Klub dla 40 latkow - muzyka lata 70 i 80. Gdzie? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Gdzie bawia sie ludzie c.a. 40 letni? Slyszalam , ze w Dekadzie. Czy
    to prawda? Gdzie jeszcze?
    • Gość: mk IP: *.acn.waw.pl 22.02.09, 13:34
      Czy 40-latkowie musza sie bawic przy odgrzewanych przebojach?! ;))
      • Nie musza ale chca :) I chodzi tez o towarzystwo, zeby bylo choc
        troche osob 35+
        • Gość: maria/majka IP: *.acn.waw.pl 05.02.10, 22:54
          Witajcie.Otóż jeśli chodzi o Klub FAIR PLAY,to jest fajnie.Ale na
          dłuższą metę to nie dla mnie,przychodzą tu stali bywalcy na
          podryw.Ja dałam się nabrać tylko raz,a teraz to mam niezły ubaw,
          zmieniam młodych jak rękawiczki(podkręcony ? to pa pa)i
          następny. Bawcie się dobrze.Pozdrawiam wszystkich uczestników
          szalonych nocy w Fair Play.
          • Gość: Judiii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.11, 19:39
            a ja nie polecam tego klubu osobom po 40....można jeszcze bardziej się zdołować . ten klub jest tylko dla 60 i 70 latków którzy jeszcze pamiętają i tęsknią za czasami z PRL-u lub chcą sobie przypomnień sanatorium w Ciechocinku ;)
            • ..... jaki więc klub polecasz? Osoby w wieku 40 lat i więcej nie zawsze czują się dobrze w towarzystwie nastolatków.
              Pozdrawiam
            • Gość: ada IP: *.adsl.inetia.pl 05.12.11, 18:25
              Totalna bzdura co do oceny Twojego przekroju wiekowego FP.Generalnie najwiecej jest w wieku od 40 do piecdziesieciu kilku,chociaz zdarzaja sie zbłąkane starsze ewenementy,ale ich mozna zliczyc na palcach u jednej reki.Jedzenie maja rzeczywiscie kiepskie,ale to raczej nie jest dancing z przerwami na zarcie tylko dyskoteka! Muzyka jest naprawde dobra!!DJ Jacek gra w wiekszosci najnowsze piosenki,ale gra tez i stara klasyke.Drugi parkiet jest z bardziej taneczna muzyka,gzie swietnie baluja nawet Ci ponizej 30-tki.A wiadomo że w każdym klubie jest sporo stałych bywlcow i nie negujemy nowoprzybyłych.Chodze tam od poczatku klubu regularnie prawie co tydzien i nigdy nie byłam swiadkiem jakiegos szumnego mordobicia..Sa pewne rzeczy do poprawki,ale jesli ktos szuka lokalu by naprawde sie wytanczyć a nie po to by wyrwac mlode ciacho... to zapraszam.I nie wiem czemu tak wszyscy nie lubia tych czasow PRL-u jak wszyscy 40-tkowie w tych klimatach wyroslii.?? Sama tez nia jestem.Pozdrawiam
              • Gość: Smerfetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.12, 12:00
                Ja mam zamiar wybrać sie tam pierwszy raz ale terz słyszałam dobre strony o tym klubie a to co się dzieje sporadycznie to wszędzie morzna na to się naciąć .A tak apropo muzyki wszyscy trzeszczą że nie lubią roka i starych nagrań z lat 60 70 80 i disko poolo a jak zagraja to wiekszość słucha i sie bawi zaobserwowałam już to nie w jednym klubie i na nie jednej imprezie tylko brak im odwagi sie przyznać do tego że większośc młodych nie umie tańczyć w parach tych starych kawałków bo mało kto w domu przekazuje im wiedze w tym kierunku jak trzeba sie zachowac lub poprostu oni smi niechca bo myśla że to nie wypada na obecną kulture a szkoda .....
