Dodaj do ulubionych

Najtańsze TAXI?

• Gość: rex IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.03.15, 00:45
    Pojechalem ostatnio przewozem As w Warszawie 1,19za km (teoretycznie) zaplacilem drożej niż w kursie powrotnym zamówionym w Ele taxi 2,40km. Nigdy wiecej Asa.. Na dodatek syf w środku odradzam.
  • turs 21.05.15, 13:20
    Nie wiem skąd oni biorą te ceny, ja zawsze jak jadę taxi to mi doliczą coś do rachunku i wychodzi zawsze więcej.

--
    Najtańsze taxi Gliwice
  • Gość: SYLWIA IP: *.play-internet.pl 25.03.15, 15:49
    Zamówiłam taxówke na dworzec Najdłuższą trasą wychodzi ode mnie 6 km.
    Jechaliśmy 4km i zapłaciłam 20zł!!! Poprostu oszuści. Najdroższą korporacją, legalnie odprowadzającą podatki byłoby taniej.......
  • Gość: przewieziona IP: *.dynamic.chello.pl 14.09.16, 23:54
    Przestrzegam przed oszustem z korporacji Mega Taxi w Krakowie, ktory jezdzi ciemnym Oplem nr wozu 748, rejestracja KWI..., Grzegorz Grudzien. Byl tak bezczelny, ze przed wyludzeniem pieniedzy nie powstrzymal go fakt, iz wiezie kobiete z malutkim dzieckiem. Od razu zwrocilam uwage na to, ze licznik umieszczony ma za dzwignia zmiany biegow, przez cala podroz zaslanial go reka. Zaproponowalam trase, ktora chce pojechac, on natomiast upieral sie przy wybranej przez siebie,przez A4!!!!!Zapewnial, ze myle sie mowiac, ze zaplace wiecej, bo to 2.strefa. A wiec pozwolilam mu na to chcac sie przekonac ile pieniedzy ode mnie wyludzi, Zaplacilam oczywiscie 2 razy wiecej niz gdyby pojechal uczciwie, tamtedy gdzie prosilam. Proponuje omijac szerokim lukiem tego czlowieka i jego podejrzana taksowke.
  • Gość: pawel IP: *.mazowieckiesieci.pl 23.04.15, 14:29
    seven taxi,
    zamowilem kurs na lotnisko 14.04. przyjechal punktualnie, bylo ok.
    wracalem 23.04. wiec zamowilem ponownie. przyjechal w vmiare punktualnie..
    przy zaplacie niespodziankia oprocz oplaty za kurs kierowca zazyczyl sobie 10 zl za bagaz !!!!! nadmieniam ze w obie strony mialem taki sam - 2 walizki.
    nikt wczesniej nie uprzedzil o doplacie, wiec uwazam to za wyludzenie.
    ostrzegam, bo zaplacvilem wiecej w sumie niz w najdrozszej korporacji
  • Gość: Andy IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.15, 20:18
    W każdej firmie zdarzają się gnojki. To nie wina samej korporacji tylko tzw. czynnik ludzki zawiódł. Pracuję w Seven to wiem o czym mówię. Pobieranie extra opłaty za bagaż, który zmieści się w normalnym bagażniku jest nie fair, ale zastanawia mnie jedna rzecz: dlaczego nie dzwonicie do centrali jeśli czujecie się oszukani czy naciągani? Wszystko można zweryfikować i wyjaśnić. W drugą stronę jest dokładnie tak samo. Zatrzymuję się przy zleconym adresie a tam przeprowadzka i zero informacji, że potrzebne kombi, a kombi to przecież 10 zł extra. Zaczyna się żenujące pakowanie auta od podłogi po dach, składanie siedzeń i piesek na dokładkę a zamawiający udaje głupa ze wszystko jest ok.
  • Gość: Michał 1981 IP: *.centertel.pl 23.04.15, 22:14
    Do obsługi firm oraz delegacje , najlepsza firma taxi to www.viptrans24.pl może nie najtańsza ale stosunek ceny do jakości najlepszy .
