też w podobnym tempie, stąd na naszym stole w pewnym momencie stały aż trzy rodzaje kubków z piwem: duże, mniejsze i jeszcze mniejsze. Wszyscy zwróciliśmy na to szczególną uwagę
      W 70-tce byłam raz - i wystarczy. Wrażenia - jak wyżej.
      Czy nadal jest podobnie?
    • 17.10.10, 14:09 Odpowiedz
      ... i zapraszamy jeszcze po auto - wynajem tylko 89zl brutto na dobe, samochody bez limitu KM. Wypożyczalnia Samochodów Warszawa ul. Żwirki i Wigury 2b www.Wypozycz.Auto.pl
      infolinia 888 155 888
    • IP: *.chello.pl

Gość: gosc 20.11.10, 10:48 Odpowiedz
      elita rakowiecka ,club70, enklawa na mazowieckiej,
      • IP: 178.73.50.*

Gość: Iza 35 08.12.10, 16:53 Odpowiedz
        Ja widzę tylko dekadę na mojej mapie balowania. Moze enklawa ale muzyka juz nie ta.

Gość: Pancho 02.01.11, 21:25 Odpowiedz
          Chętnie bym poznała jakiś nowy adres klubu dla osób 30+ . Swojego czasu bawiłam się w Dekadzie , wszystko ok ale strasznie ciasno, nie mnie jednej się tam podobało i teraz nie ma jak swobodnie potańczyć, jedzenie dobre, muzyka dobra, toalety czyste. Byłam również w klubie Fair Play na Taśmowej, oj działo się ale w negatywnym znaczeniu, jedzenie gorsze niż w Warsie, stare, obrzydliwe flaki, wódka robiona, ochrona pożal się Boże, każdy może wejść, a jak nie od obcego to od ochroniarza możesz dostać w gębę, no oczywiście później za pomyłkę przeproszą i nawet za darmo na następną imprezę zaproszą, ale kto z obitym ryje pójdzie na stary, śmierdzący bigos? Muza może być, obsługa do bani, wystrój jeszcze gorszy, do Dekady się nie umywa, choć mają warunki i przestrzeń.

Gość: Jazgarz :) 08.01.11, 22:35 Odpowiedz
            Fair Play Taśmowa 1 Warszawa lub Dyskoteka Dorosłego Człowieka, to sama kwintesencja smaków lat 70 i 80, czerstwe pieczywo, zepsute mięso, śmierdzące flaczki, ochrona- karki bez kultury, nachlane- na kogo padnie na tego bęc, nie pijcie tam wódki! Lipa, oszukują na jedzeniu i alkoholach, do pełna nie nalewają, śmierdzi ich bigos. Okna mają w sali pozasłaniane, nie dają otworzyć i kisisz się człowieku w smrodzie śledzia, sałatki z kurczaka z jajem, flakami sprzed miesiąca. Współczuć należy paniom w cekinach i panom w świecących marynarach, bo napiją się robionej gorzały, a jak zaprotestują to w gębę dostaną gratis .

Gość: Fair Play 08.01.11, 23:40 Odpowiedz
              trzeba byc debilem, zeby wklejac ten sam tekst w roznych watkach, po dwa razy z tego samego ip
            • IP: *.dynamic.gprs.plus.pl

Gość: bywalec 17.01.12, 08:31 Odpowiedz
              i dlaczego wypisujesz takie brednie, owszem okna pozasłaniane, ale sala bardzo duża , a okna tez są otwierane. Jesli idziesz się naż...., to moze masz rację ale większość z z nas chodzi tam aby atńczyć nie jeść, muzyka jest dobra. Moi kochani, nie przesadzajcie tez z tymi wyrywaczami, tacy są wszędzie, pijani tez.... POLECZM TEN KLUB

Gość: gość 17.01.12, 08:40 Odpowiedz
              i dlaczego wypisujesz takie brednie, owszem okna pozasłaniane, ale sala bardzo duża , a okna tez są otwierane. Jesli idziesz się naż...., to moze masz rację ale większość z z nas chodzi tam aby atńczyć nie jeść, muzyka jest dobra. Moi kochani, nie przesadzajcie tez z tymi wyrywaczami, tacy są wszędzie, pijani tez.... POLECZM TEN KLUB

Gość: 46 12.05.13, 19:41 Odpowiedz

wybieralam sie na te Tasmpwa ,ale jak przeczytalam wasze relacje odeszla mi ochota,szczegolnie ze sa zlodziejki,lyse niemile èaòy na bramce i zigolo ,nie dziekuje

Gość: ja 15.10.12, 19:45 Odpowiedz
              Byliśmy ostatnio w Fair Play na Taśmowej i podobało nam się !
              Lokal dla 40 +, są też młodsi i starsi, dobra muzyka, fajne kobiety, super zabawa. Naprawdę polecam piątki i soboty :) Kto był ten wie :)

Gość: dosc 22.02.11, 19:08 Odpowiedz
            lata80i 90 dyskoteki w kazdy piatek warszawa ul merliniego klub watergate ruszylo od stycznia przychodzi powyzej 50 osob wiek 30-do 50 i wiecej

Gość: gosc 22.02.11, 19:11 Odpowiedz
      nowy klub watergate piatki 30 plus ruszylo od stycznia powyzej 50 osob i jest ok
      muzyka 80i 90 lata

Gość: klara 05.03.11, 20:57 Odpowiedz
        podnoszę...
        Kto był w Watergate i może podzielić się opiniami?
        • IP: 212.244.157.*

Gość: klara 09.03.11, 14:37 Odpowiedz
          hop...
          • IP: *.core.ynet.pl

Gość: Aneta 15.03.11, 16:00 Odpowiedz
            Klub Watergate juz zamkniety ! ?
            Co do Fair Play na Tasmowej i Biblikoteka na Rakowieckiej zgadzam sie w pełni z wczesniejszymi wypowiedziami ( niestety)
            i gdzie dyskoteka dorosłego człowieka oprócz powyżej opisanych?