              • Gość: kruzeln IP: *.dynamic.chello.pl 19.01.13, 09:30
                Szukam takiego klubu - gdzie jest ten fair Play? Zdania o nim są różne, a ja (facet) chcę potańczyć np dzisiaj. W sieci są różne adresy. Raz piszą o Ursynowie, raz o ulicy Taśmowej (na pewno nie Ursynów!). Nie chce mi się jeździć i szukać

Może odpowiesz na priva? (Kruzeln@interia.pl).
                A wogóle z siecią jest duży problem - na stronach rzadko podają daty. Nigdy człowiek nie wie czy to jest aktualne, czy było 10 lat temu?
              • Gość: adam IP: *.play-internet.pl 30.03.14, 23:46
                a przychodza tam 30 i 35 latki ??? mieszkam obok i z checia wpadlbym czasem na piwko
              • Gość: adam IP: *.play-internet.pl 30.03.14, 23:47
                a przychodza tam 30 i 35 latki ??? mieszkam obok i z checia wpadlbym czasem na piwko:)
          • Gość: Michał IP: *.play-internet.pl 19.05.12, 16:38
            To może teraz moja kolej ;)
          • Gość: niepalacy IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.12, 09:59
            Klub FAIR PLAY jest tylko dla palacych, bo wszedzie smierdzi papierochami. Po 30 min juz glowa boli i cale ubranie smierdzi. WIEC STANOWCZO NIE POLECAM NIEPALACYM !!!
            • Gość: marek IP: *.itsa.net.pl 03.01.13, 21:03
              Potwierdzam.Niby druga sala przeznaczona jest dla palaczy a oni krecą się bez przerwy więc nie zamykają drzwi więc cały dym papierosowy leci na sale dla niepalących.A przecież wystarczy aby właściciel zainstalował na drzwiach automat do zamykania.Generalnie nagłośnienie jest stanowczo za duże i "nap.......la po uszach".Nie sposób zamienić kilku słów.Poza tym przychodzą tam z okolicznych budów pijane "chłopki". Nie POLECAM
              • Gość: kruzeln40+ IP: *.dynamic.chello.pl 19.01.13, 09:27
                Marku, gdzie jest ten fair Play? Zdania o nim są różne, a ja (facet) chcę potańczyć np dzisiaj.
                Może odpowiesz na priva? (Kruzeln@interia.pl). W sieci są różne adresy. Raz piszą o Ursynowie, raz o ulicy Taśmowej (na pewno nie Ursynów!). Nie chce mi się jeździć i szukać
      • a ja zadam inne pytanie - czy własnie koniecznie musi być to towarzystwo twoich rówieśników? 20- i 30-kilkulatkowie też lubią stare kawałki, i bez sensu wymieniać kluby gdzie owe są grane, bo są grane prawie wszędzie, tylko w wybrane dni i o wybranych porach. no, oczywiście pierwsza na myśl przychodzi z założenia grająca taką muzykę siedemdziesiątka.
      • Gość: J2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.14, 23:53
        W sobotę świetnie bawiłam się na Taśmowej. Rewelka. Wcześniej byliśmy na Chałubińskiego ale było słabo - tak przeważnie jest starsze towarzystwo chociaż nie ma reguły .
        • Czy tam sa tłumy, takie że nie można przejść....?
          Ja idę wieczorem do Złotej milongi ul. Dluga 45..Dzisiaj jest świetna milonga, od 20,45...do 2,00.... Przyjdzie dużo początkujących tancerzy..Dziwna sprawa , ostatnio na kursach tanga , ...brakuje kobiet. Na facebook-u , są ogloszenia , ze sa panie ..poszukiwane...
          Tańczymy, tanczymy....
          Milego wieczoru...
          Wiadomo dlugi weekend...
          • Gość: taka ta IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.14, 13:37
            Oj, chyba jakiś naganiacz się wpisał..... -:)
            Kursy tańca? Też może się podobać ale taka forma reklamy, nie smaczna.