  • Gość: Anna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.06.15, 13:38
    Na wczoraj umówiony mieliśmy transport z firmy maxspeed, który nie przyjechał!!! Miało to być auto dla większej liczby osób, odbiór z wesela. Wszystko było potwierdzone mailowo. W trakcie imprezy pomyśleliśmy, ze chcielibyśmy zostac dłuzej. Zadzwoniliśmy wiec do Pana z Maxspeed i zapytaliśmy, czy może przyjechać później. Niestety nie mógł, jednak po chwili wysłał sms, że może przyjechać 30 minut później niż umówiona godzina. Zgodziliśmy się. O godzinie "zero" wszyscy wyszliśmy przed budynek i oczekiwaliśmy na taksówkę. Po paru minutach zadzwonilismy z zapytaniem gdzie Pan się znajduje.. Pan odpowiedział, ze na razie szuka kluczyków i jeszcze nie wyjechał.. ok.. stwerdziliśmy, że się zdarza i czekaliśmy dalej.. po 20 minutach zadzwoniliśmy znowu i Pan odpowiedział "Przyjadę jak znajdę kluczyki, była burza i nie mogę ich znaleźć", wprawiło nas to w osłupienie i zapytaliśmy czy w takim razie w ogóle ma zamiar przyjechać, powiedział, że nie wie. Zostaliśmy potraktowani okropnie! Jak można wystawić ludzi o 3 nad ranem! Dodatkowo Pan nawet nie raczył do nas zadzwonić, że ma jakiś problem! Powinien chociaż postarać się rozwiązać problem, a tu nic! NIE POLECAM tej firmy.
  • Gość: Ustonov Marine IP: *.warszawa.vectranet.pl 18.08.15, 10:24
    Blabladriver najtańszy 1,20zł za km .Polecam 881 337 338 .Kierowcy jezdzą za zwrot paliwa a jak podjedzie Lancer EVO IX to kierowca wziął odemnie 1,20zł za km. Rewelacja jechać Evo za 1,20zł/km .Podobno jeździ u nich Nissan GT-R .
  • Gość: sevenhejt IP: *.183.70.62.umts.static.t-mobile.pl 27.02.16, 08:44
    nie ma czegoś takiego jak BLABLA driver to naciągacze z Seven
  • Gość: klientv IP: *.play-internet.pl 30.08.15, 00:49
    1,80 za km
    Korpo taxi
    Korzystam regularnie.
    Solidna firma i sympatyczni kierowcy
  • Gość: mareklen IP: *.play-internet.pl 22.03.17, 21:13
    Ja korzystam z Taxi Mikolow.
    Bardzo przystępna cena za kilometr, a kierowca dobiera najlepszą trasę.

www.taxi.mikolow.pl
  • Gość: turystka IP: *.play-internet.pl 31.08.15, 19:50
    W warszawie zawsze korzystam z korpo taxi.
    Solidna firma i niedroga
    Macie jakies inne sprawdzone?
    Chętnie wypróbuje nastepnym razem
  • Gość: Areo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.15, 21:59
    Polecam opti kierowca.Wiadomo odrazu ile zaplacimy za kurs.
  • Gość: Kanka IP: *.warszawa.vectranet.pl 07.09.15, 19:25
    Zrobiłam rozeznanie i wychodzi tak :
    Najtaniej jest w seven,eko, i lider a najdrożej w ele i sawa i merc. Grosik już nie jest taki tani.
    Jeszcze jest jakieś mini ale czasówka tam bije szybciej niż licznik
  • Gość: Marek IP: *.centertel.pl 17.09.15, 16:00
    Rowniez polecam :-)
  • Gość: BEATA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.15, 10:06
    Polecam Opti kierowca !!!Mialam okazje skorzystac z ich uslug.Kierowca mily samochod czysty cena niska
  • Gość: Mariusz Zaręba IP: *.centertel.pl 16.09.15, 22:06
    Nie ma takiej która by we wszystkim była najlepsza.
    To zależy gdzie i kiedy chcesz jechać.
    Ja jak jadę czy też wracam z jakiejś imprezy w Wawie czy z jakiegoś wesela pod Wawą to umawiam sobie wcześniej Maxspeed. Na długie przejazdy wychodzi najtaniej. A mieszkam w Otwocku.
    Z kolei jak się poruszam po samej Warszawie po klubach czy też służbowo to wybieram MegaTaxi lub Globa jak ten pierwszy ma za długi czas oczekiwania.