Gość: klara 15.03.11, 19:40 Odpowiedz
              Przestrzegam przed Dekadą.
              Niestety, stosowana jest tam selekcja pod kątem wieku.
              Nie tylko 40-, ale i 30-latki tam nie są wpuszczani. Bo nie mają rezerwacji.... G...no prawda!
              Jeśli w Dekadzie są pożądani uczniowie liceum okupujący stoliki i parkiet po zakupie dwóch piw na sześć osób, to ok.
              Jeśli Dekadzie nie zależy na mnie (40 lat) jako klientce, która może zostawić tam dużo więcej kasy niż licealista, to też ok.
              Poszukam innych miejsc!
    • IP: *.aster.pl

Gość: Alicja 22.03.11, 16:31 Odpowiedz
      Gdzie bawią się ludzie 50+ w Warszawie?
      • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: justyna 23.03.11, 11:22 Odpowiedz
        Biblioteka na Rakowieckiej, potańcówki w soboty, wiek 40+

Gość: taniec 05.04.11, 10:44 Odpowiedz
          jak zwykle trucie i wypisywanie glupot piatki na tasmowej sa bardzo fajne przychodza raczej 35-50 by tanczyc i na sali jest przynajmniej 20 dobrze tanczacych kobiet i facetow co gdzie indziej to rzadkosc
          zas jesli ktos tam przychodzi sie na zrec jak jazgarz to niech nie wypisuje glupot bo tyle porcji nie zamowil
          zaznaczam wyraznie piatki bo w sobote to juz raczej starsze roczniki
          • 02.06.11, 08:19 Odpowiedz
            Jest to najlepszy klub folkowy w Warszawie , jeden z 2 najlepszych w Polsce. Drugi jest w Poznaniu. Pojawiłem się tutaj w styczniu 2011r., przypadkowo. Zaczynałem od tanca belgijka a reszty nauczyłem sie na miejscu. Tańczy się tutaj tańce francuskie, portugalskie i inne. Mają niezły zapas muzyki. Na miejscu jest bezpłatna nauka tańców. Trzeba ze sobą wziac buty na płaskim obcasie , gdyż jest to stary garaż przerobiony na klub. Przychodzi młodzież dojrzała poakademicka , świetnie tańcząca . Kobiety i mężczyżni , około 30-40 Osób. wstęp jest gratis, barek dobrze zapopatrzony. Wspolnie tanczymy w korowodach , w parach i w kołach. To tzreba zobaczyć. Klub " Pawiarnia " ul. Brzeska 16 od ul. Ząbkowskiej , wejście z placyku , naprzeciwko Bazaru Różyckiego. U. Brzeska jest pusta i spokojna. Zawsze w srody od godz. 20,30 do ... Dzisiaj wyszedłem z klubu po 1,00.
            W czwartki tańczy się od 19,00, polskie tradycyjne tańce; mazurki i oberki. Jest to dopiero wyzwanie do tańca.
            Jest to miejsec , gdzie przychodza ludzie kochajacy taniec, bawiacy się wspólnie. A tańcza jak marzenie.....Moje Koleżanki sa zachwycone Towarzystwem tanecznym, gdyż Oni tańcza w różnych miejscach i w różnych zespołach tanecznych. Można tutaj skorzystać tanecznie a Chłopaki tancza rewelacyjnie. O dziewczynach tancerkach , ....... marzenie taneczne...

Gość: bunia 10.08.11, 13:07 Odpowiedz
              mazurki, oberki....coś takiego?
              myslałam, ze dzisiaj juz nikt nie pamięta, ze mamy swoją tradycję. Dzisiaj sprawdzę , jutro opisze swoje wrażenia.
              Chciałam tez wrocić do dyskoteki na Tasmowej.
              Narzekacie na jedzenie, na towarzystwo...ja chodze tam od 3 lat, najczęsciej z koleżnkami , bez mężczyzn i uwierzcie , ze nie po to aby podrywac i być "wyrwaną", kocham tańczyć i dlatego tam jestem, muzyka najlepsza ze wszystkich klubow dla starszej młodzieży.Ci stali bywalcy, o których piszecie , to miedzy innymi ja, bawimy się ze stałymi bywalcmi , mężczyznami, a najcześciej same i jest świetnie. Dodam, ze jedzenie jest najmniej ważne, najlepiej tańczy ię z pustym żołądkiem.
              Drogie Panie, bierze Was obrzydliwość na widok " wyrywaczy"?
              .......zastanaawiam się dlaczego jeszcze nigdy nie miałam niestosownych propozycji? a podobno jestem atrakcyjną kobietą
              Pozdrawiam wszystkich bywalców i z czystym sumieniem polecam ten klub
przejdź do: 1-100 101-200 201-216
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.