          • Gość: uczestnik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.15, 10:06
            Odradzam ten Klub. Zwykłe naciąganie ludzi na kasę. Drogo a nic w zamian. W recepcji Pani rodem ze sklepu mięsnego z czasu "Komuny". Niesympatyczna. A i nauczyć się tam nie wiele nauczycie. A z tymi Panami to owszem są wolni Panowie w bardzo leciwym wieku. Przychodzą podrywać młode dziewczyny, ale do tańca to na pewno się nie nadają.
            • Czy dotyczy to milong w Zlotej milondze na ul. Dlugiej, czy w klubie przy ul. Taśmowej..?
              Na milongi przychodzę czasem raz w miesiacu w sobotę , na Taśmową wcalę nie przychodzę..Jest tam lekcja kroku podstawowego w Złotej, zawsze o 19,00 i stale widze nowe twarze. Nauka tanga argentyńskiego , jest trudna i długotrwała. na pewno nie można się tego nauczyć w jedna sobotę.Co do panów, cóz mlodzież po 30-tce lubi mocne zywiołowe rytmy . pzdr
            • Gość: artek IP: *.warszawa.vectranet.pl 10.06.15, 18:32
              Drogo ale, według mnie dobrze - coś za coś. Zresztą tylko trochę drożej niż gdzie indziej.
              Nic się nie nauczysz? - Nauka towarzyskiego to min 3 lata a tango argentyńskie jest trudniejsze i myślę, że ok 5 lat panowie i 2 lata panie. Ja z partnerką chodziłem na towarzyski 6 lat i nie umiem wszystkiego a na tango chodzimy 2 lata i dopiero robi się coraz fajniej bo zaczynamy swobodnie tańczyć a nie powtarzać kroczki.
              Wolni panowie - czasem są, czasem nie ma ale raczej są i wieku różnym. Zaawansowani tancerze tanga (cenieni przez panie) są na ogół po 40-ce. Czy podrywają "młódki" to nie wiem nie chodzę za nimi i nie podglądam.
    • Gość: tom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 20:11
      Zdecydowanie najlepiej w Club70 na Waliców 9, muzyka świetna, klimat
      niepowtarzalny a towarzystwo bardzo fajne i trochę 35+ jest.
      • Niedługo skończę 50 i wyobraźcie sobie,że chodzę ze swoim
        towarzystewm co tydzień na dyskoteki.Byliśmy w "70-tce" i "
        Dekadzie" , ale tych klubów nie polecam.Panuje tam dziwny zwyczaj
        selekcji.
        Propnuję klub "Fair Play" ul.Taśmowa 1 ( piatek i sobota od 20-ej )
      • do clubu 70 nigdy w życiu się więcej nie wybiorę, chcieliśmy się tam pobawić z kolegą (oboje około 40-tki, trzeźwi i normalnie ubrani) ale nie spodobaliśmy się najwyraźniej łysawemu z grubym karkiem siedzącemu przy wejściu....nie pozwolę się tak drugi raz potraktować i nie będę tracić czasu na puste przejażdżki
    • Gość: miu IP: *.acn.waw.pl 04.03.09, 10:03
      Czy jest w ogole w Warszawie klub w ktorym przewazaja ludzie dobrze
      po 30-tce i po 40-tce??? A moze w tym wieku w Polsce to sie umiera
      (spolecznie) a nie wloczy po klubach?!
    • Gość: rryybbaa IP: *.chello.pl 31.03.09, 21:30
      tak, przyznaje sie mam 40 plus :) i chcaialbym wyjsc gdzies do klubu poznac ludzi okolo mojego wieku :) kto wie gdzie?
    • Gość: baburiba IP: *.acn.waw.pl 26.08.09, 19:14
    • Gość: anna IP: 109.243.137.* 22.02.10, 14:29
      Klub Red Star & Prestige na Wilanowskiej 361/ róg Modzelewskiego,
      muzyka disco i dance, w piątek 26.02 impreza taneczna i koncert Papa
      Dance - piosenki z lat 80-ych i najnowsze
    • a może w KOMITECIE? były budynek KC, rondo de gaulla?
    • Gość: iwcia IP: 83.143.165.* 12.10.10, 18:34
      Właśnie byłam w dekadzie i nie jest to prawda że bawią się tam 40 latki...
    • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.10, 23:15
      Nie wiem jak w 70-tce teraz ale ze 4 lata temu było porażająco beznadziejnie (dobrze, że nasza grupa liczyła ponad 10 osób to jakoś znieśliśmy to wszystko): cele większości zaglądającego tam towarzystwa nie nadają się do komentarza, a muzyka? No cóż: rzeczywiście z lat 70-tych i 80-tych jak ze strony wynika, tyle, że utwory puszczane w szybszym tempie a to już nie ta sama muzyka. Zastanawiałam się czy chodzi o np kwestie praw autorskich. Ciekawe czy nadal tam tak jest.
      Dodam do tego okoliczność, że kubki do piwa z upływem godzin - maleją. Nie maleje ilość nalewanego piwa bo nalewa się do pełna, ale kubki się zmniejszają. Ja piję bardzo bardzo niewiele, ze 3 osoby też w podobnym tempie, stąd na naszym stole w pewnym momencie stały aż trzy rodzaje kubków z piwem: duże, mniejsze i jeszcze mniejsze. Wszyscy zwróciliśmy na to szczególną uwagę
      W 70-tce byłam raz - i wystarczy. Wrażenia - jak wyżej.
      Czy nadal jest podobnie?
    • ... i zapraszamy jeszcze po auto - wynajem tylko 89zl brutto na dobe, samochody bez limitu KM. Wypożyczalnia Samochodów Warszawa ul. Żwirki i Wigury 2b www.Wypozycz.Auto.pl
      infolinia 888 155 888
    • Gość: gosc IP: *.chello.pl 20.11.10, 10:48
      elita rakowiecka ,club70, enklawa na mazowieckiej,
      • Gość: Iza 35 IP: 178.73.50.* 08.12.10, 16:53
        Ja widzę tylko dekadę na mojej mapie balowania. Moze enklawa ale muzyka juz nie ta.
        • Gość: Pancho IP: 178.73.49.* 02.01.11, 21:25
          Chętnie bym poznała jakiś nowy adres klubu dla osób 30+ . Swojego czasu bawiłam się w Dekadzie , wszystko ok ale strasznie ciasno, nie mnie jednej się tam podobało i teraz nie ma jak swobodnie potańczyć, jedzenie dobre, muzyka dobra, toalety czyste. Byłam również w klubie Fair Play na Taśmowej, oj działo się ale w negatywnym znaczeniu, jedzenie gorsze niż w Warsie, stare, obrzydliwe flaki, wódka robiona, ochrona pożal się Boże, każdy może wejść, a jak nie od obcego to od ochroniarza możesz dostać w gębę, no oczywiście później za pomyłkę przeproszą i nawet za darmo na następną imprezę zaproszą, ale kto z obitym ryje pójdzie na stary, śmierdzący bigos? Muza może być, obsługa do bani, wystrój jeszcze gorszy, do Dekady się nie umywa, choć mają warunki i przestrzeń.
          • Gość: Jazgarz :) IP: 178.73.49.* 08.01.11, 22:35
            Fair Play Taśmowa 1 Warszawa lub Dyskoteka Dorosłego Człowieka, to sama kwintesencja smaków lat 70 i 80, czerstwe pieczywo, zepsute mięso, śmierdzące flaczki, ochrona- karki bez kultury, nachlane- na kogo padnie na tego bęc, nie pijcie tam wódki! Lipa, oszukują na jedzeniu i alkoholach, do pełna nie nalewają, śmierdzi ich bigos. Okna mają w sali pozasłaniane, nie dają otworzyć i kisisz się człowieku w smrodzie śledzia, sałatki z kurczaka z jajem, flakami sprzed miesiąca. Współczuć należy paniom w cekinach i panom w świecących marynarach, bo napiją się robionej gorzały, a jak zaprotestują to w gębę dostaną gratis .
przejdź do: 1-100 101-200 201-259
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.