    A jak potrzeba lepszy samochód w delegację lub na jakiś event podjechać czymś żeby nie było wstydu wybieram Maxspeed.waw.pl bo można wybrać sobie lepsze auto. No i wszystkie auta bez oznakowań.
  • Gość: vip IP: *.183.70.62.umts.static.t-mobile.pl 27.02.16, 08:41
    a próbowałeś atu-taxi.pl
    polecam najtaniej i auta coraz lepsze nawet ofertę VIP posiadaja
  • lorens55 02.10.15, 12:29
    Ja korzystam zawsze z supertaxi bo są najlepsi - nie zawodzą, mają taksówki bagażowe i dobre ceny! ztp.supertaxi.nazwa.pl/
  • mirekw54 25.10.15, 11:28
    Witam.
    Wczoraj jechałem SEVENTAXI z kępnej na wschodnią w Raszynie. Reklamują się, 1,20 za km. + 8 zł. trzaśnięcie drzwiami. W/g map to odległość /tą trasą którą jechaliśmy/ 17 km. 17 x 1,20 + 8 = 28,40 za II strefę + 1,50. Razem 30 zł.. Kierowca zażyczył sobie 38 zł. Tak Nas wożą ZŁODZIEJE, OSZUŚCI, NACIĄGACZE. Pozdrawiam czytelników.
  • Gość: Adim3 IP: *.play-internet.pl 12.01.16, 21:23
    Witam jestem kierowca z Mega taxi i nie tylko działam w kilku. Obiektywnie patrząc cena realna. Liczy Pan same km. A jest coś takiego jak czasowka każde światła postój licznik idzie wiec cena realna
  • Gość: art IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.16, 19:09
    a wiesz że to nie taksówka a nielegalny przewóz osób? możesz być zły tylko na siebie
  • Gość: klient podwozów IP: *.183.70.62.umts.static.t-mobile.pl 27.02.16, 08:39
    ta w Taxi wyszło by jeszcze drożej więc nie wiem czy ma być taki zł y
    Ja polecam atu 22 744 44 44 1,20 zł/km
  • Gość: Patrycja IP: *.centertel.pl 03.11.15, 17:03
    Glob - Taxi na krótkie trasy po mieście a także przejazdy biznesowe jak zależy Ci na czasie i punktualności.
    Na powroty z imprez - Mega.
    Maxspeed.waw.pl - Przewóz osób na dłuższe dystanse powyżej 25km. za miasto, międzymiastówki, transfery lotnicze. W przeciwieństwie do taxi mają foteliki dla dzieci i samochody od najtańszych małych ekonomików po limuzyny i busy na wesela.
  • Gość: Tony IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.15, 16:37
    TAXI GROSIK - rzadko dziele się swoimi opiniami, ale tym razem muszę się Wam przekazać jak niski poziom usług oferuje ta pseudo korporacja. Korzystałem wielokrotnie ze względu na przyzwoitą cenę - kosztem długiego czasu oczekiwania, brudnych wnętrz samochodów (często starych), mało sympatycznych kierowców (delikatnie powiedziawszy) i wielokrotnym próbom naciągania na dłuższą trasę. Miarka się przebrała, gdy po zamówieniu kursu, kierowca czekał 20 min pod innym adresem, po czym, gdy po mojej interwencji telefonicznej trafił pod właściwy, licznik wskazywał już 20 złotych. Kierowca nie chciał ponieść konsekwencji swojego błędu i zweryfikować stanu licznika. Za kurs podziękowałem. Teraz ta suma przypisana jest do mojego nr telefonu jako należna GROSIK-owi. Skarga na kierowcę nie została przyjęta. Podejście pro klient jest osobom pracującym i zarządzającym tą korporacją nie znany. Dziwi to w kontekście coraz większej konkurencji. NIE POLECAM!
  • Gość: witek IP: *.183.70.62.umts.static.t-mobile.pl 27.02.16, 08:35
    Atu taxi 1.20 zł/km najtaniej i niezłe wozy mają
  • Gość: mistic IP: 185.119.148.* 25.04.16, 15:44
    Ostatnio korzystam z Beebeep Taxi 22 7499999, bardzo tanio, co najdziwniejsze od razu powiedzieli mi cenę, myślałam, że to jakaś ściema i zapłacę więcej, ale tu szok, tyle ile powiedzieli tyle zaplaciłam. Miła obsługa, co jest rzadkością, a jeżdżę regularnie przewozami. Fajna sprawa z tym wyliczaniem. W Beebeep narazie jestem miło zaskoczona, oby tak dalej.
  • Gość: magdadenar IP: 31.179.145.* 15.07.16, 11:54
    Ja ze swojej strony polecam jeszcze iTaxi. Tanie taxi w Warszawie połączone z dobrymi wozami i miłymi kierowcami. Polecam. itaxi.pl/taxi-warszawa/
  • Gość: Asaja IP: *.dynamic-ww-09.vectranet.pl 14.10.16, 09:48
    Owszem, cena naprawdę spoko, ale zdarza im się nie mieć akurat kierowcy, o czym nie poinformują :(
  • legion_2 22.09.16, 09:29
    Polecam korporację Halo Taxi OK tel (22) 196-23 tania taksówka w Warszawie
    Opłata początkowa 8,00 zł
    I TARYFA: 2,40 zł/km (obowiązuje w dzień powszedni od 6.00-22.00 w granicach m-st Warszawa)
    halotaxiok.pl/cennik
  • alka.34 30.09.16, 15:09
    Ja korzystam z taxi 800 400 400, zamawiam taksówkę przez ich aplikację. Ceny konkurencyjne, a ja zwracam na to uwagę, bo często jeżdżę :) Aplikacja z kolei to duża wygoda - po prostu kilka klików i taksówka do mnie jedzie. Nie muszę czekać na linii, co zwłaszcza przy dużym ruchu jest nieraz uciążliwe, bo trudno się dodzwonić. Tak że osobiście polecam ściągnąć apkę, można to zrobić za darmo, bo to sporo ułatwia :)
  • marcelaj 09.01.17, 21:43
    uber wygrywa z taksami
  • sandrulaa3 10.07.17, 08:57
    Ja to samochodem wolę jeździć niż taxi
  • klaudiapee 12.07.17, 09:15
    Ja to mam apkę Opti Taxi i i najczęściej z takiej opcji korzystam. Ceny mają na pewno konkurencyjne do zwyczajnych taksówek, a komfort jazdy na takim samym poziomie. Kilkakrotnie jeździłam i kierowcy są mili i kompetentni.
  • Gość: EWA IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.08.17, 03:49
    Ja polecam opti taxi albo seven taxi bo te taxi jest najtańsze .
  • colin127 12.09.17, 10:49
    Z Warszawy do Łomianek i okolic albo kurs Łomianki Warszawa polecam www.taxilomianki.pl
    Uczciwi, bez kantów, rozsądne ceny, adekwatne do trasy, w jednej taryfie Warszawa i ŁOMIANKI.
  • colin127 12.09.17, 10:57
    Idea Taxi Łomianki www.taxilomianki.pl choć nie są najtansi, to cena jest bardzo adekwatna do przejechanej trasy. Dojazd do metra w okolicach 20 zł. korzystam z ich usług i polecam.
  • Gość: Anna Kuwińska IP: *.warszawa.vectranet.pl 30.11.17, 14:28
    Polecam atutaxi bo mają tanio .www.atutaxi.pl
  • Gość: Magda IP: *.dynamic.chello.pl 22.12.17, 14:09
    Ostrzegam przed Opti Taxi, czarne audi nieoznakowane, kierowca gbur, cena z góry ustalona i zawyżona. Nie życzę nikomu i nie polecam.
  • agusek_29 16.01.18, 11:16
    Często mi się zdarza korzystać z usług opti taxi i jakoś mi się nie trafił nigdy niemiły kierowca zawsze mogłam z nim porozmawiać. I nikt cen nie zawyża, podawne są od razu. Jak się zgadzasz na taką cenę to wsiadasz jak nie to nie i czekasz sobie na inną taksę. proste
  • zbkuchta 12.08.18, 18:34
    Ani ten "gbur" ani żaden inny kierowca niema wpływu na cenę przejazdu.
    Cena jest ustalana przez aplikację zanim kierowca ja otrzyma.
    Wie to każdy korzystający z usług *opti"
    Dlatego ten wpis traktuje jako próbę oczernienia najprawdopodobniej przez konkurencję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka